אוטובוס התיירים של מילאנו

הזמנת כרטיס לאוטובוס התיירים של מילאנו

אוטובוס התיירים של מילאנו (Hop-on Hop-off Bus Milan), הופ און הופ אוף באס, הוא אופציה טובה לתור את העיר, ובעיר כמו מילאנו, אליה מגיעים רוב התיירים לזמן קצר היא הופכת כדאית.  באוטובוס תהנו מוייפיי חינם ומדריך אודיו במספר שפות שיספק עובדות מעניינות על אתרי התיירות החשובים של מילאנו. בצורה זו ניתן לעבור במהרה דרך האתרים ולקבל עליהם הסברים גם אם אין לכם זמן להכנס לכולם.

הזמנת כרטיס לאוטובוס התיירים של מילאנו

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
סרטון תדמית של אוטובוס הופ און הופ אוף מילאנו

לאוטובוס שלושה קווים, התדירות של שניים מהם בעונה היא אחת לחצי שעה (והשלישי אחת לשעה) ואליו תוכלו לעלות ולרדת (מתכונת Hop-on Hop-off) ללא הגבלה. ניתן לרכוש את הכרטיס עבור 24, 48 או שעות, הספירה מתחילה מרגע השימוש הראשון.

אתרים שאוטובוס התיירים עובר לידם:

 

רכישת כרטיסים וכרטיסים משולבים לאוטובוס התיירים של מילאנו
המלצות "הכל על"

  • מחזיקי כרטיס מילאנו קארד זכאים להנחה ברכישת הכרטיס לאוטובוס התיירים, ולהנחות במגוון גדול של מוזיאונים ואטרקציות במילאנו. מחזיקי כרטיס מילאנו פאס מקבלים נסיעות באוטובוס זה (או בתחבורה הציבורית של מילאנו) חינם. אם אתם מתכננים לבקר במספר אתרים מהרשימה של אחד הכרטיסים, כדאי לבדוק כדאיות רכישה של אחד מהם, לקריאה נוספת על כרטיס מילאנו קארד ועל כרטיס מילאנו פאס.
  • האוטובוס הוא דרך נהדרת לתור את העיר ולראות את האתרים החשובים ביותר מבחוץ, אך הוא לא האופציה היחידה להתניידות. מטיילים עצמאיים שמסדרים בקלות עם התמצאות ועם המטרו של העיר (שהוא לא מסובך מדי) ימצאו שלעתים ההתניידות במטרו היא מהירה יותר ואיתה ניתן להספיק להגיע מהר יותר מנקודה א’ ל-ב’. אך בדרך זו מפסידים לראות ולטעום מרחובות העיר שכן המטרו אמנם מגיע מהר אך נוסע מתחת לאדמה ברובו. לכן האופציה של אוטובוס התיירים היא באמת נהדרת, רק תלוי למי. מי שאוהב לקבל את המידע בקלות ורוצה להנות מהחוויה של רחובות העיר וההדרכה באוטובוס, אטרקציה זו תתאים לו. אך מי שהוא עצמאי מאוד ולא חושש מתחבורה ציבורית במדינה זרה וקל לו לחפש בעצמו מידע על האתרים שאליו הוא רוצה להגיע, ימצא שהמטרו יהיה פתרון חסכוני יותר בעבורו. בהקשר זה של החסכון במילאנו, כדאי לקרוא את עמוד מלונות במילאנו לחופשה זולה.
  • להמלצות כלליות על מילאנו.

אוטובוס התיירים של מילאנו ליד קתדרלת מילאנו המפורסמת- הדואומו של מילאנו (צילום: טיקטס)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך לאסוף את הכרטיס, אפשר להציגו בסמארטפון לנהג האוטובוס.

 

מפת הקווים והתחנות של אוטובוס התיירים במילאנו

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל