מלונות מומלצים בהאלשטאט ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בהאלשטאט - הסקירה המקיפה על מלונות בהאלשטאט. אזורי הלינה המומלצים בהאלשטאט, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בהאלשטאט.

5 מקומות לינה מומלצים בהאלשטאט

Seehotel Grüner Baum

⭐⭐⭐⭐
מלון זיהוטל גרונר באום (Seehotel Grüner Baum) – מלון 4 כוכבים במרכז האלשטאט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והנוף המדהים לאגם.

למידע נוסף על המלון

Heritage Hotel Hallstatt

⭐⭐⭐⭐
מלון הריטייג’ הלשטאדט (Heritage Hotel Hallstatt) – מלון 4 כוכבים במרכז האלשטאט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והנוף לאגם.

למידע נוסף על המלון

Bräugasthof Hallstatt

⭐⭐⭐
מלון ברוגסטהוף האלשטאט (Bräugasthof Hallstatt) – מלון 3 כוכבים במרכז האלשטאט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והיחס הנעים של צוות המלון.

למידע נוסף על המלון

Pension Cafe zum Mühlbach

מקום האירוח קפה רסטורנט זום מוהלבאך (Pension Cafe zum Mühlbach) – מקום אירוח B&B במרכז האלשטאט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

Appartement Emilia

דירות אמיליה (Appartement Emilia) – דירות בדרום מרכז האלשטאט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל הנוף לאגם ואירוח יוצא מהכלל.

למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

כמות התיירים המגיעים לחופשה בהאלשטאט עולה ביוני עם ההתחממות והגעת הקיץ. בהתאם לכך גם הביקוש למוקמות הלינה השונים הולך ועולה, אם כי עדיין לא יגיע לשיא החודש (אלא רק לקראת סוף יולי). במיוחד אם אתם מתכננים כעת כמו רבים את חופשת הקיץ, אבל גם אם אתם מתכננים חופשה בימים הקרובים, אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש. ניתן לבצע את ההזמנה בקישור הזה בו תוכלו לעשות זאת עם אפשרות ביטול בחינם בהתאם למה שמציעים מקומות הלינה, וכך להבטיח את שהותכם מצד אחד אך לשמור על גמישות מצד שני.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בהאלשטאט

בהאלשטאט ישנם פחות מ-100 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל דירות Appartement Emilia), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו טיילת לאורך האגם ובמיוחד ליד כיכר מרכזית מרקטפלאץ (Marktplatz), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 4 כוכבים Heritage Hotel Hallstatt. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים להאלשטאט עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל בית ההארחה Pension Bergfried, דירת Ferienwohnung Cijan ומלון Heritage Hotel Hallstatt.

תיירים רבים בוחרים ללון באזור סביב הכיכר המרכזית מרקטפלאץתיירים רבים בוחרים ללון באזור סביב הכיכר המרכזית מרקטפלאץ
המלצות ללינה בהאלשטאט

  • בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Pension Bergfried. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Historic Lakeview Apartments Hallstatt, ודירות Apartements Wallner.
  • מרבית המבקרים בהאלשטאט מעדיפים ללון כאמור באזור טיילת לאורך האגם, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של האלשטאט. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בהאלשטאט למשל בית ההארחה Pension Bergfried, דירת Ferienwohnung Cijan ומלון Heritage Hotel Hallstatt.
  • בהאלשטאט כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בהאלשטאט דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו . ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בהאלשטאט

האזור הפופולארי ביותר ללינה בהאלשטאט הינו אזור טיילת לאורך האגם, ובמיוחד בסמוך לכיכר מרכזית מרקטפלאץ (Marktplatz).

למשפחות המגיעות להאלשטאט אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירות Appartement Emilia ומקום אירוח B&B Pension Cafe zum Mühlbach, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב להאלשטאט צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - דירות Appartement Emilia, דירה Ferienwohnung Cijan ומלון Heritage Hotel Hallstatt.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בהאלשטאט אנו מציעים להסתכל על Pension Cafe zum Mühlbach, בית הארחה Pension Bergfried.

Booking.com