הכל על - VIAGOGO - ויאגוגו | מה שחובה לדעת לפני שמזמינים
 

 


דף הבית >> תכנון חופשה עם הכל על >> ספורט והופעות >> חברות תיירות לאירועי ספורט והופעות >> VIAGOGO - ויאגוגו | מה שחובה לדעת לפני שמזמינים
 

מידע נוסף על ספורט והופעות בחו"ל:


פרסומות


 


VIAGOGO - ויאגוגו | מה שחובה לדעת לפני שמזמינים

עמוד סקירה על הפלטפורמה הגדולה בעולם לכרטיסים ואירועי ספורט 

חשוב! אנו לא VIAGOGO ולא שירות הלקוחות שלהם - בבקשה לא לפנות אלינו לבעיות עם החברה!!!

 

על חברת Viagogo:

viagogo היא חברה המספקת פלטפורמה שהיא למעשה שוק הכרטיסים הדיגטלי הגדול בעולם. החברה מפעילה שוק זה בכמעט 60 מדינות ומאפשרת לכל אחד למכור את הכרטיסים שלו, בין אם מדובר בסוכן מורשה ובין אם מדובר בלקוח שרוצה למכור כרטיסים שברשותו להופעה או אירוע ספורט, עקב ביטול הנסיעה או חוסר יכולת להגיע לאירוע.
Viagogo מספקים מבחר רב של כרטיסים - באירועים רבים הם מספקים את מספר הכרטיסים הרב ביותר הפתוחים להזמנה. הם מספקים נוחות הזמנה והגנה לצרכן, כך שאנשים יוכלו לקנות ולמכור כרטיסים לאירועים בכל רחבי העולם בביטחון ובלי חשש לגניבה של פרטי תשלום וללא חשש שהכרטיסים לאירוע לא יגיעו. בזכות העובדה ששוק המכירות המאובטח של 
Viagogo באינטרנט מאפשר מכירה נוחה של כרטיסים יד שניה, הוא מציע כרטיסים לאלפי אירועי ספורט ובידור, אפילו כשהם אזלו בקופות במקרה של הופעות של אומנים חמים, ואפילו שלא יצאו למכירה באתרים הרשמיים במקרים של כרטיסים לכדורגל בברצלונה או כרטיסים לכדורגל במדריד.


 
 

חשוב רק להדגיש - חברת ויאגוגו הינה חברה המשמשת כפלטפורמה לאנשים (סוכנים ואף אנשים פרטיים) המעוניינים למכור או לקנות כרטיסים לאירועי תרבות. לרוב החברה רק מקשרת בין המוכר לקונה אך לעיתים היא עצמה מזמינה כרטיסים לאירועים שונים ואז מוכרת אותם. בכל מקרה היא אינה סוכן כרטיסים והיא לא מצטיינת בשירות לקוחות ובמענה מהיר לא למכירה של כרטיסים ולא לטיפול בבעיות בהזמנה או בקבלת הכרטיס.

עוד חשוב לומר שהיום ההחברה יושבת באנדורה כך שהיא אינה "עומדת" בכללים הישראלים. לכן מצד אחד לא תשלמו מע"מ על הרכישה דרכם, מצד שני החברה אינה כפופה להוראות של הגנת הצרכן כמו החברות הישראליות (היא לא חיייבת למשל לאפשר לכם לבטל הזמנה בסמוך להזמנתכם, בניגוד לחברות כמו טיקטאינגו ואיסתא ספורט שבתור חברות ישראליות כן חייבות לאפשר ביטול הזמנה. עוד כדאי לדעת שבנוסף לכרטיסים לאירועי ספורט כמו משחקי כדורגל בברצלונה כדורגל במדריד, כדורגל ברומא וכרטיסים לליגת האלופות, החברה מוכרת גם כרטיסים להופעות בערים הגדולות (אחלה של אופציה למשל להשיג כרטיסים להופעות בלונדון, הופעות בפריז או הופעות בפראג - ערים שבכולם החברה פועלת ומבוססת היטב) ואף כרטיסים למחזות זמר ולהצגות בעיקר לכאלו המתקיימים בלונדון (ישנה גם אפשרות להזמנה בהנחה ברגע האחרון - ראו מחזות זמר בלונדון והזמנה ברגע האחרון למחזות זמר בלונדון).

