מלונות ליד גלריית אופיצי - מידע כללי

גלריית אופיצי (Galleria degli Uffizi) היא אחד מהמוזיאונים המפורסמים בעולם לאומנות יפה וגלריה לאומנות רנסאנסית מבין החשובות באירופה. ממש צמודה לכיכר הסיניורה שהיא אתר תיירותי חשוב נוסף בעיר.

באזור זה, שהוא אזור פופולרי ומבוקש, לא תתקשו למצוא מלונות, בכל דרגות הכוכבים. ניתן למצוא פה מלונות בדירוג של 1-5 כוכבים, בנוסף למגוון דירות אירוח באזור. B&B ואכסניות פחות נפוצים ליד האופיצי, בשל היוקרתיות של האזור.בין המלונות המומלצים ליד גלריית אופיצי ניתן לציין את מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace)מלון דגלי אורפי (Hotel degli Orafi)מלון בלסטרי (Hotel Balestri)מלון הרמיטאז’ (Hotel Hermitage)מלון אלסנדרה (Hotel Alessandra) ומלון פור סנטה מריה (Hotel Por Santa Maria).

מלונות ליד גלריית אופיצי - המלצות כלליות

  • אזור כיכר הסיניורה, שגלריית אופיצי נמצאת בה, הוא מבין המבוקשים ביותר ללינה, ובכלל בתוך העיר העתיקה שכולה פופולרית ביותר. דבר זה גורם לכך שהמחירים גם נראים בהתאם, ואם אתם מחפשים מלונות בתקציב נמוך יותר עדיף לחפש מלונות ליד תחנת הרכבת או להעזר בעמוד מלונות לחופשה זולה בפירנצה.
  • אזור זה עמוס ביותר בתיירים, הרחובות מלאים במיוחד בקיץ- בעונה החמה של יעד זה. יש להיות מודעים לכך כאשר בוחרים בית מלון באזור. אם דבר זה מפריע לכם עדיף לבחור מלון במקום אחר.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל