מלונות מומלצים בפונטה אלה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בפונטה אלה - הסקירה המקיפה על מלונות בפונטה אלה. אזורי הלינה המומלצים בפונטה אלה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בפונטה אלה.

5 מקומות לינה מומלצים בפונטה אלה

Baglioni Hotel Cala del Porto

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בגילוני קאלה דל פורטו (Baglioni Hotel Cala del Porto) – מלון 5 כוכבים באזור המפרץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המיקום ובריכת השחייה.
למידע נוסף על המלון

Gallia Palace Hotel – Relais & Châteaux

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון גאליה פאלאס (Gallia Palace Hotel – Relais & Châteaux) – מלון חמישה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל מרכז הספא והחוף הפרטי.
למידע נוסף על המלון

Arli Hotel Hideaway Punta Ala

⭐⭐⭐⭐
מלון ארלי (Arli Hotel Hideaway Punta Ala) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצויין, בריכת השחייה והספא.
למידע נוסף על המלון

Golf Hotel Punta Ala

⭐⭐⭐⭐
מלון גולף פונטה אלה (Golf Hotel Punta Ala) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הבריכה והחוף הפרטי.
למידע נוסף על המלון

בית הארחה Villa Margherita Wellness & Golf

ווילה מרגריטה וולנס וגולף (בית הארחה Villa Margherita Wellness & Golf) – בית הארחה באזור מעט מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל הספא ובריכות השחייה.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה בפונטה אלה במגמת עליה. למי שמתכנן חופשת פסח כדאי להזמין מקומות לינה בהקדם, וכך גם למי שמתכנן חופשה בסופי השבוע הקרובים. מומלץ לעשות את ההזמנה בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בפונטה אלה

בפונטה אלה ישנם פחות מ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל בית הארחה Villa Margherita Wellness & Golf), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז פונטה אלה ובמיוחד ליד החוף והמרינה של פונטה אלה, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Arli Hotel Hideaway. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לפונטה אלה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Gallia Palace Hotel, מלון Baglioni Hotel Cala del Porto,.

החוף של פונטה אלה, תיירים רבים בוחרים ללון סמוך אליו (צילום: החוף של פונטה אלה, תיירים רבים בוחרים ללון סמוך אליו

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בפונטה אלה

  • בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על דירת Appartamenti Boboli.
  • בפונטה אלה כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בפונטה אלה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בפונטה אלה הינו אזור מרכז פונטה אלה, ובמיוחד בסמוך להחוף והמרינה של פונטה אלה.

למשפחות המגיעות לפונטה אלה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - ומלון Arli Hotel Hideaway Punta AlaGallia Palace מלון Hotel - Relais & Châteaux, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לפונטה אלה לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון Gallia Palace Hotel, מלון Baglioni Hotel Cala del Porto,.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בפונטה אלה אנו מציעים להסתכל על Golf Hotel Punta Ala, .

Booking.com