מלונות מומלצים בטרנטו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בטרנטו - הסקירה המקיפה על מלונות בטרנטו. אזורי הלינה המומלצים בטרנטו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בטרנטו.

5 מקומות לינה מומלצים בטרנטו

Be Place

מלון ארבעה כוכבים שנמצא בפרברי העיר טרנטו במרחק נסיעה קצר ממרכז העיר. המלון מאפשר גישה נוחה עם רכב וחניה במחיר סביר במתחם כך שהוא מומלץ מאוד עבור אורחים שמשתמשים ברכב שכור. מתאים בעיקר לזוגות שמחפשים חופשה רגועה בפרברי העיר.

Grand Hotel Trento

מלון 4 כוכבים הממוקם קצת מחוץ העיר העתיקה במרחק הליכה ממרכז העיר. החניה במלון במחיר סביר ויש לו גישה נוחה לרכב כך שהוא מתאים ללינה עם רכב. במלון יש אפשרות להוסיף מיטות לפי צורך כך שהוא מומלץ למשפחות אך גם לזוגות.

Hi Hotel

זהו מלון בעל 3 כוכבים הנמצא מרחק הליכה מהעיר העתיקה, המלון מציע שירותי חניה בתשלום, בריכת שחיה מקורה הפתוחה במהלך כל השנה. בנוסף במלון יש חדרים שמתאמיים לארבעה אנשים כך שהוא מומלץ למשפחות בעלות עד ארבע נפשות אך גם לזוגות.

Hotel Venezia

מלון 2 כוכבים הממוקם בעיר העתיקה של טרנטו. למרות שישנה חניה ציבורית בסמוך למלון בתשלום, פחות מומלץ להגיע אליו עם רכב מאחר והנהיגה בעיר העתיקה לא נוחה. במלון יש חדרים שיכולים להכיל עד ארבעה אנשים וישנה אפשרות להוסיף מיטות לפי צורך. מתאים גם למשפחות וגם לזוגות שרוצים ללון בעיר העתיקה של טרנטו.

Habitat Guest House

זהו בית הארחה הנמצא במרחק הליכה מהעיר העתיקה ששוכן בסמוך לנהר האדיג’ה ולמוזיאון המדע בטרנטו. בית הארחה מספק חניה זולה כך שהוא מתאים עבור נופשים שמשתמשים ברכב. בית ההארחה מאפשר להוסיף מיטות לפי צורך במחיר נמוך מאוד כך שהוא מומלץ מאוד למשפחות אך גם לזוגות שמחפשים חופשה רגועה מחוץ לעיר העתיקה.

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה בטרנטו במגמת עליה. למי שמתכנן חופשת פסח כדאי להזמין מקומות לינה בהקדם, וכך גם למי שמתכנן חופשה בסופי השבוע הקרובים. מומלץ לעשות את ההזמנה בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בטרנטו

בטרנטו יש מעל 200 מקומות אירוח, מרביתם מקומות אירוח, B&B ומלונות. זו אינה כמות גדולה, אך היא מאפשרת למבקרים בעיר למצוא את מקום האירוח המתאים להם. בסמוך לעיר העתיקה ניתן למצוא את המלון (Grand Hotel Trento) מלון בעל 4 כוכבים לצד מלונות זולים יותר כמו (Hi Hotel) בעל 3 כוכבים. פחות מומלץ להגיע עם רכב לתוך העיר העתיקה, לכן למי שמגיע עם רכב לטרנטו מומלץ ללון בפרברי העיר כמו במלון (Hotel Vela).

מבט פנורמי על העיר טרנטו (צילום:Turgidson, רישיון)

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בטרנטו

  • מרבית המבקרים בעיר מעדיפים ללון במרכז העיר, באזור העיר העתיקה או בחלק החדש של המדרחוב. יש לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזורים אילו. כמו כן, אזור העיר העתיקה בעונות התיירות יכול להיות רועש. ישנם גם תיירים שיעדיפו לחפש את המלון שלהם יחסית קרוב לאגם אדיג’ה.
  • מלונות נוספים מומלצים בטרנטו הם בין היתר מלונות ארבעה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו  Hotel Villa Madruzzo ו Hotel America, מלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו Hotel Vela ו Villa Bertagnolli – Locanda Del Bel Sorriso ומלונות שני כוכבים כמו Hotel Vezzano. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה  B&B Hotel Trento  ועל Best Western Hotel Adige. בנוסף אנו ממליצים גם על בתי הדירות Komodo short stay apartments ועל YUGOGO PELLICO 8 Trento Centro.
    .

שאלות נפוצות על לינה בטרנטו

האזור הפופולארי ביותר ללינה בטרנטו הוא העיר העתיקה.

בין המלונות הפופולארים ביותר בטרנטו ניתן למנות מלונות שלושה כוכבים כמו Hi Hotel ו Hotel Garnì Villa Fontana ומלונות ארבעה כוכבים כמו Grand Hotel Trento, Be Place ו NH Trento.

למשפחות המגיעות לטרנטו אנו ממליצים להסתכל על מלון הדירות Komodo short stay apartments ודירות CASA SAN PAOLO Rooms And Apartments. במקומות אלו יש חדרים ודירות אשר מתאימים לעד חמישה אנשים, כך שהם מתאימים גם למשפחות המגיעות לטרנטו. בנוסף אנו ממליצים גם על בית ההארחה Habitat Guest House שמאפשר להוסיף מיטות על פי צורך במחיר נמוך מאוד.

למי שרוצה ללון באזור העיר העתיקה עם רכב (אנו פחות ממליצים להיכנס לאזור זה עם רכב) כדאי להסתכל על המלון Grand Hotel Trento שמספק חניה במחיר סביר. במידה ואתם מעוניינים ללון מחוץ לעיר העתיקה אך במקום קרוב יחסית אנו ממליצים להסתכל על המקומות הבאים - Best Western Hotel Adige, Hotel Vela להם יש חניה ללא עלות נוספת.

למי שמחפש לינה זולה בטרנטו אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים: NH Trento, Hotel Everest אשר מציעים לינה זולה יחסית למחירי הלינה בטרנטו.

Booking.com