מלונות מומלצים בורנה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בורנה - הסקירה המקיפה על מלונות בורנה. אזורי הלינה המומלצים בורנה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בורנה.

5 מקומות לינה מומלצים בורנה

Hotel du Lac Varenna

⭐⭐⭐⭐
מלון דו לק ורנה (Hotel du Lac Varenna) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לחוף אגם קומו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצויין.
למידע נוסף על המלון

Hotel Royal Victoria

⭐⭐⭐⭐
מלון רויאל ויקטוריה (Hotel Royal Victoria) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל בריכת השחייה והספא.
למידע נוסף על המלון

Hotel Olivedo

⭐⭐⭐
מלון אוליבדו (Hotel Olivedo) – מלון שלושה כוכבים בסמוך לחוף. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצוין.
למידע נוסף על המלון

bed and breakfast il bolentino varenna

⭐⭐⭐
באד אנד בראקפסט בולנטינו (bed and breakfast il bolentino varenna) – מקום אירוח B&B במרכז העיר, סמוך לתחנת הרכבת של ורנה (Varenna Esino). מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה.
למידע נוסף על המלון

Varennahouse

וורנה האוס (Varennahouse) – דירות בסמוך לחוף אגם קומו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ המיקום הטוב והצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה בורנה עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בורנה

בורנה ישנם פחות מ-150 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל דירות Divina Vita Apartments), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו חוף האגם קומו ובמיוחד ליד כנסיית Church of St. John the Baptist, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Hotel du Lac Varenna. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לורנה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Hotel du Lac Varenna (בהזמנה מראש ובתשלום נוסף), מקום אירוח B&B Bed & Breakfast il Bolentino Varenna (בהזמנה מראש) ודירות Varennahouse (בתשלום נוסף).

החוף היפה של אגם קומו מושך תיירים רבים ללון בקרבתו בעיר ורנההחוף היפה של אגם קומו מושך תיירים רבים ללון בקרבתו בעיר ורנה

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בורנה

  • מלונות נוספים מומלצים בורנה הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון Albergo Milano ומלון Albergo Del Sole. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום אירוח B&B Orange House, מקום אירוח B&B Villa Varenna ובית הארחה Fiò & Giò. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Divina Vita Apartments.
  • מרבית המבקרים בורנה מעדיפים ללון כאמור באזור חוף האגם קומו, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של ורנה. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בורנה למשל מלון Hotel du Lac Varenna (בהזמנה מראש ובתשלום נוסף), מקום אירוח B&B Bed & Breakfast il Bolentino Varenna (בהזמנה מראש) ודירות Varennahouse (בתשלום נוסף).
  • בורנה כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בורנה מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל .
  • בורנה דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Albergo Milano ומלון Albergo Del Sole. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בורנה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בורנה הינו אזור חוף האגם קומו, ובמיוחד בסמוך לכנסיית Church of St. John the Baptist.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בורנה ניתן למנות את Hotel du Lac Varenna, Hotel Royal Victoria, Hotel Olivedo, bed and breakfast il bolentino varenna,ו- Varennahouse.

למשפחות המגיעות לורנה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירות Varennahouse, ודירות Divina Vita Apartments, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לורנה צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Hotel du Lac Varenna (בהזמנה מראש ובתשלום נוסף), מקום אירוח B&B Bed & Breakfast il Bolentino Varenna (בהזמנה מראש) ודירות Varennahouse (בתשלום נוסף).

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בורנה אנו מציעים להסתכל על bed and breakfast il bolentino varenna, מקום אירוח B&B Orange House, מקום אירוח B&B Villa Varenna ובית הארחה Fiò & Giò.

Booking.com