מלונות מומלצים בלוקה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בלוקה - הסקירה המקיפה על מלונות בלוקה. אזורי הלינה המומלצים בלוקה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בלוקה.

5 מקומות לינה מומלצים בלוקה

Hotel Alla Corte degli Angeli

⭐⭐⭐⭐
אלה קורטה דליי אנג’לי (Hotel Alla Corte degli Angeli) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Hotel Alla Corte degli Angeli

⭐⭐⭐⭐
יורוסטארס טוסקנה (Eurostars Toscana) – מלון ארבעה כוכבים באזור מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והניקיון במקום.

למידע נוסף על המלון

Hotel San Marco

⭐⭐⭐
מלון סאן מרקו (Hotel San Marco) – מלון שלושה כוכבים במיקום מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הצוות במלון והנקיון.

למידע נוסף על המלון

La Gemma Di Elena

לה ג’מא די הלנה (La Gemma Di Elena ) – מקום אירוח B&B בסמוך למרכז לוקה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והצוות.

למידע נוסף על המלון

Le Dimore del Borgo

לה דימורה דל בורגו (Le Dimore del Borgo) – מלון דירות באזור מרוחק מעט מן המרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 8 אנשים ומומלץ בזכות המיקום והצוות.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בלוקה במגמת עליה. למי שמתכנן חופשת פסח כדאי להזמין מקומות לינה בהקדם, וכך גם למי שמתכנן חופשה בסופי השבוע הקרובים. מומלץ לעשות את ההזמנה בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בלוקה

בלוקה ישנם כ-650 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מקומות אירוח B&B (למשל La Gemma Di Elena), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של מלון ארבעה כוכבים (כמו Hotel Alla Corte degli Angeli), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד מגדל השעון (Clock Tower), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hotel La Luna. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור סמוך לכנסייה San Paolino, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hotel Palazzo Alexander. במידה ואתם מגיעים ללוקה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון שלושה כוכבים Hotel Villa Cheli, מקום אירוח B&B Lucca in Villa Lucrezia ומלון ארבעה כוכבים Eurostars Toscana.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בלוקה

  • מלונות נוספים מומלצים בלוקה הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Albergo Celide, מלון Hotel Ilaria ומלון Best Western Grand Hotel Guinigi ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel San Marco, מלון Hotel Rex ומלון Albergo San Martino.
    בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום אירוח B&B Lucca In Villa Elisa & Gentucca, מקום אירוח B&B Lucca in Villa Lucrezia ומקום אירוח B&B Anfiteatro. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Tenuta San Giovanni Lucca.
  • מרבית המבקרים בלוקה מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז העיר, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור מרכז העיר יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בלוקה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Best Western Grand Hotel Guinigi ומלון ארבעה כוכבים Eurostars Toscana.

שאלות נפוצות על לינה בלוקה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בלוקה הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך למגדל השעון (Clock Tower).

למשפחות המגיעות ללוקה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מקום אירוח B&B Villa San Donato ומקום אירוח B&B La Gemma Di Elena, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב ללוקה צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון שלושה כוכבים Hotel Villa Cheli, מקום אירוח B&B Lucca in Villa Lucrezia ומלון ארבעה כוכבים Eurostars Toscana.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בלוקה אנו מציעים להסתכל על La Gemma Di Elena , מקום אירוח B&B Lucca In Villa Elisa & Gentucca, מקום אירוח B&B Lucca in Villa Lucrezia ומקום אירוח B&B Anfiteatro.

Booking.com