השכרת רכב בפלרמו

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל

האם צריך לשכור רכב בפלרמו

מרבית התיירים המגיעים לפלרמו מגיעים לשלושה ימי טיול. העיר סואנת, חמישית בגודלה באיטליה ובירתה של סיציליה. אם אתם מתכננים לסייר רק בפלרמו אל תחשבו על הזמנת רכב! (אנו מכירים כמה תיירים שממהרים להזמין רכבים לסיורים עירוניים והטיול שלהם פשוט נהרס). יש תחבורה ציבורית טובה, יש בעיות חניה, יחד עם זאת מונהגת מדיניות קשוחה של קנסות. לכן אין סיבה לשכור רכב עבור סיור עירוני. מתי כן צריך רכב? כאשר נוסעים בין ערים פחות נגישות, עיירות, וכאשר יוצאים לטיול במרחב של העיר וסביבתה וטיול ברחבי האי.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**טיפים למציאת ההצעה הטובה ביותר להשכרת רכב בפלרמו

 • חשבו איפה אפשר לצמצם. תמיד חשוב להבין איזה רכב בדיוק אתם צריכים ובכך לא להוציא יותר מידי (ולחילופין לא להתנייד עם רכב חלש או קטן מידי). רכב עם הילוכים יהיה זול יותר, כך גם רכב קטן וכדומה (אם אתם זוג, רכב מקטגוריית “מיני” יכול להספיק לכם). אם אתם לא מטפסים יותר מידי להרים אין צורך ברכב גדול וחזק מידי. אם אתם יותר מזוג וכו’ אל תתפשרו על גודל הרכב ועוצמתו, זה יכול מאוד לפגוע לכם בטיול.
 • השתדלו להביא מכשיר ניווט (GPS) משלכם, להגיע עם חבילת גלישה או לקנות כרטיס סים מקומי. הוספת המכשיר על בסיס חברת ההשכרה יקרה מאוד! מצד שני לא מומלץ לנסוע באזור ללא מכשיר ניווט. בימינו כשלרוב האנשים יש סמטרטפון אפשר להשתמש די בקלות באפליקציות ניווט בפלאפון. המלצה שלנו- כדאי להוריד את האזור בו אתם מטיילים ״אופליין״ לאפליקציה כך שהוא יהיה זמין לכם גם אם אתם מסתובבים בלי כרטיס סים מקומי / בינלאומי. אפשרות אחרת היא להירשם לאחת מהחבילות לשימוש בוויז או גוגל נוויגטור ללא הגבלה.
 • בעונות התיירות (כלומר- בקיץ) – הזמינו מספיק זמן מראש. דגש זה הוא בעיקר לרכבים בעייתים כמו רכבי 4*4, קארוונים ורכבים גדולים. אם לא תזמינו מראש ישארו לכם מעט אופציות ותצטרכו לשלם מחיר מופקע. לעיתים גם לא תמצאו את הרכב אותו אתם רוצים. בעוד שבטיסות ברגע האחרון אפשר למצוא דילים, ומלונות ברגע האחרון הרבה פעמים תמצאו דילים מעולים – לרכב שכור כמעט אף פעם אין משמעות לרגע האחרון (פשוט יש מחיר שלחברות ההשכרה לא משתלם להשכיר את הרכב שלהם). מניסיון שלנו- אין הצדקה להזמנת הרכב בזמן החופשה עצמה, המחירים בפלרמו עצמה כמעט תמיד יקרים יותר ויכולתכם לבצע השוואת מחירים טובה נפגעת. תוכלו לחפש הצעות להשכרת רכב במנוע השוואת המחירים המצורף כאן, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם.
 • נסו לתכנן את הטיסה שלכם לפלרמו בסופה של תקופה עמוסה (בסוף הקיץ, אחרי החגים הנוצריים), או בתחילת החורף. במילים אחרות, לפני ואחרי המוני התיירים. כך תשיגו דילים טובים גם לטיסות למלונות וגם לרכבים השכורים.
 • לקיחה של רכב בשדה התעופה Falcone Borsellinoתאפשר לכם יותר אופציות של חברות השכרה מאשר לקיחת רכב במרכז העיר
 • אם אתם בוחרים לשכור רכב בשדה התעופה Falcone Borsellino, מומלץ לבחון האם הלקיחה של הרכב היא בשדה עצמו או במגרש מרוחק, זה יכול להיות משמעותי בכמעט שעה-וחצי עיכוב, אבל קחו בחשבון שרכב מתוך השדה עצמו יהיה יקר יותר.

תחנות השכרת רכב בפלרמו

פזורים כמה תחנות להשכרת רכב בפלרמו אבל רובם העיקרים באזורים אלו:
באזור נמל פלרמו (port of Palermo) יש כמה מוקדי השכרת רכב, רובם סגורים בשעות הצהריים ונפתחים שוב באזור 16:00.
ישנן עוד 4 תחנות השכרת רכב על רחוב via arigo boito בסמוך לתחנת הרכבת המרכזית של פלרמו. שימו לב כי תחנות אלו סגורות ביום ראשון.

דברים נוספים שכדאי לדעת על השכרת רכב בפלרמו

חניה בפלרמו

ישנן לא מעט חניות וחניוני רכבים פלרמו, מרביתן נמצאות במרכז העיר כמו למשל Posteggio a pagamento וParkering Palermo
, כך שהמגיעים עם רכב יכולים להחנות את הרכב בחניות אלו ומהן ללכת ברגל את המרכז התיירותי של העיר. בנוסף, תמיד אפשר לבדוק במקום בו אתם ישנים אם קיימת חניה מסודרת וזה יכול להיות משהו שיפתור לכם בעיות של חניה.
המלצות כלליות למטיילים עם רכב שכור בפלרמו

 • שמרו על נהיגה במהירות המותרת! ישנן מכמונות מהירות, במיוחד בכבישים המחברים בין יעדים מתויירים במיוחד וערים מרכזיות. לא נעים ויכל לבאס מאוד כאשר מקבלים את הדוח הביתה אחרי שחוזרים מהחופשה.
 • בתוך פלרמו ישנה צפיפות רבה מה שמקשה על התניידות עם רכב במרכז העיר ובעיר העתיקה. בנוסף יש בעיות חניה ובמיוחד בחודשי הקיץ ובתקופות העומס קשה למצוא חניה וככל שמתקרבים למרכז העיר החניה הופכת יקרה יותר. על כן ההמלצה שלנו היא להגיע לחניות הנמצאות בחלקים הפריפריאלים יותר של העיר ומשם להמשיך את הביקור בתחבורה ציבורית
 • למי שאוספים את הרכב בשדה התעופה Falcone Borsellino, מומלץ לקחת עגלה למזוודות לטובת ההליכה לאזור השכרת הרכב.
 • משמעות רבה באזור זה יש לשעות של איסוף והחזרת הרכב בדגש על איסוף והחזרה בשדה התעופה. בכל שדות התעופה בסביבה עמדות השכרת הרכב אינן פעילות 24 שעות בעוד שלהחזרת הרכב בשעות מאוחרות ישנו פיתרון לחלק מהחברות. איסוף של רכב באמצע הלילה משדות תעופה אילו אינו דבר אפשרי ברוב המקרים. לכן בתכנון הטיול רצוי למצוא לינה סמוך לשדה התעופה ולאסוף את הרכב בבוקר שלמחרת.
 • שימו לב כי מרבית תחנות השכרת הרכב באזור תחנת הרכבת המרכזית אינן פתוחות ביום ראשון, אך יש כמה תחנות השכרת רכב באזור הנמל שכן פתוחות גם בימי ראשון.

תשובות לשאלות נפוצות על השכרת רכב בפלרמו

מפת תחנות השכרת רכב בפלרמו