מלונות מומלצים בקזרטה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בקזרטה - הסקירה המקיפה על מלונות בקזרטה. אזורי הלינה המומלצים בקזרטה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בקזרטה.

5 מקומות לינה מומלצים בקזרטה

Grand Hotel Vanvitelli

⭐⭐⭐⭐
מלון גרנד ואנוויטלי (Grand Hotel Vanvitelli) – מלון 4 כוכבים באזור מעט מרוחק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל הקפדה על ניקיון ונוחות המלון.
למידע נוסף על המלון

Hotel Caserta Antica

⭐⭐⭐
מלון קאסרטה אנטיקה (Hotel Caserta Antica) – מלון 3 כוכבים באזור מרוחק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל שביעות הרצון מתפקוד הצוות ומיקום המלון.
למידע נוסף על המלון

Hotel Amadeus

⭐⭐⭐
מלון אמדאוס (Hotel Amadeus) – מלון 3 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל המיקום של המלון ורמת נקיון גבוהה.
למידע נוסף על המלון

Zeta Rooms

זיטה רומס (Zeta Rooms) – מקום האירוח B&B בסמוך למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל רמת הניקיון של החדרים והנוחות.
למידע נוסף על המלון

A Corte

א קורטה (A Corte) – מקום אירוח B&B ברחוק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל הקפדה על הניקיון ואיבזור גבוהה של הדירות.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה בקזרטה עולה, ורבים עבר ביצעו את הזמנת הלינה שלהם - מה שמצמצם את האפשרויות הזמינות. מומלץ לבצע את ההזמנה לחודשים הקרובים בהקדם, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בקזרטה

בקזרטה ישנם פחות מ-150 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מקומות אירוח B&B (למשל B&B A due passi), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו סמוך לארמון קזרטה ובמיוחד ליד לאורך רחוב corso trieste, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 4 כוכבים Hotel Royal Caserta. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לקזרטה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מקום האירוח Tropicana Room– בתשלום ובהזמנה מראש, מלון 3 כוכבים Hotel Amadeus– בתשלום ובהזמנה מראש ומלון 3 כוכבים Hotel Caserta Antica– בתשלום ובהזמנה מראש.

אזור ארמון קזרטה הינו אחד מאזורי הלינה המועדפים על תיירים המגיעים לעיר קזרטהאזור ארמון קזרטה הינו אחד מאזורי הלינה המועדפים על תיירים המגיעים לעיר קזרטה

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בקזרטה

  • מלונות נוספים מומלצים בקזרטה הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hotel Europa Art Caserta, מלון Plana Hotel, מלון Hotel dei Cavalieri ומלון Hotel Bruma ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו . בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום האירוח Caserta Royale Apartament ומלון Cas’E Charming House. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מקום האירוח B&B Tropicana Room.
  • מרבית המבקרים בקזרטה מעדיפים ללון כאמור באזור סמוך לארמון קזרטה, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של קזרטה. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בקזרטה למשל מקום האירוח Tropicana Room– בתשלום ובהזמנה מראש, מלון 3 כוכבים Hotel Amadeus– בתשלום ובהזמנה מראש ומלון 3 כוכבים Hotel Caserta Antica– בתשלום ובהזמנה מראש.
  • בקזרטה כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בקזרטה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בקזרטה הינו אזור סמוך לארמון קזרטה, ובמיוחד בסמוך ללאורך רחוב corso trieste.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בקזרטה ניתן למנות את Grand Hotel Vanvitelli, Hotel Caserta Antica, Hotel Amadeus, Zeta Rooms,ו- A Corte.

למשפחות המגיעות לקזרטה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מקום האירוח Caserta Royale Apartament, מקום האירוח Zeta Rooms, מקום האירוח A Corte, ומקום האירוח B&B A due passi, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לקזרטה צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מקום האירוח Tropicana Room- בתשלום ובהזמנה מראש, מלון 3 כוכבים Hotel Amadeus- בתשלום ובהזמנה מראש ומלון 3 כוכבים Hotel Caserta Antica- בתשלום ובהזמנה מראש.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בקזרטה אנו מציעים להסתכל על Zeta Rooms, מקום האירוח Caserta Royale Apartament ומלון Cas'E Charming House.

Booking.com