1. עמוד הבית
  2. »
  3. אוסטריה 2024 – המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. גראץ, אוסטריה 2024 – המדריך המקיף | Graz
  6. »
  7. מלונות מומלצים בגראץ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בגראץ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בגראץ - הסקירה המקיפה על מלונות בגראץ. אזורי הלינה המומלצים בגראץ, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בגראץ.

5 מקומות לינה מומלצים בגראץ

Kai 36 – Hotel zwischen Fels und Fluss

⭐⭐⭐⭐⭐
קאי 36 – מלון סוויצן פלס אנד פלוס (Kai 36 – Hotel zwischen Fels und Fluss) – מלון חמישה כוכבים במרכז גראץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל שיש בו בריכה.

למידע נוסף על המלון

NH Graz City

⭐⭐⭐⭐
מלון NH גראץ סיטי (NH Graz City) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום ומרכז הכושר.

למידע נוסף על המלון

B&B Hotel Graz City-Süd

⭐⭐⭐
B&B מלון גראץ סיטי סוד (B&B Hotel Graz City-Süd) – מלון שלושה כוכבים באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הניקיון והצוות האדיב.

למידע נוסף על המלון

Hotel Daniel Graz

מלון דניאל גראץ (Hotel Daniel Graz) – מלון ללא דירוג כוכב באזור רחוק יחסית מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול.

למידע נוסף על המלון

Albert Schweitzer Center Graz

דירות אלברט שוייצר סנטר גראץ (Albert Schweitzer Center Graz) – דירות באזור מאוחר מהמרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות הדירות המרווחות שמאפשרות כמות גדולה של אורחים.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בגראץ במגמת עליה. למי שמתכנן חופשת פסח כדאי להזמין מקומות לינה בהקדם, וכך גם למי שמתכנן חופשה בסופי השבוע הקרובים. מומלץ לעשות את ההזמנה בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בגראץ

בגראץ ישנם כ-260 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל City-Apartments Graz), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (למשל Palais Hotel Erzherzog Johann), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר גראץ ובמיוחד ליד הכיכר המרכזית של גארץ (Main square of Graz), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Palais Hotel Erzherzog Johann. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיר גראץ אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור בזיליקת מריטרוסט (Basilique de Mariatrost), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hotel Stoiser Graz. במידה ואתם מגיעים לגראץ עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Lendhotel, מלון Hotel Daniel Graz ומלון שלושה כוכבים Best Western Hotel Strasser.

אזור הכיכר המרכזית הוא האזור הפופולארי ביותר ללינה בגראץאזור הכיכר המרכזית הוא האזור הפופולארי ביותר ללינה בגראץ
המלצות ללינה בגראץ

  • מלונות נוספים מומלצים בגראץ הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Palais Hotel Erzherzog Johann, מלון Hotel Weitzer Graz ומלון Hotel Stoiser Graz ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Best Western Hotel Strasser, מלון Zur Steirerstub’n ומלון JUFA Hotel Graz. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון Lendhotel ומלון Schlossberghotel – Das Kunsthotel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים בית הארחה Pension Murhof, מלון דירות TT-ROOMS – kontaktlos mit Self Check-in ומלון הדירות Blackhome Graz I contactless check-in.
  • מרבית המבקרים בגראץ מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז העיר גראץ, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. בעייתי מאוד להתנייד באזר זה עם רכב פרטי לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של גראץ. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בגראץ למשל מלון Lendhotel, מלון Hotel Daniel Graz ומלון שלושה כוכבים Best Western Hotel Strasser.
  • באזור מרכז העיר גראץ יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בגראץ מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים NH Graz City, מלון ארבעה כוכבים Hotel Weitzer Graz ומלון חמישה כוכבים Kai 36 – Hotel zwischen Fels und Fluss.

שאלות נפוצות על לינה בגראץ

האזור הפופולארי ביותר ללינה בגראץ הינו אזור מרכז העיר גראץ, ובמיוחד בסמוך להכיכר המרכזית של גארץ (Main square of Graz).

למשפחות המגיעות לגראץ אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון שלושה כוכבים Best Western Hotel Strasser, מלון דירות TT-ROOMS - kontaktlos mit Self Check-in ומלון דירות Blackhome Graz I contactless check-in, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לגראץ צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Lendhotel, מלון Hotel Daniel Graz ומלון שלושה כוכבים Best Western Hotel Strasser.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בגראץ אנו מציעים להסתכל על Hotel Daniel Graz, מלון Lendhotel ומלון Schlossberghotel - Das Kunsthotel.
Booking.com