מלונות ליד פאלאצו פיטי וגני בובולי - מידע כללי

פאלאצו פיטי הוא ארמון מתקופת הרנסאנס ובו גלריות מבין המפורסמות ביותר בעולם לתקופת הרנסאנס. מאחוריו נמתחים גני בובולי– הגנים של הארמון שהפכו להיות אב הטיפוס להרבה גנים אירופאיים והם מבין הגנים היפים ביותר של איטליה. שני אתרים צמודים אלו הם האתר החשוב ביותר בגדה הדרומית של פירנצה.

באזור לא תמצאו כלל מלונות חמישה כוכבים, ובכלל תתקשו למצוא מלונות עם דירוג כוכבים כלל. יש דירות רבות להשכרה באזור, אך אם אתם תפוסים על מלון- אולי כדאי לוותר על עניין הדירוג של הכוכבים ולפנות לדירוג לפי הציון באתרי ההזמנה.בין המלונות המומלצים ליד פאלאצו פיטי וגני בובולי ניתן לציין את מלון פיטי פאלאס (Hotel Pitti Palace al Ponte Vecchio) שנמצא ממש ליד פונטה וקיומלון לה סקאלטה (Hotel La Scaletta), ומלון פאלאצו גואדגני (Palazzo Guadagni Hotel).

מלונות ליד פאלאצו פיטי וגני בובולי - המלצות כלליות

  • המלונות פה, כמו כל המלונות בגדה הדרומית, יהיו קצת יותר זולים מאלו שגרעין ההיסטורי של העיר העתיקה. מיקום זה נמצא במרחק הליכה מהעיר העתיקה (בה נמצאים רוב אתרי התיירות של העיר), אך מדובר בהליכה של כרבע שעה.
  • באזור זה ניתן למצוא חניה למרות שעדיין אנו לא ממליצים להתקרב עם רכב לאזור כלל וכלל, למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה.

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל