סיור מודרך בערב בבזילקת סן מרקו

הזמנת סיור מודרך בשעות הערב בבזיליקת סן מרקו

סיור מודרך בערב בבזילקת סן מרקו (St. Mark’s Basilica: VIP Guided Tour By Night) מאפשר הצצה אל אחד האתרים הפופולריים ביותר בונציה, בשעות הערב, כשכל התיירים כבר עזבו את המקום. הסיור מתבצע בקבוצות קטנות (עד 15 איש) ומתבצע בשעות הערב, בשעה בה הבזילקה מוארת בתאורת הלילה הכה מיוחדת שלה.

הזמנת סיור מודרך בשעות הערב בבזיליקת סן מרקו

את הסיור ילווה מדריך צמוד בשפה האנגלית, ויחשוף אתכם לשלל סודות המקום. הסיור אורך כ-3 שעות, ואינו כולל כניסה אל מגדל הפעמונים, אך כן כולל כניסה אל פנים הכנסייה. את הקבוצה תפגשו בPiazzetta dei Leoncini, אם עומדים עם הפנים לבזיליקה – מצד שמאל.

בזיליקת סן מרקו היא מבנה מרשים בפני עצמו גם באור יום, אך לצפות בה מוארת לאור הירח זה משהו אחר לגמרי. רק מספר קבוצות מורשות להיכנס אל המבנה בשעות האלו מה שהופך את הסיור למאוד אקסלוסיבי.

**פרסומת**הכניסה לבזיליקה והתיירים העומדים בפתחה (צילום מקורי)
המלצות "הכל על"

  • ההגעה למקום מתבצעת באמצעות סירת אוטובוס (ואפורטו)– קו 1, קו  2 , קו  10 , קו  A , קו  B , קו  N  (קו לילה) עד לתחנת S. Marco. קו 1, קו  4.2 , קו  5.1 , קו  5.2 , קו  14 , קו  20  עד לתחנת S. Zaccaria. למידע נוסף על הואפורטו של ונציה.
  • שעות הפתיחה של הבזיליקה הן נובמבר עד אפריל 9:45-16:00. אפריל עד נובמבר 9:45-16:45. הסיור כאמור מתבצע לאחר שעות הפתיחה.
  • להמלצות כלליות על ונציה.

 

בזיליקת סן מרקו בשעות הערב
(צילום: SamotTiqets)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? את הכרטיסים ניתן להדפיס או לשמור על הסמארטפון, אין צורך באיסוף.

 

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל