מלונות מומלצים בפוזיטנו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפוזיטנו - הסקירה המקיפה על מלונות בפוזיטנו. אזורי הלינה המומלצים בפוזיטנו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפוזיטנו.

5 מקומות לינה מומלצים בפוזיטנו

Hotel Le Agavi

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון לה אגבי (Hotel Le Agavi) – מלון חמישה כוכבים באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל הבריכה ומרכז הספא.

למידע נוסף על המלון

Hotel Marincanto

⭐⭐⭐⭐
מלון מרינקנטו (Hotel Marincanto ) – מלון ארבעה כוכבים באזור שקרוב למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחייה והמיקום הטוב.

למידע נוסף על המלון

Hotel Il Gabbiano

⭐⭐⭐
המלון איל גאביאנו (Hotel Il Gabbiano) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר פוזינטו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצוין והניקיון במלון.

למידע נוסף על המלון

Alcione Residence

אלסיונה רזידנס (Alcione Residence) – בית הארחה במרכז פוזיטנו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והחדרים המתאימים גם למשפחות.

למידע נוסף על המלון

Villa Celentano

וילה סלנטנו (Villa Celentano) – מלון דירות באזור מרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הנוף המשקיף לים והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

אנו נכנסים לתקופת הקיץ בה תיירים רבים מגיעים ומידת הביקוש למקומות הלינה בפוזיטנו עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה בו ניתן למצוא מקומות המציעים ביטול בחינם, וכך לא להתחייב על מקום הלינה. תוכלו גם לבדוק האם ישנן הטבות רלוונטיות עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפוזיטנו

בפוזיטנו ישנם כ-380 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Villa Flavio Gioia), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (כמו Hotel Conca d’Oro), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן. גם למשפחות עם ילדים ישנם אפשרויות מגוונות בפוזיטנו, דוגמת מלון Villa Magia, מלון ארבעה כוכבים Hotel Posa Posa ומלון דירות Villa Flavio Gioia אשר מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית. במידה ואתם מגיעים לפוזיטנו עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מקום אירוח Florida Residence ומלון הדירות Villa Flavio Gioia ומלון Casa Guadagno.

איפה לישון בפוזיטנו?

האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו חוף הים של פוזינטו ובמיוחד ליד כנסיית סנטה מריה אסונטה (Chiesa di Santa Maria Assunta), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Covo Dei Saraceni. (למגוון מלונות בפוזיטנו עם קו ראשון לחוף הים לחצו כאן) ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים מחוף הים של פוזינטו אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בשדרת פסטיה (Pasitea), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה B&B Villa Yiara. בנוסף,מרכז העיירה סמוף לחוף הים גם מהוות אפשרות פופולארית ללינה, וניתן למצוא בה אפשרויות לינה מומלצות דוגמת Alcione Residence (להזמנת מגוון מלונות במרכז פוזיטנו עם אפשרות ביטול לחצו כאן).

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בפוזיטנו

  • מלונות נוספים מומלצים בפוזיטנו הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Covo Dei Saraceni, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hotel Conca d’Oro ומלון Positano Art Hotel Pasitea ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Bougainville, מלון Hotel Pupetto ומלון Hotel Reginella. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום אירוח B&B Villa Yiara, מקום אירוח B&B Florida Residence ומקום אירוח B&B La Maliosa D’ Arienzo. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על מלון דירות Villa Flavio Gioia.
  • מרבית המבקרים בפוזיטנו מעדיפים ללון כאמור באזור חוף הים של פוזינטו, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור חוף הים של פוזינטו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בפוזיטנו דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Hotel Bougainville, מלון Hotel Pupetto ומלון Hotel Reginella. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בפוזיטנו

האזור הפופולארי ביותר ללינה בפוזיטנו הינו אזור חוף הים של פוזינטו, ובמיוחד בסמוך לכנסיית סנטה מריה אסונטה (Chiesa di Santa Maria Assunta).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בפוזיטנו ניתן למנות את Hotel Le Agavi, Hotel Marincanto , Hotel Il Gabbiano, Alcione Residence, ו-Villa Celentano.

למשפחות המגיעות לפוזיטנו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Villa Magia, מלון ארבעה כוכבים Hotel Posa Posa ומלון דירות Villa Flavio Gioia, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לפוזיטנו צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מקום אירוח Florida Residence ומלון הדירות Villa Flavio Gioia ומלון Casa Guadagno.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בפוזיטנו אנו מציעים להסתכל על Alcione Residence, מקום אירוח B&B Villa Yiara, מקום אירוח B&B Florida Residence ומקום אירוח B&B La Maliosa D' Arienzo.

Booking.com