1. עמוד הבית
  2. »
  3. איטליה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. לצ’ה, איטליה 2024 – המדריך המקיף ביותר בעברית | Lecce
  6. »
  7. מלונות מומלצים בלצ’ה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בלצ’ה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בלצ'ה - הסקירה המקיפה על מלונות בלצ'ה. אזורי הלינה המומלצים בלצ'ה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בלצ'ה.

5 מקומות לינה מומלצים בלצ’ה

Risorgimento Resort

מלון חמישה כוכבים יוקרתי שממוקם במרכז העיר העתיקה ומאפשר ללנים בו להסתובב בה ללא תלות ברכב. מתאים בעיקר לזוגות המחפשים חופשה רומנטית בעיר העתיקה של לצ’ה.

Dimora Storica Torre Del Parco 1419

מלון ארבעה כוכבים הממוקם במרחק הליכה קצר מהעיר העתיקה של לצ’ה. שירותי החניה במלון לא יקרים מדי כך שאנו ממליצים למבקרים המשתמשים ברכב להסתכל עליו. מומלץ לזוגות המחפשים חופשה רומנטית בעיר לצ’ה.

B&B Corte Dei Taralli

B&B מפנק הממוקם במרכז העיר העתיקה של לצ’ה במרחק הליכה מאתרי תיירות רבים המציע לינה וחניה זולות יחסית. בנוסף, ישנה אפשרות להזמין חדרים שיכולים להכיל עד חמישה אנשים כך שהוא מתאים למשפחות אך גם לזוגות. אנו ממליצים לאורחים שרוצים להזמין את החדרים הללו להזמין מקום מראש מאחר והזמינות של חדרים אלו עלולה להיות נמוכה.

B&B La Dimora dei Professori

B&B שממוקם בפאתי העיר ומספק לינה פונקציונאלית במחירים נוחים. המקום מספק חניה חופשית בסמוך למתחם כך שהוא אידיאלי עבור אורחים שמתכוונים להשתמש ברכב. מתאים גם למשפחות בעלות עד חמישה נפשות וגם לזוגות.

Dimora “I Santi Patroni

מלון דירות שממוקם ליד העיר העתיקה ובקרבת אתרי תיירות רבים. המלון מאפשר לינה נוחה במחיר זול ומכיל גם דירות גדולות שיכולות להכיל עד חמישה אנשים. מומלץ בעיקר למשפחות.

עדכון יוני, 2024

יוני מבשר את תחילת הקיץ, ורמת הביקוש ללינה בלצ’ה עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך מצד אחד לוודא שיהיה לכם מקום שמור עבורכם, אבל לשמור על האפשרות לשינויים במידת הצורך. מאחר ומחירי הלינה בתקופה זו הופכים יקרים יותר כדאי גם לבדוק האם ישנם מבצעים על מקומות לינה שמתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בלצ'ה

בלצ’ה קיימות כמעט 1,000 אפשרויות לינה שונות, שהפופולאריות ביניהן הם בתי דירות, בתי הארחה ומקומות מסוג B&B. שימו לב שכמות המלונות בלצ’ה קטנה יחסית כך שאנו ממליצים לאורחים המעדיפים ללון במלון לא לחכות ולהזמין חדר בהקדם האפשרי. הדבר תקף במיוחד עבור מלונות שלושה וחמישה כוכבים מאחר ויש כרק חמישה מכל סוג בכל לצ’ה.
מרבית המבקרים בלצ’ה מעדיפים ללון בעיר העתיקה ומרכזה במיוחד (Lecce Centro) .למרות שנסיעה ברכב אפשרית בעיר העתיקה של לצ’ה, היא לא מאוד נוחה ולכן אנו ממליצים לאורחים שמשכירים רכב ללון מחוץ לעיר העתיקה. אזור הלינה המועדף בלצ’ה הוא העיר העתיקה אך מאחר ומחיר הלינה בה יקר יחסית, אנו ממליצים לאורחים שמעוניינים לחסוך ללון מחוצה לה.

סמטאות לצ'ה (צילום מקורי) (צילום: )סמטאות הערי העתיקה של לצ’ה (צילום מקורי)

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בלצ'ה

  • מרבית המבקרים בעיר, מעדיפים ללון בעיר העתיקה ובעיקר במרכזה, אך ישנן אפשרויות לינה רבות גם מחוץ לה. על פי רוב, המחיר של מקומות הלינה בעיר העתיקה בלצ’ה גבוה יותר ויורד ככל שמתרחקים מממנה. בנוסף, למרות שהעיר העתיקה מאפשרת גישה לרכב היא אינה נוחה ואנו ממליצים לאורחים שמתניידים בעזרת רכב ללון מחוצה לה.
  • מלונות נוספים מומלצים בלצ’ה הם מלונות חמישה כוכבים כמו Patria Palace Lecce, מלונות ארבעה כוכבים כמו Suite Hotel Santa Chiara שנמצא במרכז העיר העתיקה והמלונות Hilton Garden Inn Lecce ו- 8Piuhotel שממוקמים בפאתי העיר ובמרחק נסיעה קצר מהעיר העתיקה, מלונות שלושה כוכבים כמו Hotel Aloisi שנמצא בפאתי העיר לצ’ה ובתי הארחה כמו Leccesalento Bed And Breakfast ו- Dimi House.

שאלות נפוצות על לינה בלצ'ה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בלצ'ה הוא העיר העתיקה ובעיקר מרכז העיר העתיקה (Lecce Centro).

בין המלונות הפופולארים ביותר בלצ'ה הם מלונות ארבעה כוכבים כמו Grand Hotel Tiziano E Dei Congressi, 8Piuhotel ו- Suite Hotel Santa Chiara, מלונות שלושה כוכבים כמו Hotel Aloisi ו- B&B כמו Sui Tetti Luxury Rooms, Leccesalento Bed And Breakfast ו- Dimi House. שימו לב שהמלונות Hotel Aloisi ו- 8Piuhotel מרוחקים יחסית ממרכז העיר ונדרשת נסיעה קצרה כדי להגיע אליה.

לאורחים המחפשים לינה זולה יחסית אנו ממליצים על Leccesalento Bed And Breakfast, B&B La Dimora dei Professori ו- Dimora "I Santi Patroni".

למשפחות המגיעות ללצ'ה אנו ממליצים להסתכל מקומות לינה שיש להם חדרים גדולים שיכולים להכיל משפחות ללא צורך בפיצול. דוגמה למקומות אלו הם שירותי B&B כמו B&B Corte Dei Taralli שיכול להכיל עד 6 אנשים ו B&B La Dimora dei Professori שיכול להכיל עד 5 אנשים. בנוסף אנו ממליצים גם על בתי דירות כמו Dimora "I Santi Patroni" שיכולים להכיל עד 6 אנשים.

העיר העתיקה של לצ'ה פחות נוחה לשימוש ברכב, לכן אנו ממליצים לאורחים שמשתמשים ברכב ללון בפאתי העיר ובמרחק נסיעה קצר ממנה. לרוב מקומות הלינה שממוקמים בפאתי העיר מאפשרים גישה נוחה לרכב ולרוב גם חניה. עם זאת לאורחים המעדיפים ללון בעיר העתיקה אנו ממליצים על B&B Corte Dei Taralli, Bed & Breakfast Idomeneo 63 ועל Suite Hotel Santa Chiara (שהחניה שלהם יקרה יחסית).
לאורחים המעדיפים ללון מחוץ לעיר העתיקה אנו ממליצים על המלונות Grand Hotel Tiziano E Dei Congressi ועל בית ההארחה B&B La Dimora dei Professori. בנוסף אנו ממליצים גם על המלון 8Piuhotel שממוקם רחוק יחסית ממרכז העיר .

Booking.com