מלונות מומלצים בפרוג’ה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפרוג’ה - הסקירה המקיפה על מלונות בפרוג’ה. אזורי הלינה המומלצים בפרוג’ה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפרוג’ה.

5 מקומות לינה מומלצים בפרוג’ה

Sina Brufani Palace

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון ברופאני פאלאס (Sina Brufani Palace) – מלון חמישה כוכבים בסמוך למרכז פרוג’ה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות בריכת שחייה מקורה עתיקה והמיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

Hotel Giò Wine e Jazz Area

⭐⭐⭐⭐
מלון ג׳ו וויין אה ג׳אז אריאה (Hotel Giò Wine e Jazz Area) – מלון ארבעה כוכבים באזור סמוך למרכז פרוג’יה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות בריכת השחייה והעיצוב המיוחד.

למידע נוסף על המלון

Chocohotel

⭐⭐⭐
מלון צ’וקוהוטל (Chocohotel) – מלון שלושה כוכבים באזור מרוחק יחסית מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל הבריכה.

למידע נוסף על המלון

Hotel Iris

⭐⭐
מלון איריס (Hotel Iris) – מלון שני כוכבים באזור מרוחק יחסית מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והחדרים המתאימים גם למשפחות.

למידע נוסף על המלון

Residenza il Punto

בית ההארחה רזידנצה איל פונטו (Residenza il Punto) – בית הארחה באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הגינה והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בפרוג’ה במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפרוג’ה

בפרוג’ה ישנם כ-350 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל La Casa dei Pellari), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (כמו Hotel La Meridiana), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז פרוג’ה ובמיוחד ליד כיכר הרביעי לנובמבר (Piazza IV Novembre), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את בית הארחה Santa Cecilia Perugia. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז פרוג’ה אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור כיכר הרפובליקה (Piazza Della Republica), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Locanda della Posta Boutique Hotel. במידה ואתם מגיעים לפרוג’ה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל דירת Le Stanze di Galileo ומלון Hotel Giò Wine e Jazz Area.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בפרוג’ה

  • מלונות נוספים מומלצים בפרוג’ה הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Sangallo Palace ומלון Sina Brufani Palace ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Primavera Mini Hotel ומלון Hotel Fortuna. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון שני כוכבים Hotel Morlacchi ומלון שני כוכבים Hotel Signa. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת Le Stanze di Galileo, מלון דירות Domus Volumnia Country House ודירת La Casa dei Pellari.
  • מרבית המבקרים בפרוג’ה מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז פרוג’ה, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור מרכז פרוג’ה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בפרוג’ה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Sangallo Palace ומלון ארבעה כוכבים Hotel Giò Wine e Jazz Area.

שאלות נפוצות על לינה בפרוג’ה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בפרוג’ה הינו אזור מרכז פרוג'ה, ובמיוחד בסמוך לכיכר הרביעי לנובמבר (Piazza IV Novembre).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בפרוג’ה ניתן למנות את Sina Brufani Palace, Hotel Giò Wine e Jazz Area, Chocohotel, Hotel Iris, ו-Residenza il Punto.

למשפחות המגיעות לפרוג’ה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירת Vannucci House, דירת Le Stanze di Galileo ומלון דירות Domus Volumnia Country House, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לפרוג’ה צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - דירת Le Stanze di Galileo ומלון Hotel Giò Wine e Jazz Area.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בפרוג’ה אנו מציעים להסתכל על Hotel Iris, מלון שני כוכבים Hotel Morlacchi ומלון שני כוכבים Hotel Signa.

Booking.com