מלונות מומלצים בבלאג’יו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בבלאג'יו - הסקירה המקיפה על מלונות בבלאג'יו. אזורי הלינה המומלצים בבלאג'יו, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בבלאג'יו.

5 מקומות לינה מומלצים בבלאג’יו

Grand Hotel Villa Serbelloni

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון גראנד וילה סרבלוני (Grand Hotel Villa Serbelloni) – מלון 5 כוכבים בסמוך לאגם קומו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון, הנוף לאגם והחדרים המרווחים.
למידע נוסף על המלון

Hotel Belvedere

⭐⭐⭐⭐
מלון בלבדרה (Hotel Belvedere) – מלון 4 כוכבים בסמוך למרכז העיר ולאגם קומו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בשל המיקום והשמירה על הניקיון.
למידע נוסף על המלון

Hotel Fioroni

⭐⭐⭐
מלון פיורוני (Hotel Fioroni) – מלון 3 כוכבים באזור שמרוחק מעט ממרכז העיר, סמוך לחופי אגם קומו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל תפקוד הצוות, ההקפדה על הניקיון ונוחות החדרים.
למידע נוסף על המלון

Hotel Bellagio

⭐⭐
מלון הבוטיק בלאג’יו (Hotel Bellagio) – מלון 2 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ושביעות הרצון מצוות המלון.
למידע נוסף על המלון

Antico Pozzo Apartment

בית מגורים אנטיקו פוזו (Antico Pozzo Apartment) – מלון דירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל הצוות היעיל והמיקום המרכזי .
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה בבלאג’יו במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בבלאג'יו

בבלאג’יו ישנם כ-260 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Residence la Limonera), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של 3 כוכבים (כמו Hotel Fioroni), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז בלאג’יו ובמיוחד ליד חופי אגם קומו, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 3 כוכבים Hotel Du Lac & SPA. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז בלאג’יו אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה מדרום למרכז העיר, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שני הכוכבים Miralago B&B and Apartments. במידה ואתם מגיעים לבלאג’יו עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון 2 כוכבים Hotel Bellagio (בתשלום ובהזמנה מראש), מלון 3 כוכבים Hotel Fioroni (בתשלום ובהזמנה מראש) ודירות Diamond Apartments (בתשלום ובהזמנה מראש).

תיירים רבים בוחרים ללון על שפת אגם קומותיירים רבים בוחרים ללון על שפת אגם קומו

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:
המלצות ללינה בבלאג'יו

  • מלונות נוספים מומלצים בבלאג’יו הינם מלונות שלושה כוכבים כמו מלון Hotel Du Lac & SPA ומלון Seta Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון 2 כוכבים Bike&Active Hotel Il Perlo Panorama ומקום אירוח Andirivieni Bellagio Guest House. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Residence la Limonera, דירות ALBA e TRAMONTO Appartamenti ומלון דירות Residence L’Ulivo.
  • מרבית המבקרים בבלאג’יו מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז בלאג’יו, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של בלאג’יו. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בבלאג’יו למשל מלון 2 כוכבים Hotel Bellagio (בתשלום ובהזמנה מראש), מלון 3 כוכבים Hotel Fioroni (בתשלום ובהזמנה מראש) ודירות Diamond Apartments (בתשלום ובהזמנה מראש).
  • באזור מרכז בלאג’יו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בבלאג’יו דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Hotel Du Lac & SPA ומלון Seta Hotel. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בבלאג'יו

האזור הפופולארי ביותר ללינה בבלאג'יו הינו אזור מרכז בלאג'יו, ובמיוחד בסמוך לחופי אגם קומו.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בבלאג'יו ניתן למנות את Grand Hotel Villa Serbelloni, Hotel Belvedere, Hotel Fioroni, Antico Pozzo Apartment,ו- Antico Pozzo Apartment.

למשפחות המגיעות לבלאג'יו אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון 3 כוכבים Hotel Fioroni, מלון 2 כוכבים Bike&Active Hotel Il Perlo Panorama, דירות Appartamenti Il Sogno ודירות Diamond Apartments, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לבלאג'יו צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון 2 כוכבים Hotel Bellagio (בתשלום ובהזמנה מראש), מלון 3 כוכבים Hotel Fioroni (בתשלום ובהזמנה מראש) ודירות Diamond Apartments (בתשלום ובהזמנה מראש).

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בבלאג'יו אנו מציעים להסתכל על Antico Pozzo Apartment, מלון 2 כוכבים Bike&Active Hotel Il Perlo Panorama ומקום אירוח Andirivieni Bellagio Guest House.

Booking.com