מלונות מומלצים באסיזי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באסיזי - הסקירה המקיפה על מלונות באסיזי. אזורי הלינה המומלצים באסיזי, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באסיזי.

5 מקומות לינה מומלצים באסיזי

Nun Assisi Relais & Spa Museum

⭐⭐⭐⭐⭐
נון אסיסי רלה וספה מוזיאון (Nun Assisi Relais & Spa Museum) – מלון 5 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל שיש בו מרכז ספא, בריכה ובגלל המיקום.
למידע נוסף על המלון

TH Assisi – Hotel Cenacolo

⭐⭐⭐⭐
מלון צ’אנקולו (TH Assisi – Hotel Cenacolo) – מלון ארבעה כוכבים באזור מעט מרוחק מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המסעדה שנמצאת במלון ובגלל הצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

Hotel Il Palazzo

⭐⭐⭐
מלון איל פאלאצו (Hotel Il Palazzo) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המיקום הנהדר ואדיבות הצוות.
למידע נוסף על המלון

Hotel Berti

⭐⭐
מלון ברטי (Hotel Berti) – מלון שני כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום ורמת הניקיון הגבוהה.
למידע נוסף על המלון

Brunelli B&B

ברונלי בי אנ בי (Brunelli B&B) – מקום אירוח על בסיס B&Bבמרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום הנהדר והצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה באסיזי עולה, ורבים עבר ביצעו את הזמנת הלינה שלהם - מה שמצמצם את האפשרויות הזמינות. מומלץ לבצע את ההזמנה לחודשים הקרובים בהקדם, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באסיזי

באסיזי ישנם כ-360 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל Hotel Il Palazzo), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (למשל Hotel Posta Panoramic Assisi), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז אסיזי ובמיוחד ליד הכנסיה הגותית (chiesa di santa maria sopra minerva), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Asisium Boutique Hotel. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז אסיזי אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור סביב שדה התעופה , בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Lo Spedalicchio. במידה ואתם מגיעים לאסיזי עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים Giotto Hotel & Spa, מלון שלושה כוכבים Hotel Ideale ומלון שלושה כוכבים Hotel Posta Panoramic Assisi.

כנסיית סנטה מריה ספורה מינרווה באסיזי, סביבה תיירים רבים בוחרים ללון (צילום: כנסיית סנטה מריה ספורה מינרווה באסיזי, סביבה תיירים רבים בוחרים ללון

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה באסיזי

  • מלונות נוספים מומלצים באסיזי הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Giotto Hotel & Spa, מלון Hotel Fontebella ומלון Asisium Boutique Hotel ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו Hotel Il Duomo ומלון, Hotel Sorella Luna מלון, Hotel Umbra מלון. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון Hotel Sole, מלון Hotel Lieto Soggiorno ומלון Hotel Trattoria Pallotta. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Suite Assisi, דירות Ride the Beauty Assisi Centro ומלון הדירות Residenza D’epoca San Crispino.
  • באזור מרכז אסיזי יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באסיזי מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל .

שאלות נפוצות על לינה באסיזי

האזור הפופולארי ביותר ללינה באסיזי הינו אזור מרכז אסיזי, ובמיוחד בסמוך להכנסיה הגותית (chiesa di santa maria sopra minerva).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר באסיזי ניתן למנות את Nun Assisi Relais & Spa Museum, TH Assisi - Hotel Cenacolo, Hotel Il Palazzo, Hotel Berti,ו- Brunelli B&B.

למשפחות המגיעות לאסיזי אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים TH Assisi - Hotel Cenacolo, מלון ארבעה כוכבים Giotto Hotel & Spa ומלון שני כוכבים Hotel Lieto Soggiorno, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאסיזי צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים Giotto Hotel & Spa, מלון שלושה כוכבים Hotel Ideale ומלון שלושה כוכבים Hotel Posta Panoramic Assisi.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באסיזי אנו מציעים להסתכל על Hotel Berti, ומלון Hotel Sole, מלון Hotel Lieto Soggiorno, מלון Hotel Trattoria Pallotta.

Booking.com