מלונות מומלצים בליבורנו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בליבורנו - הסקירה המקיפה על מלונות בליבורנו. אזורי הלינה המומלצים בליבורנו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בליבורנו.

5 מקומות לינה מומלצים בליבורנו

Hotel Navy

⭐⭐⭐
מלון נייבי (Hotel Navy) – מלון שלושה כוכבים באזור סמוך לנמל ליבורינו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל הצוות האדיב והניקיון המוקפד.
למידע נוסף על המלון

Al Teatro

⭐⭐⭐
מלון אל תיאטרו (Al Teatro) – מלון שלושה כוכבים בסמוך תאטרון גולדוני (Goldoni). מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והניקיון המוקפד.
למידע נוסף על המלון

Agave in Città

מלון אגבה אין סיטה (Agave in Città) – מלון ללא דירוג כוכב במרכז ליבורינו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחיה שלו והמחיר הנוח.
למידע נוסף על המלון

Accogliente Casa Livorno

אקוליינטה קאזה ליבורנו (Accogliente Casa Livorno) – מקום אירוח B&B באזור מעט מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ הטרסה הנוחה והמחיר הזול.
למידע נוסף על המלון

Suites Marilia Apartments

דירות סוויטה מרילה (Suites Marilia Apartments) – דירות באזור מעט מרוחק מהמרכז ליד הים. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות בריכת בשחייה והצוות האדיב במקום.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי בליבורנו עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בליבורנו

בליבורנו ישנם כ-170 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל דירת DueEmme Lodge), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (למשל מלון Hotel Universal), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז ליבורנו ובמיוחד ליד רחוב ויה גראנדה (Via Grande), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מקום אירוח butterfly b&b. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז ליבורנו אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור הנמל Terrazza Belvedere Sul Porto, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את Porta a Mare דירת . במידה ואתם מגיעים לליבורנו עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Agave in Città, מלון Hotel Universal ודירות Suites Marilia Apartments.

אזור הנמל של ליבורנו הוא אופציה טובה למי שמחפש אפשרויות לינה קרובות למרכז אבל במחיר נמוך יותראזור הנמל של ליבורנו הוא אופציה טובה למי שמחפש אפשרויות לינה קרובות למרכז אבל במחיר נמוך יותר

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בליבורנו

  • מקומות לינה נוספים מומלצים בליבורנו הינם בית הארחה My Home-Gorgona, מקום אירוח B&B Locanda il Deserto, ומקום אירוח B&B Accogliente Casa Livorno. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת TUSCANY LOFT IN THE CITY, דירת La Casa dei Nonni, ודירת THE SUNSHINE LOFT.
  • באזור מרכז ליבורנו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בליבורנו

האזור הפופולארי ביותר ללינה בליבורנו הינו אזור מרכז ליבורנו, ובמיוחד בסמוך לרחוב ויה גראנדה (Via Grande).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בליבורנו ניתן למנות את Hotel Navy, Al Teatro, Agave in Città, Accogliente Casa Livorno,ו- Suites Marilia Apartments.

למשפחות המגיעות לליבורנו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירה DueEmme Lodge, דירות Suites Marilia Apartments ודירת La Casa dei Nonni, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לליבורנו צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Agave in Città, מלון Hotel Universal ודירות Suites Marilia Apartments.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בליבורנו אנו מציעים להסתכל על Accogliente Casa Livorno, בית הארחה My Home-Gorgona, מקום אירוח B&B Locanda il Deserto, ומקום אירוח B&B Accogliente Casa Livorno.

Booking.com