1. עמוד הבית
  2. »
  3. איטליה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. אלברובלו, איטליה 2024 – המדריך המקיף ביותר בעברית | Alberobello
  6. »
  7. מלונות מומלצים באלברובלו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים באלברובלו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באלברובלו - הסקירה המקיפה על מלונות באלברובלו. אזורי הלינה המומלצים באלברובלו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באלברובלו.

5 מקומות לינה מומלצים באלברובלו

Le Alcove-Luxury Hotel nei Trulli

מלון חמישה כוכבים, היחיד בדירוג זה הנמצא בעיירה אלברובלו,מלון יוקרתי הבנוי בצורה עתיקה, המציע חדרים לעד 4 אנשים,המלון מציע חדרים עם אמבט ספא, א.בוקר מגוונת, אך שימו לב כי יש בעיית חניה במלון.

Hotel Astoria

מלון ארבעה כוכבים, הממוקם ליד תחנת הרכבת, מתאים בעיקר לזוגות המגיעים לחופשה רומנטית, אך יש בו גם חדרים המתאימים לארבעה אנשים. המלון מציע חדרים מרווחים, וארוחת בוקר עשירה ומגוונת.

Tipico Resort

מלון דירות בעל דירוג 3 כוכבים, הממוקם במרכז העיירה אלברובלו, המלון מציע חדרים ודירות הבנויים בסגנון עתיק ויפה, חדרים לעד 5 אנשים,כמו כן ניתן ניתנת א.בוקר עשירה ומגוונת.

Charming Trulli

זהו בית הארחה בדירוג שלושה כוכבים, הממוקם קרוב למרכז העיירה. המקום בנוי בסגנון טרולי מהמם, מציע חניה בחינם, סוויטות עד 6 אנשים, ודירות המחולקות לשני חדרים, מתאים למשפחות.

Dimora Sumerano

מקום זה הינו בית הארחה הבנוי בסגנון כפרי ובסגנון עתיק, אשר מציע חדרים שמתאימים לזוגות, וגם למשפחות של עד 5 נפשות. המקום נמצא במרחק נסיעה של כ-5 דקות מהעיירה אלברובלו, המקום מציע חניה בחינם.

עדכון יוני, 2024

יוני מבשר את תחילת הקיץ, ורמת הביקוש ללינה באלברובלו עולה, כבר עכשיו בסופי השבוע התפוסה יכולה להגיע לכמעט מלאה וביולי ואוגוסט יש ימים בקושי ניתן למצוא מקום פנוי. לכן אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה בו ניתן למצוא מקומות המציעים ביטול בחינם, וכך לא להתחייב על מקום הלינה. תוכלו גם לבדוק האם ישנן הטבות רלוונטיות עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באלברובלו

בעיירה אלברובלו קיימות מעל 400 אפשרויות לינה שונות – כשרובם מלונות בדירוג שלושה וארבעה כוכבים למשל(Tipico Resortו- Il Gabellota Resort)ו-(Torre Cintola Natural Sea Emotions)ישנו מלון אחד בעל דירוג חמישה כוכבים ולכן למי שמעוניין ללון במלון זה אנו ממליצים להזמין חדרים מראש ולא לחכות לרגע האחרון (Le Alcove-Luxury Hotel nei Trulli),אך ישנם מלונות בדירוג חמישה כוכבים מחוץ לאלברובלו, ישנן גם לא מעט דירות אירוח למעוניינים בלינה זולה באלברובלו כמו(Dimora Sumerano), הלינה באלברובלו (כמו גם בעיירות הסמוכות אליה) מתאימה במיוחד למשפחות עם ילדים, בשל ההתניידות הקלה יחסית, למי שמגיע עם רכב ליעד יש מגוון מקומות לינה המציעים מקומות חניה, ריכוז מלונות גבוה תמצאו במרכז העיירה, ככלל, ככל שמתרחקים מהעיירה כך מוזילים את עלויות הלינה, ולכן עבור מי שמעוניין לחסוך מומלץ לחפש מלון מחוץ לעיירה וגם לאורך החוף, ובערים הסמוכות לה.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

 
המלצות ללינה באלברובלו

  • מרבית המבקרים בעיירה אלברובלו מעדיפים ללון במרכז העיירה אלברובלו הממוקמים קרוב למוקדי התיירות הרבים שיש בעיירה זו
  • מלונות נוספים מומלצים באלברובלו הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו Il Palmento Hotel Relais, נמצא כ-7 ק”מ אלברובלו (אין מלונות בדירוג 5 כוכבים נוספים באלברובלו), מלונות ארבעה כוכבים כמו Grand Hotel Olimpo מלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית לדוגמא Charming Trulli. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – Trullieu Guesthouse Alberobello. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים Domus Antiqua Residence Dimora Sumerano

שאלות נפוצות על לינה באלברובלו

האזור הפופולארי ביותר ללינה באלברובלו הוא במרכז העיירה אלברובלו, וגם מחוץ העיירה לאורך קו החוף סביב העיר מונופולי.

בין המלונות הפופולארים ביותר באלברובלו ניתן למנות מלונות שלושה כוכבים כמו Tipico Resort מלונות ארבעה כוכבים כמו Hotel Astoria, ומלונות חמישה כוכבים כמו- Le Alcove-Luxury Hotel nei Trulli.

למשפחות המגיעות לאלברובלו אנו ממליצים להסתכל על בתי הארחה Charming Trulli ודירות Dimora Sumerano, במקומות אלו יש חדרים ודירות אשר מתאימים לעד חמישה אנשים, כך שהם מתאימים גם למשפחות המגיעות לאלברובלו.

למי שרוצה ללון באזור העיירה אלברובלו עם רכב כדאי להסתכל על המלונות Resort La Corte Dell'Astore - Wild in Style Resort ו- Romantic Trulli להם יש חניה פרטית. במידה ואתם מעוניינים ללון מחוץ לעיירה אך במקום קרוב אליה - אנו ממליצים על המלונות הבאים - .Albergo Diffuso Monopoli.

למי שמחפש לינה זולה באלברובלו אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים: Masseria Mezza Ruota 2, זוהי שנחשבת זולה יחסית לכל המלונות.

Booking.com