מה משתלם יותר - להשכיר רכב פעמיים למספר ימים בודדים או להשכיר רכב לכל 10 ימי החופשה?

שאלה עליה ענינו בקבוצת הפייסבוק איטליה למטיילים -Italy for travelers

שאלה:

כמה שאלות על השכרת רכב באיטליה:
1. אנחנו טסים לעשרה ימים, מהם ארבעה ימים נהיה בונציה, באמצע הטיול, ללא צורך בהשכרת רכב. אנחנו נוחתים וממריאים חזרה ממילאנו. ייתכן שיותר זול לנו להשכיר רכב לכל ה10 ימים ולא לשלם אקסטרה על השכרה והחזרה של הרכב במקומות שונים?
2. אותו דירוג רכב מוצע באתר של אופרן בארץ ב200 יורו פחות מבאתר של יורופקאר. איך זה הגיוני? אם אקח רכב באופרן ייתכן שאגיע לדוכן ההשכרה באיטליה ויידרשו ממני עוד ביטוחים והפתעות אחרות?

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**תשובה:

לגבי השאלה הראשונה, זה תלוי, אם מתכננים להיות כל הארבעה ימים בונציהבתוך העיר, אז לדעתנו זה הופך ללא כדאי. כיוון שתצטרכו לשלם על ארבעה ימים של השכרת רכב, ארבעה ימים של תוספת ביטוח (אם למשל תקחו ביטוח ללא השתתפות עצמית) ובמקרה ותרצו לחנות יחסית קרוב לעיר גם את התשלום לחניה שהוא יקר יחסית (אלא אם תלכו על חניה מרוחקת וזולה ואולי אף ללא עלות – מומלץ לקרוא על הנושא פה: https://bit.ly/2C1NLue). זה יהפוך להיות כדאי אם תחליטו לטייל בעיר ונציה עצמה יום או יומיים, וביומיים האחרים לטייל בחלקים אחרים של ונטו (אולי זו גם עצה טובה בלי קשר לרכב).
לגבי השאלה השניה. ודאי שזה אפשרי. יכול להיות הבדלים במחיר בגלל הרבה
סיבות. לפעמים זה באמת זול ליותר, לפעמים זה פשוט בגלל שלא מוצגת לך אותה
עסקה (למשל הבדלים בביטוח או בציוד הנלווה לרכב).
אנו מאוד ממליצים לקרוא גם את העמוד הזה: https://bit.ly/N1vcG8

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל