מלונות מומלצים במונטפולצ’יאנו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות במונטפולצ’יאנו - הסקירה המקיפה על מלונות במונטפולצ’יאנו. אזורי הלינה המומלצים במונטפולצ’יאנו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים במונטפולצ’יאנו.

5 מקומות לינה מומלצים במונטפולצ’יאנו

Hotel I Due Cigni

⭐⭐⭐
מלון אי דואה צ’יני (Hotel I Due Cigni) – מלון שלושה כוכבים באזור שמחוץ לעיר, סמוך למנזר הקפוצ’ינים (Convento Dei Cappuccini)‏. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה, הנקיון והחנייה החינמית.
למידע נוסף על המלון

Il Rondò Boutique Hotel

⭐⭐⭐
בוטיק איי.אל. רונדו (Il Rondò Boutique Hotel) – מלון שלושה כוכבים בסמוך למרכז מונטפולצ’יאנו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ מכיוון שהוא ממוקם במרכז העיר, הגנים במלון יפהפיים והארוחות במקום מומלצות .
למידע נוסף על המלון

Albergo Il Marzocco

⭐⭐⭐
אלברגו איל מרצוקו (Albergo Il Marzocco) – מלון שלושה כוכבים במרכז מונטפולצ’יאנו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הנוף המשקיף מהמלון והאוכל המעולה.
למידע נוסף על המלון

La Terrazza Di Montepulciano

⭐⭐
לה טראצה די מונטפולצ’יאנו (La Terrazza Di Montepulciano) – מלון שני כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה.
למידע נוסף על המלון

Borgo Poggiardelli

מלון הדירות בורגו פוג’יארדלי (Borgo Poggiardelli) – מלון דירות באזור מחוץ לעיר, סמוך למנזר הקפוצ’ינים (Convento Dei Cappuccini)‏. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות בריכת השחייה והנוף המרהיב.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה במונטפולצ’יאנו במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה במונטפולצ’יאנו

במונטפולצ’יאנו ישנם כ-230 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל La Dimora nel Corso), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (למשל Il Rondò Boutique Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז מונטפולצ’יאנו ובמיוחד ליד קתדרלת מריה הקדושה (Cathedral sainy Mary of the Assumption), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שני כוכבים La Terrazza Di Montepulciano. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז מונטפולצ’יאנו אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך למוזיאון Museo Civico Pinacoteca Crociani, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מקום האירוח Residenza Fabroni. במידה ואתם מגיעים למונטפולצ’יאנו עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון שלושה כוכבים Hotel I Due Cigni מלון שלושה כוכבים Albergo Ristorante San Biagio ומקום אירוח B&B Palazzo Carletti.

אזור קתדרלת מריה הקדושה הינו אחד מאזורי הלינה המועדפים על תיירים המגיעים למונטפולצ’יאנו  (צילום: אזור קתדרלת מריה הקדושה הינו אחד מאזורי הלינה המועדפים על תיירים המגיעים למונטפולצ’יאנו

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה במונטפולצ’יאנו

  • מלונות נוספים מומלצים במונטפולצ’יאנו הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון Albergo Ristorante San Biagio ומלון Hotel Ristorante Tre Stelle. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום אירוח בבית חווה Pacifico ובית כפרי Podere Fontecastello. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Opio 60 ודירות Palazzo Tombesi Trecci.
  • מרבית המבקרים במונטפולצ’יאנו מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז מונטפולצ’יאנו , אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של מונטפולצ’יאנו . מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה במונטפולצ’יאנו למשל מלון שלושה כוכבים Hotel I Due Cigni מלון שלושה כוכבים Albergo Ristorante San Biagio ומקום אירוח B&B Palazzo Carletti.
  • באזור מרכז מונטפולצ’יאנו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה במונטפולצ’יאנו

האזור הפופולארי ביותר ללינה במונטפולצ’יאנו הינו אזור מרכז מונטפולצ’יאנו , ובמיוחד בסמוך לקתדרלת מריה הקדושה (Cathedral sainy Mary of the Assumption).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר במונטפולצ’יאנו ניתן למנות את Hotel I Due Cigni, Il Rondò Boutique Hotel, Albergo Il Marzocco, La Terrazza Di Montepulciano,ו- Borgo Poggiardelli.

למשפחות המגיעות למונטפולצ’יאנו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון דירות Borgo Poggiardelli, דירות Palazzo Tombesi Trecci, דירות Il Buonumore ודירות appartamento la crocetta, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב למונטפולצ’יאנו צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון שלושה כוכבים Hotel I Due Cigni מלון שלושה כוכבים Albergo Ristorante San Biagio ומקום אירוח B&B Palazzo Carletti.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות במונטפולצ’יאנו אנו מציעים להסתכל על La Terrazza Di Montepulciano, מקום אירוח בבית חווה Pacifico ובית כפרי Podere Fontecastello.

Booking.com