לה טרוויאטה - אופרה

הזמנת כרטיס להופעת אופרה לה טרוויאטה

לה טרוויאטה היא אחת מהאופרות הפופלריות ביותר, של המלחין האיטלקי מגדולי מחברי האופרות- ג’וזפה ורדי. היא נכתבה על בסיס הספר “הגברת עם הקמיליות” של אלכסנדר דיומא הבן, הוצגה בפעם הראשונה בתיאטרון לה פניצ’ה שבונציה, ושימשה בסיס לסרט המודרני מולן רוז’. הכרטיס הוא להופעת אופרה בת שעה וחצי, המוצגת על ידי הסינפונית של פירנצה.

הזמנת כרטיס להופעת אופרה לה טרוויאטה

**פרסומת**האופרה מציגה את סיפורה של ויולטה- זונה פופלרית למעמד הגבוה מאמצע המאה ה-19 בפריז, שאיננה מעוניינת בכלל באהבה, עד אשר אלפרדו מגיע… האופרה מספרת את הדרמה חסרת הזמן של אהבה, אובדן והקרבה. היא מתקיימת באודיטוריום סנטו סטפאנו הסמוך לפונטה וקיו- הגשר הישן, בעיר העתיקה של פירנצה הרנסאנסית.

ההקדמה למערכה הראשונה של לה טרוויאטה של ורדי
המלצות "הכל על"

  • התיאטרון בה מוצגת האופרה נמצא ממש ליד הגשר הישן (פונטה וקיו) ובתכנון הביקור שלכם ניתן להתחשב בכך שתבקרו את הגשר גם כן. פירנצה יפה בלילה, והנוף שלה מהגדות נחמד (האופרה מתקיימת בשעות הערב). אתרים נוספים הקרובים הם כיכר הסיניוריה, האופיצי כמובן ומוזיאון גליליאו.
  • למשפחות עם ילדים קטנים, האופרה פחות מתאימה לילדים בשל התוכן וגם בעיקר בשל הסיבה שרוב הילדים הם לא חובבי אופרות. היינו ממליצים להגיע עם בני נוער בוגרים יותר ורק במידה ומדובר בכאלו שידוע שמתעניינים באופרות.
  • למי שמעוניין פחות באופרה כדאי לבדוק את הופעת התיאטרון שושלת מדיצ’י (The Medici Dynasty Show) שהיא קצת פחות הארד קור.
  • להמלצות כלליות על פירנצה.

 

הסינפונית של פירנצה באופרה לה טרוויאטה (צילום: טיקטס)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס. הוא מתקבל במייל וניתן להציגו בסמארטפון.

 

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל