השכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו (2024) – הנחה בלעדית ומידע מקיף

המדריך המקוצר לשוכרים רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

רבים בוחרים לשכור רכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו במהלך החופשה שלהם באיטליה, שכן זוהי הדרך הטובה ביותר להנות מהמרחבים, הנופים והמקומות הפחות נגישים שבפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו, או אפילו להרחיק ולהגיע לסלובניה. אפשר למצוא תחנות השכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו אשר מרוכזות בבשדה התעופה לאונרדו דה וינצ’י-פיומיצ’ינו ובפורסינונה (Frosinone). רכב שכור משדרג את החופשה בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו ויאפשר לכם לכל המקומות המקסימים ביותר בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו אליהם קשה להגיע עם תחבורה ציבורית.
שימו לב כי הביקוש לרכבים בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו גבוה, לכן אנו ממליצים לבצע את ההזמנה מראש, אפילו מספר שבועות או חודשים מראש (תלוי בעונה בה אתם מגיעים לפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו). במידה ואתם חוששים מההתחייבות תוכלו לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול בחינם בקישור הזה. אנו ממליצים על הזמנה זמן רב מראש במיוחד כאשר מדובר על חופשה בקיץ או אם אתם מחפשים רכב מרווח שמתאים למשפחה, ג’יפ, ואן ורכבים אוטומטיים – שכן הביקוש עבורם גבוה וההיצע נמוך. במידה ומספיק לכם רכב ידני וקטן אפשר לעשות הזמנה במועד קרוב יותר לחופשה, אולם גם במקרה זה נמליץ להזמין מראש ולא לעשות את ההזמנה בתחנת ההשכרה בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו. הזמנה מראש תאפשר לכם גם לערוך השוואה בין הרכבים השונים וגם תוכלו להזמין רכבים בהנחה – למשל בקישור הזה עם 10 % הנחה בלעדית לגולשים של הכל על.

האם צריך לשכור רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו?

באופן כללי, השכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו, בניגוד לערים הגדולות כמו רומא, דווקא מומלצת מאוד. התחבורה הציבורית באזור זה מגיעה לעתים רחוקות מאוד, ולרוב גם מסורבלת משום שלעתים היא דורשת החלפה של 2 קווים (ולפעמים אף יותר!). אין זה אומר שאי אפשר להסתדר ללא רכב פרטי, אך במידה ותרצו את החופש להגיע ליותר עיירות חוץ מהיכן שאתם בוחרים ללון, בחלק גדול מהמקרים דרך ההגעה הנוחה ביותר היא עם רכב (למעט במקרים מסוימים בהם אתם רוצים להגיע לעיירה שאליה מגיעה תחבורה ציבורית, ואז ניתן להשתמש גם בה). מה גם שמרבית מקומות הלינה מציעים גם חניה, במקרים רבים אף בחינם.
המגיעים לאזור מגיעים כחלק מטיול כולל ומתגלגל במרכז איטליה וסוג כזה של טיול לא אפשרי לעשות ללא רכב שכור.

בניגוד לרומא רכב שכור משפר את חווית הטיול בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו

חברות מומלצות להשכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

Rentalcars - זירת ההזמנה הגדולה ביותר בעברית

מאפשרים הזמנת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו עם אפשרות ביטול בחינם ומערכת השוואת מחירים בעברית עם שירות לקוחות באנגלית. למידע נוסף...

ערים מרכזיות להשכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו דרך חברת Rentalcars
🚗 ל'אקווילה
🚗 פורסינונה
🚗 פרנטינו

←לחצו כאן להזמנה עם אפשרות ביטול
AutoEurope - שירות לקוחות מלא בעברית והנחה בלעדית לגולשי הכל על

הנחה בלעדית לגולשי הכל על של 10% ממחיר ההשכרה עם אפשרות ביטול חינם עד 48 שעות לפני מועד לקיחת הרכב ובמחירים תחרותיים ביותר במרבית ההשוואות שביצענו. למידע נוסף...

ערים מרכזיות להשכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו דרך חברת AutoEurope
🚗 ל'אקווילה
🚗 פורסינונה
🚗 סורה

←לחצו כאן להזמנה עם הנחה בלעדית
Ofran - שירות לקוחות צמוד בעברית

Ofran מצטיינת בשירות הלקוחות שלה, ונותנת מענה מקצועי ומהיר בעברית לאורך כל שלבי השכרת הרכב - משלב הזמנת הרכב ועד שמחזירים אותו. למידע נוסף...

ערים מרכזיות להשכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו דרך חברת Ofran
🚗 פירנצה
🚗 פיזה
🚗 סיינה

←לחצו כאן להזמנה עם שירות בעברית
Economybookings - זירת הזמנת רכבי הלואו קוסט הגדולה בעולם

מגוון אפשרויות רכבים ב בדגש על רכבי לואו קוסט. למידע נוסף...

ערים מרכזיות להשכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו דרך חברת Economybookings
🚗 ל'אקווילה
🚗 פורסינונה
🚗 פרנטינו

←לחצו כאן להצעות רבות לרכבי לואו קוסט
Discover Cars - פלטפורמת השוואה בינלאומית להשכרת רכב

מציעים מגוון רחב של ספקים ואת המחירים הנוחים ביותר מבין שאר פלטפורמות ההשוואה ב. למידע נוסף...

ערים מרכזיות להשכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו דרך חברת Discover Cars
🚗 ל'אקווילה
🚗 פורסינונה
🚗 פרנטינו

←לחצו כאן להזמנה ממגוון גדול של ספקים
טיפים להשגת המחיר הטוב ביותר לרכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

  • ההמלצה הטובה ביותר היא להזמין רכב מראש ולא לחכות לדקה ה-90. אם תחכו עם השכרת הרכב עד שתגיעו לפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו לא רק שיתכן שלא ישארו רכבים, אלא גם המחירים לא יהיו נמוכים יותר. אפשר להזמין בקישור הזה רכבים עם אפשרות ביטול, ככה שתוכלו להיות בראש שקט אבל גם להשאיר מקום לשינויים במידה ותוכנית הטיול שלכם באיטליה תשתנה או אם תמצאו הצעה טובה יותר לרכב.
  • חפשו הנחות להשכרת רכבים, למשל הנחה בלעדית לגולשי הכל על בקישור הזה של 10%, הנחה שהופכת למשמעותית מאוד כאשר שוכרים את הרכב למספר ימים ועלות ההשכרה גבוהה.
  • חשבו איפה אפשר לצמצם. תמיד חשוב להבין איזה רכב בדיוק אתם צריכים ובכך לא להוציא יותר מידי (ולחלופין לא להתנייד עם רכב חלש או קטן מידי). רכב עם הילוכים יהיה זול יותר, כך גם רכב קטן וכדומה (אם אתם זוג, רכב מקטגוריית רכבים קטנים יכול להספיק לכם). אם אתם לא מתכננים לסוע בדרכים אתגריות, עליות קשות או בדרכים שאינן סלולות, אין צורך ברכב גדול וחזק מידי. אם אתם יותר מזוג וכו’ אל תתפשרו על גודל הרכב ועוצמתו, זה יכול מאוד לפגוע לכם בטיול.
  • ברכבי לואו-קוסט רבים יכולה להיות הגבלת קילומטרז’ על ההשכרה (לרוב בין 150 ל-300 קילומטרים ליום), אם אתם לא מתכננים לעבור את כמות הקילומטרים הזו, כמו רוב התיירים שמטיילים בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו מעולה, רכב לואו קוסט יחסוך לכם משמעותית מעלות הרכב- אפשר לבחור מבין מגוון אפשרויות לואו קוסט בקישור הזה. אם יש סיכוי אפילו קטן שתצטרכו לחרוג מהגבלה זו, למשל טיול לאורך כלל איטליה או מעבר למדינות שכנות מומלץ לא להתפתות למחיר הנמוך שיכול לקפוץ משמעותית.
  • שמרו על נהיגה במהירות המותרת! ישנן מכמונות מהירות, במיוחד בכבישים המחברים בין יעדים מתויירים במיוחד וערים מרכזיות. לא נעים ויכל לבאס מאוד כאשר מקבלים את הדוח הביתה אחרי שחוזרים מהחופשה בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו.

לקיחת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו והחזרתו במקומות אחרים

לקיחת רכב מתחנה אחת והחזרתו בתחנה שניה תלווה לרוב בתוספת תשלום – כאשר הסכום תלוי בהתאם למקרה הספציפי. במידה ומדובר בשתי תחנות באותה עיר (למשל רכב שנלקח בשדה והוחזר במרכז העיר או להיפך) לרוב לא תהיה תוספת תשלום או תוספת נמוכה מאוד. לקיחה והחזרה באותה מדינה, למשל לקיחת רכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו והחזרתו ברומא תלווה בתוספת יקרה יותר (גם במקרה זה חלק מהחברות לא דורשות תשלום נוסף בעבור חלק מהמקרים), כאשר התוספת הגדולה ביותר תהיה לקיחה והחזרה בשתי מדינות שונות, למשל החזרת הרכב בסלובניה. לעיתים עדיף להחזיר את הרכב באיטליה לעבור את הגבול למדינה השכנה ברכבת או תחבורה ציבורית לעיר שכנה ושם לקחת רכב אחר להמשך הטיול מכמה בחינות – מבחינת התוספת לעלות ההשכרה, מבחינת הגבלות הקילומטרים שישנה לעיתים וגם מאחר וחלק מהחברות גובות תשלום נוסף על עצם מעבר הגבול גם אם מחזירים את הרכב באותה התחנה.

החזרת הרכב בסלובניה תהיה כרוכה בעמלה ברוב הפעמים

תחנות איסוף רכבים בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

ישנם כמה אזורים בהם מרוכזות תחנות השכרת הרכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו. אזורי השכרת הרכב המרכזיים אשר אליהם מגיעים מרבית התיירים הם בשדה התעופה לאונרדו דה וינצ’י-פיומיצ’ינו ובפורסינונה (Frosinone). בין חברות השכרת הרכב אשר מציעות רכבים באזורים אלו ניתן למנות את Meta Autonoleggio ו-DRIVALIA Mobility Store
. מומלץ לבחור את תחנת השכרת הרכב בהתאם לשעות הפעילות שלה (לתחנות ההשכרה השונות יש לפעמים שעות פעילות שונות) ובהתאם למגוון הרכבים שמציעות. שימו לב כי מרבית תחנות השכרת הרכב בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו אינן פתוחות ביום ראשון, ולכן כדאי לתכנן את זמן לקיחת והחזרת הרכב בהתאם.

התניידות וחניה בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

לרוב ההתניידות והחנייה בפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו נוחה מאוד (מלבד כניסה לאזורים תיירותים בעונות העמוסות באזור). ולכן ניתן להתנייד בקלות יחסית עם רכב, ולמצוא מקומות חנייה. כמו כן, מלונות רבים באזור מציעים לאורחים חניה, חלקם בתוספת תשלום על עלות הלינה. אנו ממליצים לבדוק האם החניות שהמלונות מציעים הינן חניות אותן ניתן (או צריך) להזמין מראש, או שהן מבוססות על מקום פנוי.

השכרת רכב בשדה התעופה של פארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

אומנם אין טיסות ישירות לפארקו נאציונאלי ד’אברוצ’ו, אבל אפשרות פופולארית היא לשכור רכב כבר בשדה התעופה לאונרדו דה וינצ’י – פיומיצ’ינו (FCO) ליד רומא וכך להתחיל מיד את הטיול עם הרכב השכור. מבחינת לקיחת הרכב השכור – הדבר תלוי בשעות הפעילות של תחנות ההשכרה. במידה והטיסה שלכם עתידה לנחות בשעות אחר הצהריים המאוחרות או שעות הערב מומלץ לוודא שחברת ההשכרה תמתין לכם גם במקרה של עיכוב בטיסה. חברות גדולות לרוב יותר מקפידות על כך, אך חברות לואו קוסט עשויות לדרוש מכם להגיע לאסוף את הרכב ביום למחרת (ואז תיאלצו למצוא מקום לינה ליד שדה התעופה ברגע האחרון). מבחינת החזרת הרכב השכור בשדה התעופה מרבית החברות מאפשרות להחזיר את הרכב בכל שעה – מומלץ לצלם אותו בשעת ההחזרה אם אתם מחזירים בלילה, גם אם עשיתם ביטוח הכולל ביטול השתתפות עצמית.
לקיחה של רכב בשדה התעופה תאפשר לכם יותר אופציות של חברות השכרה מאשר לקיחת רכב במרכז העיר, אולם לעיתים השכרת הרכב בעיר עצמה תהיה זולה יותר. לכן מומלץ לערוך השוואת מחירים לפני הזמנת הרכב, תוכלו לעשות זאת כאן. בנוסף, אם אתם בוחרים לשכור רכב בשדה התעופה, מומלץ לבחון האם הלקיחה של הרכב היא בשדה עצמו או במגרש מרוחק, זה יכול להיות משמעותי בכמעט שעה-וחצי עיכוב, אבל קחו בחשבון שרכב מתוך השדה עצמו יהיה יקר יותר.
שדה התעופה

רבים בוחרים לשכור רכב כבר בשדה התעופה

שאלות נפוצות על השכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו

בתוך פארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו עצמה צריך לשכור רכב, מאחר ומדובר בפארק בו אין תחבורה ציבורית.

ההתניידות עם רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו נוחה מאוד.

אין בעיות חניה לרכב שכור בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו , יש מגוון חניות כפריות בעיירות מסביב ובתוך הפארק הלאומי.

מפת תחנות השכרת רכב בפארקו נאציונאלי ד'אברוצ'ו