מלונות מומלצים בפומפיי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפומפיי - הסקירה המקיפה על מלונות בפומפיי. אזורי הלינה המומלצים בפומפיי, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפומפיי.

5 מקומות לינה מומלצים בפומפיי

Hotel del Sole

מלון ארבעה כוכבים הממוקם במרכז העיר פומפיי ובמרחק הליכה מאתרי התיירות הקרובים. המלון מספק חניה חופשית ומאפשר לאורחים להתנייד באמצעות רכב שכור בצורה נוחה. המלון מתאים גם למשפחות (עד שש נפשות) וגם לזוגות שמחפשים לנפוש בעיר פומפיי.

Villa Julia

בית הארחה שממוקם במרחק 5 דקות נסיעה ממרכז העיר פומפיי המספק לינה נוחה במחיר זול וחניה חינם במתחם. בנוסף, בשטח בית ההארחה יש מקומות המיועדים לפיקניקים. הלינה בבית ההארחה מתאימה גם לזוגות וגם משפחות בעלות עד 6 נפשות.

Hotel Pompei Be Green

מלון ארבעה כוכבים הממוקם במרכז העיר פומפיי. הלינה במלון זה זולה יחסית הוא מספק שירותי חניה חופשית כך שאנו ממליצים עליו במיוחד. מומלץ גם לזוגות וגם למשפחות בעלות עד 4 נפשות המחפשים חופשה רגועה בעיר פומפיי.

Terra Mia

B&B הממוקם במרכז העיר פומפיי שמאפשר ללנים בו להסתובב בעיר ברגל ללא תלות ברכב. הלינה במקום זולה יחסית ומתאימה במיוחד לזוגות המחפשים חופשה רומנטית בפומפיי.

Il vecchio Fauno

בית הארחה הנמצא במרכז העיר פומפיי, עם חניה חופשית אשר למרות המיקום המרכזי הלינה בו לא יקרה יחסית. המקום מתאים גם למשפחות עד 8 נפשות וגם לזוגות המחפשים נופש בעיר פומפיי.

עדכון יוני, 2024

אנו נכנסים לתקופת הקיץ בה תיירים רבים מגיעים ומידת הביקוש למקומות הלינה בפומפיי עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך מצד אחד לוודא שיהיה לכם מקום שמור עבורכם, אבל לשמור על האפשרות לשינויים במידת הצורך. מאחר ומחירי הלינה בתקופה זו הופכים יקרים יותר כדאי גם לבדוק האם ישנם מבצעים על מקומות לינה שמתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפומפיי

בפומפיי קיימות כ-300 אפשרויות לינה שונות. למרות הכמות הקטנה יחסית, קיים מגוון של מקומות לינה מסוגים שונים כשמרביתם הם בתי ההארחה ו-B&B. עם זאת, עקב הכמות הנמוכה יחיסת של מלונות שלושה וארבעה כוכבים, אנו ממליצים לאורחים המבקשים ללון בהם להזמין מקום בהקדם ולא לחכות עם ההזמנה. בפומפיי לא קיימים מלונות חמישה כוכבים כך שלמי שמעוניין בלינה ברמה גבוהה אנו מציעים לשקול האם מעוניין ללון בפומפיי במלון ארבעה כוכבים או באזור סורנטו או אמאלפי בהם יש מלונות חמישה כוכבים. אזור הלינה הפופולארי בפומפיי הוא אזור העיר העתיקה במיוחד כיכר ברטולו לונגו (Piazza Bartolo Longo) והאזור המקיף אותו.
מאחר ופומפיי עיר קטנה, אפשרי להסתובב בעיר בצורה נוחה גם ברגל אך אפשרי להסתובב בה גם עם רכב שכור או תחבורה ציבורית. למרות שמרבית מקומות הלינה נמצאים מרכז העיר, ניתן למצוא גם מקומות לינה מחוצה לה.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בפומפיי

  • מרבית המבקרים בעיר, מעדיפים ללון במרכז העיר, אך ישנן אפשרויות לינה רבות גם מחוץ לה. על פי רוב, המחיר של אפשרויות לינה בפומפיי זול יחסית ולא משתנה לפי מיקום. בנוסף, אנו ממליצים להתנייד בעיר בעזרת רכב שכור מאחר ומרבית המקומות מציעים חניה חופשית ובגלל שהמרחק לחוף הים רחוק מדי בשביל הליכה.
  • מלונות נוספים מומלצים בפומפיי הם מלונת ארבעה כוכבים כמו Hotel Forum ו Grand Hotel Royal ובתי הארחה וB&B כמו B&B Pompei Olympus ,CIVICO 29 ו Pompei B&B Maison de Charme.

שאלות נפוצות על לינה בפומפיי

האזור הפופולארי ביותר ללינה בפומפיי הוא מרכז העיר ובמיוחד כיכר ברטולו לונגו (Piazza Bartolo Longo) והאזור המקיף אותו.

בין המלונות הפופולארים ביותר בפומפיי ישנו מלון שלושה כוכבים כמו Santa Caterina, מלונות ארבעה כוכבים כמו Hotel Forum ו Hotel del Sole, ובתי הארחה כמו villa julia terra mia pompeii.

על פי רוב המלונות בפומפיי יחסית זולים. אך המלונות שאנו ממליצים עליהם הם המלונות Hotel Pompei Be Green ו Santa Caterina ובתי ההארחה והשירותי הB&B כמו Terra Mia ו Il vecchio Fauno.

למשפחות המגיעות לפומפיי אנו ממליצים על אפשרויות לינה שמספקות חדרים גדולים שמאפשרים למשפחות ללון בחדר אחד ללא צורך בפיצול. אנו ממליצים בעיקר על בתי ההארחה Villa Julia ו Il vecchio Fauno ועל מלון ארבעה כוכבים Hotel del Sole.

רוב המלונות בפומפיי נגישים לרכב ומאפשרים חניה נוחה במתחם או מסביבו, אנו ממליצים על המלונות Hotel del Sole ו Santa Caterina ועל בית ההארחה Hotel Pompei Be Green.

Booking.com