אוטובוס התיירים של רייקיאוויק – המדריך המקיף ביותר בעברית | Hop on Hop Off

עדכון אביב 2024

האביב ברייקיאוויק מביא איתו אווירה אחרת וקסומה לעיר מצד אחד ומזג אוויר משתנה מצד שני - יכולים להיות ימים של גשם וגם ימים של שמש חמה. אוטובוס התיירים הוא פתרון נהדר לשני המקרים האלו. תוכלו לסוע ברחבי העיר ולראות את כל האתרים המפורסמים כמו הנמל הישן באוטובוס מקורה לימים בהם יש גשם או ממוזג לימים החמים. להזמנת כרטיסים מראש לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם.

אוטובוס התיירים של רייקיאוויק בכמה מילים

רייקיאוויק (Reykjavík) הינה בירת איסלנד הממוקמת בדרום- מערב המדינה אשר נוסדה בשנת 1786. עיר זו מהווה מרכז משמעותי עבור המדינה הן מבחינה כלכלית והן מבחינה תרבותית. רייקיאוויק הינה עיר אשר פוקדים אותה תיירים רבים בזכות האווירה התוססת וחיי הלילה, בזכות התרבות וההיסטוריה העשירים ובזכות הנופים עוצרי הנשימה.

אוטובוס התיירים של רייקיאוויק Hop-on Hop-off Tours מאפשר לחקור את העיר רייקיאוויק ואת האתרים המרכזיים והאטרקטיביים בה בקלות ובנוחות, מבלי להידרש לתחבורה ציבורית או רכב פרטי. מסלול אוטובוס התיירים כולל 16 תחנות, ובהם מוזיאונים, אזורים היסטוריים ואטרקציות מובילות.

מה רואים באוטובוס התיירים של רייקיאוויק

לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק ישנו מסלול נסיעה יחיד הכולל עצירה ב-16 תחנות שונות ברחבי העיר. נסיעה רציפה מהתחנה הראשונה ועד האחרונה אורכת כ-45 דקות. כמו כן, תדירות האוטובוסים היא אחת ל-45 דקות במהלך שעות הפעילות (מפורט מטה). במשך תוקף הכרטיס (24-48 שעות), ניתן לעלות ולרדת באופן חופשי בתחנות המסלול, כמה פעמים שתרצו, דבר המעניק את הגמישות לבקר באתרים השונים בקצה המתאים לכם וללא תלות באחרים.

נסיעה באוטובוס התיירים של רייקיאוויק מאפשרת לחקור את העיר, אתריה המרכזיים ולהנות מנופיה היפים, זאת בקלות ובנוחות מבלי להזדקק לתחבורה ציבורית או לרכב פרטי. מסלול הנסיעה כולל בין היתר את האתרים הבאים ברייקיאוויק:

 •  אולם הקונצרטים של הרפה (Harpa Concert Hall and Conference Centre)- מכיל את האופרה האיסלנדית והתזמורת הסימפונית. כמו כן, במקום מתרחשות הופעות פופולריות וישנן מסעדות וחנויות.
 • הנמל הישן (The Old Harbour)- אזור מרכזי לתעשייה של איסלנד. ניתן להסתובב ברחובות היפים שבאזור ולהנות מצבעוניות ונופים.
 • המוזיאון הימי של רייקיאוויק (Viking Maritime Museum)- במוזיאון ישנן 7 תערוכות אודות עולם המים.
 • מוזיאון הלוויתנים (Whales of Iceland)- מוזיאון הליווייתנים הגדול ביותר באירופה. במוזיאון ישנם זנים רבים של ליווייתנים בהם תוכלו לצפות.
 • כנסיית הַדְלְגְרִים (Hallgrímskirkja)- כנסייה לותרנית ברייקיאוויק המאופיינת במבנה גבוה במיוחד שגובהו 74.5 מטרים.
 • בניין פרלן (Perlan)- מבנה הנמצא בראש גבעה וממוקם בראשם של שישה מכלים ענקיים המספקים מים חמים לתושבים.
 • בית הופדי (Höfdi House)- מבנה בעל משמעות היסטורית כיוון ששימש כבית הקונסול הצרפתי ואירח סלבריטאים ומנהיגים מרחבי העולם.

אולם הקונצרטים של הרפה, אחד האתרים בהם עובר אוטובוס התייריםאולם הקונצרטים של הרפה, אחד האתרים בהם עובר אוטובוס התיירים

כרטיסים לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק

ישנן מספר אפשרויות לרכישת כרטיסים לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק, אשר חלקן כוללות כרטיס כניסה לאתרים נוספים. הכרטיסים נבחנים זה מזה באורך התוקף של הכרטיס ובאטרקציות הנוספות איתן הוא משולב. אנו ממליצים על רכישת כרטיסים מראש וזאת בכדי להבטיח את ביקורכם בתאריך הרצוי.

כרטיס לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק- 24 שעות/ 48 שעות

רכישת כרטיס לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק תאפשר לכם לסוע באופן חופשי באוטובוס התיירים במהלך 24 או 48 שעות (כתלות בסוג הכרטיס אותו תרכשו). כרטיס זה ניתן לביטול בחינם עד 24 שעות טרם מועד הביקור שקבעתם. כמו כן, בעלייה לאוטובוס תקבלו אוזניות דרכן תוכלו לשמוע הסברים ב-8 שפות שונות (אנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, יפנית, שוודית ואיסלנדית) אודות נקודות הציון אליהן האוטובוס מגיע. כרטיס זה מתאים למי שרוצה את החופש לטייל בקצב שמתאים לו ובאופן נוח.

לרכישת כרטיס זה עם אפשרות לביטול בחינם לחצו כאן.

כרטיס לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק ומוזיאון פרלן (Perlan)

כרטיס משולב לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק ועבור כניסה בודדת למוזיאון פרלן. הכרטיס יאפשר נסיעה חופשית באוטובוס התיירים במהלך 24 שעות ואוזניות דרכן תוכלו לשמוע הסבר ב-8 שפות שונות אודות האתרים השונים בנקודות העצירה של האוטובוס. כמו כן, הכרטיס מקנה כניסה למוזיאון פרלן, ובו תערוכות המציגות את פלאי הטבע שבאיסלנד, כולל הקרחונים, הרי הגעש ותצורות גיאולוגיות אחרות, כמו גם את המורשת התרבותית וההיסטורית של המדינה. הכרטיס כולל כרטיס לתערוכת אורות הצפון (Northern Lights Expedition) ולמערת הקרח (Ice Cave). כרטיס זה כולל אפשרות לביטול בחינם עד 24 שעות לפני מועד הביקור. כרטיס זה מתאים למי שמעוניין להתנייד בקלות ובנוחות ובנוסף מעוניין לבקר במוזיאון פרלן.

לרכישת כרטיס זה עם אפשרות ביטול בחינם לחצו כאן.

כרטיס לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק וסיור מודרך ב-Golden Circle

כרטיס משולב זה מאפשר נסיעה חופשית באוטובוס התיירים במהלך 9 שעות ובנוסף סיור מודרך שאורכו כ-8 שעות במהלכו תבקרו באזור מעיינות חמים וגייזרים, הפארק הלאומי Þingvellir ותלמדו על גידול העגבניות המקומי. ניתן לבחור תאריכים שונים עבור הסיור ועבור תוקף כרטיס הנסיעה באוטובוס התיירים. כרטיס זה כולל אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני המועד הנקבע ואוזניות שמע באוטובוס התיירים. כרטיס זה מתאים למי שרוצה את החופש לטייל בקצב שמתאים לו ובאופן נוח. כמו כן, למי שמעוניין לסייר בעזרת הדרכה מקומית ב-Golden Circle.

לרכישת כרטיס זה עם אפשרות לביטול בחינם לחצו כאן.

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק- 5% הנחה רק לגולשי הכל על

המלצות "הכל על" למגיעים לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק

 • הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים של רייקיאוויק מומלצת למשפחות ומטיילים יחידים המעוניינים לבקר באטרקציות ונקודות העניין המרכזיות בעיר בנוחות ובקלות. העלייה והירידה בתחנות השונות שבמסלול הנסיעה הינה חופשית. על כן, תוכלו לטייל ולחקור את רייקיאוויק בקצב המתאים לכם ולמשפחתכם.
 • הכרטיס לאוטובוס התיירים של קורפו תקף ל-9-48 שעות (כתלות בכרטיס אותו תרכשו). מומלץ לעלות על אחד מבין האוטובוסים הראשונים באותו היום, כך שתוכלו להנות מיום טיול מלא ברייקיאוויק באמצעות אוטובוס התיירים.
 • ישנם מקומות לינה רבים ברייקיאוויק. אנו ממליצים על מלון The Reykjavik EDITION בזכות רמת הנוחות הגבוהה ממנה תוכלו להתפנק, מיקומו המרכזי ורמת הניקיון שבו. בנוסף, אנו ממליצים על מלון Black Pearl Apartment Hotel בזכות רמת שירותיות הצוות, רמת הנוחות בו ומיקומו.
 • מומלץ לרכוש כרטיסים מבעוד מועד עבור היעדים בהם ישנה תחנה של אוטובוס התיירים ושתרצו לבקר בהם.

מידע שימושי

 • שעות פתיחה: 16:15-9:30, אוטובוס יוצא כל 45 דקות.
 • מחיר כניסה: נכון למרץ 2023, מחיר נסיעה בודדת באוטובוס התיירים של רייקיוויק שתוקפו 24 שעות הינו 34 אירו.
 • https://city-sightseeing.com/en/49/reykjavik