סיור אוכל בגטו היהודי של ונציה - צ׳יקטי ויין

הזמנת סיור אוכל בגטו היהודי של ונציה - צ׳יקטי ויין

סיור אוכל בגטו היהודי של ונציה – צ׳יקטי ויין (Cicchetti and Wine Tour of Venice’s Jewish Ghetto) כולל סיור בשלושה ברי-היין (באקארי bàcari) בגטו היהודי (Venetian Ghetto) של ונציה, תוך התרשמות מהרובע ההיסטורי עם מדריך מקומי צמוד. בכל בר-יין תהנו מכוס יין מקומי לצד צ׳יקטי (Cicchetti) – הטאפאס של האיטלקים, ״פינגר-פוד״ שאפשר ורצוי לאכול עם הידיים (למתעניינים מומלץ לקרוא את העמוד – אוכל בונציה). הסיור נמשך כשעתיים וחצי ומתבצע בקבוצות קטנות (עד 12 איש) מה שמאפשר קבלת יחס אישי מהמדריך.

הזמנת סיור אוכל בגטו היהודי של ונציה - צ׳יקטי ויין

**פרסומת**


המלצות "הכל על"

  • הסיור כולל 2 כוסות יין, כוס אחת פרוסקו (יין מבעבע), מתאבנים (צ׳יקטי) ומדריך צמוד.
  • הסיור כולל הליכה ברחבי העיר באזור שאינו מותאם לבעלי מוגבלויות תנועה. למידע נוסף על ונציה למוגבלי תנועה.
  • הסיור מתחיל בגשר הצריחים (Ponte delle Guglie) שברובע קאנארג’ו (Cannaregio) ומסתיים בקמפו דלה מדלנה (Campo de la Maddalena). הסיור אינו כולל איסוף או החזרה אל בית המלון.
  • ילדים יכולים להשתתף בסיור אך ורק בליווי מבוגר, אך קחו בחשבון שהסיור כולל 3 כוסות יין אותם הילדים לא יוכלו לשתות ולכן הכרטיס לא שווה עבורם (אין הבדל במחיר בין כרטיס לילד או כרטיס למבוגר), למידע נוסף על ונציה עם ילדים.
  • הסיור אמנם מתבצע בגטו היהודי אך לא בהכרח כל המנות יתאימו לתייר שומר הכשרות (למידע נוסף על ונציה לדתיים ושומרי מסורת). למעשה, רוב מנות הצ׳קטי מכילות איזשהו מרכיב לא כשר (פירות ים, פרושוטו, שילוב של בשר וחלב וכו׳) ולרוב גם פחות יתאימו לצמחוניים ולטבעוניים.
  • להמלצות כלליות על ונציה.

 

צ׳יקטי ויין (צילום: Viator)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? את הכרטיסים ניתן להדפיס או לשמור על הסמארטפון, אין צורך באיסוף.

 

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל