מלונות ליד גלריית האקדמיה - מידע כללי

גלריית האקדמיה של פירנצה (Galleria dell’Accademia di Firenze) הוא מוזיאון לאומנות בפירנצה, הידוע בעיקר בשל הפסל ״דוד״ שנמצא בו ונמצא באזור סן מרקו. הפסל נוצר על ידי מיכאלנג׳לו שהיה מתלמידי הגלרייה והפך להיות אחד מהשמות הגדולים של אמני הרנסאנס, בעיקר בפיסול (למעשה עם פסל זה הוא התפרסם). זהו מוזיאון האומנות השני המבוקר ביותר באיטליה, אחרי גלריית אופיצי– והוא קטן יותר ומתמחה יותר בפרטים.

מלונות 5 כוכבים תתקשו למצוא בקרבה הישירה לגלרייה (הכי קרוב נמצא כמרחק 10 דקות הליכה- בגרעין ההיסטורי של העיר העתיקה), אך מלונות בכל שאר דרגות הכוכבים זמינים ממש קרוב לאקדמיה. בנוסף לכך יש מגוון עצום של דירות אירוח, ויש גם B&B ובתי אירוח, אך אכסניות תתקשו למצוא ממש קרוב לגלרייה.בין המלונות המומלצים ליד גלריית האקדמיה ניתן לציין את מלון פור סיזונס פירנצה (Four Seasons Hotel Firenze)מלון רום מייט לוקה (Room Mate Luca)מלון ונטו (Hotel Veneto)מלון קולודי (Hotel Collodi) ולוג׳יה פיורנטינה (Loggia Fiorentina).

מלונות ליד גלריית האקדמיה - המלצות כלליות

  • גלריית האקדמיה נמצאת בשכונת סן מרקו, שהינה שכונה שקטה מההמולה התיירותית ההומה של מרכז העיר, ולכן מתאימה למי שרוצה להתרחק מההמון האנושי שברחובות הגרעין ההיסטורי של העיר העתיקה. ההליכה מסן מרקו לאתרי התיירות בעיר העתיקה היא קצרה ונוחה, ולכן מתאימה גם למי שרוצה להיות קרוב לאתרים. המחירים פה קצת יותר נמוכים מבגרעין ההיסטורי (אם כי לא הנמוכים ביותר בעיר), ועדיין יחסית גבוהים.
  • אזור סן מרקו לא משופע במסעדות ברים וחיי לילה, ולכן פחות מתאים למי שרוצה להיות במרכז העניינים מהבחינה הלילית (אם כי, נמצא במרחק הליכה).
  • באזור זה ניתן למצוא חניה למרות שעדיין אנו לא ממליצים להתקרב עם רכב לאזור כלל וכלל, למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה.
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל