לינה למשפחות באטלנטה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות באטלנטה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באטלנטה.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות באטלנטה

The Candler Hotel Atlanta, Curio Collection by Hilton

⭐⭐⭐⭐
מבין מקומות הלינה באטלנטה, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר מעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור פיץ’טרי המרכזי והפופולארי. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Hampton Inn & Suites by Hilton Atlanta Perimeter Dunwoody

⭐⭐⭐
מבין מקומות הלינה באטלנטה, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באטלנטה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Sonder Midtown South

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאטלנטה מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע מטבח, מכונת כביסה ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במידטאון של אטלנטה שנמצא בסמוך למרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Crowne Plaza Hotel Atlanta Perimeter at Ravinia, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לאטלנטה מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באטלנטה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Element Atlanta Buckhead

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לאטלנטה מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה. מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא בצפון אטלנטה המרוחקת מהמרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

BCA Furnished Apartments

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לאטלנטה מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה מטבח. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות בשכונת באקהד הנמצאת בצפון אטלנטה, אזור אשר מרוחק מהמרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Hampton Inn & Suites Atlanta-Midtown, Ga

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לאטלנטה מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בשכונת באקהד הנמצאת בצפון אטלנטה, אזור אשר מרוחק מהמרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות באטלנטה

מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים לאטלנטה הינם מלון ארבעה כוכבים Grand Hyatt Atlanta in Buckhead המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים AC Hotel by Marriott Atlanta Airport Gateway המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים InterContinental Buckhead Atlanta, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Country Inn and Suites by Radisson, Atlanta Galleria Ballpark, GA המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Hyatt Regency Atlanta Perimeter at Villa Christina המתאים למשפחות עד 4 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב באטלנטה או להגיע לאטלנטה עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון שלושה כוכבים Hyatt House Atlanta Perimeter Center (חניה פרטית במקום במחיר של 10$ לכל יום), מלון שלושה כוכבים EVEN Hotel Atlanta - Cobb Galleria, an IHG Hotel (חניה פרטית במיקום סמוך בחינם), מלון שלושה כוכבים Courtyard by Marriott Atlanta Vinings/Galleria ומלון שלושה כוכבים Hampton Inn and Suites by Hilton Atlanta Perimeter Dunwoody (חניה ציבורית במקום בחינם) ומלון ארבעה כוכבים The Candler Hotel Atlanta, Curio Collection by Hilton (חניה פרטית במקום במחיר של 45$ לכל יום).

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות באטלנטה ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון Element Atlanta Buckhead ומלון Embassy Suites by Hilton Atlanta Perimeter Center המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Grand Hyatt Atlanta in Buckhead, מלון Country Inn and Suites by Radisson, Atlanta Galleria Ballpark, GA ומלון Hyatt Regency Atlanta Perimeter at Villa Christina המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Hampton Inn and Suites by Hilton Atlanta Perimeter Dunwoody, מלון Georgia Tech Hotel and Conference Center, מלון Grand Hyatt Atlanta in Buckhead, מלון Hyatt Regency Atlanta Perimeter at Villa Christina ומלון Hotel Indigo Atlanta Vinings, an IHG Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים באטלנטה אפשר למנות את מלון Hyatt House Atlanta Perimeter Center, מלון EVEN Hotel Atlanta - Cobb Galleria, an IHG Hotel, מלון Courtyard by Marriott Atlanta Vinings/Galleria ומלון The Candler Hotel Atlanta, Curio Collection by Hilton המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Hyatt Place Atlanta/Perimeter Center המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב באטלנטה וככל שהימים יעברו ונתקרב לשיא עונת התיירות כך הביקוש לינה ילך ויעלה. כדי שתוכלו להבטיח מקום לינה אשר מתאים למה שהמשפחה שלכם צריכה - חדר או דירה גדולים מספיק או מיקום נוח - מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפילו כמה שבועות מראש כאשר מדובר על חופשה בקיץ. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם - וכך להיות בראש שקט בידיעה שמצאתם מקום מתאים למשפחתכם, אבל למשור על האפשרות להחליף את מקום הלינה במידה ותמצאו הצעה טובה יותר. הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחפשה ורבים מחפשים כיצד ניתן להוזיל הוצאה זו, תוכלו לבדוק אילו מקומות לינה מציעים הנחות ומבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות באטלנטה

העיר אטלנטה היא עיר שידועה בהיסטוריה מרתקת שלה, מגוון אטרקציות (גם לילדים!), וסצנות מוזיקה עשירות ויוצאות דופן. אטלנטה היא יעד ידידותי למשפחות עם מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לאטלנטה ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם אבל תרוויחו אפשרות לינה – נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שהרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  1. למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  2. אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  3. סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות באטלנטה

  • מלונות נוספים באטלנטה המומלצים למשפחות: מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לאטלנטה הינם מלון ארבעה כוכבים Grand Hyatt Atlanta in Buckhead המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים AC Hotel by Marriott Atlanta Airport Gateway המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים InterContinental Buckhead Atlanta, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Country Inn & Suites by Radisson, Atlanta Galleria Ballpark, GA המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Hyatt Regency Atlanta Perimeter at Villa Christina המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • ב יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות באטלנטה

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באטלנטה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות באטלנטה?

ניתחנו כ-900 אפשרויות לינה באטלנטה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באטלנטה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לאטלנטה, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות באטלנטה (למשל הדאון טאון) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

כלל עמודי המלונות שיש לנו על אטלנטה:

Booking.com