בעבר היו תלונות רבות על החברה, על הספקת הכרטיסים שלה וכדומה. לדעתינו החברה עשתה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות והיא הפכה להיות אחת מהאופציות הטובות והמומלצות להשגת כרטיסים לאירועים המתקיימים בזמן החופשה ולא מעט סוכנים ובוני חבילות להופעות וספורט בחול משתמשים בשירות שלה על מנת להשיג כרטיסים ללקוחות שלהם כחלק מהחבילה אותה בנו להם. לדעתנו שירות הלקוחות של החברה עדין לוקה בחסר, ומי שמחפש יחס אישי, התייעצות וכודמה לא יקבל אותם מחברה זו. 

 

יתרונות בהזמנת כרטיסים בחברת Viagogo:

 • היצע רחב של כרטיסים ואירועים שלעיתים נמצאים רק אצלם.

 • אפשרות למציאת מחירים טובים - לעיתים יש באתר מציאות של ממש (כאשר יש למשל צופה שלחוץ למכור כרטיסים לאירוע והוא נתקע איתם).

 • הרבה אופציות לכרטיסים אלקטרונים.

 • צמצום דמי התיווך לסוכנים, צמצום תשלום של מע"מ. 

 • ממשק הזמנה בעברית (חדש). מערכת המידע באתר של ויאגוגו תומכת היום בעברית. שירות הלקוחות שלהם עדיין דובר אנגלית.

 • נוחים מאוד הן לקניה והן למכירה של כרטיסים.
הנחות בלעדיות  לגולשי הכל על  על מגוון חבילות כדורגל והופעות בחו"ל
 > לפרטים  לחצו כאן < 


 בשורה תחתונה - אופציה טובה למי שרוצה כרטיסים טובים במחיר טוב, ומוכן לשלם על כך בשירות הלקוחות (הפחות טוב) אותו הוא מקבל.

חסרונות בהזמנת כרטיסים דרך אתר Viagogo:

 • אין סוכן ולכן שירות הלקוחות פחות טוב בהרבה ממה שתקבלו מסוכנים מורשים.

 • אין שירות בעברית (יכול להיות שזה ישתנה בשנים הקרובות).

 • שירות לקוחות לוקה בחסר, לא עונים בטלפון גם באנגלית, וכשעונים מדובר במענה של דוברי אנגלית שפה שניה שקשה להבינו. יש אפשרות לדיאלוג במייל, אך המשוב של החברה הוא רק תוך 48 שעות. ישנו הליך של שירות לקוחות מזורז יותר לאחר ההזמנה אך עדין הוא איטי מאוד.
   
 • בעייתי במשלוח כרטיסים לארץ באירועים קרובים - באופן כללי, לא מומלץ להזמין שם כרטיסים הנשלחים בדואר.
 • בעייתיים בכרטיסי כדורגל ללונדון לקבוצות הגדולות (ראו כרטיסים לצ'לסי, וכרטיסים לארסנל) כיוון שהם אינם תומכים באפשרות הזמנת כרטיסים ממנוי למי שאינו חבר הקבוצה. למי שמחפש כרטיסים למשחקי בית של קבוצות אלו מומלץ לחפש פתרונות אחרים.

 • לא חלים עליהם חוקי הגנת הצרכן כמו במקרה של החברות הישראליות כך שלא ניתן, למשל, להחזיר כרטיסים שנקנים תוך שבועיים.

 • לא מתאים למי שמחפש חבילה מאורגנת ומסודרת.

המלצות של הכל על להזמנה דרך אתר Viagogo:

 • מומלץ להזמנה לבעלי אוריינטציה דיגיטלית סבירה. כלומר שלא מתקשים בחיפשו כרטיסים, הורדה של PDF והתמודדות עם מיילים במקרה של בעיות בהגעה של הכרטיסים. אם אתם מרגישים לא מספיק בטוחים, עדיף לפנות לסוכנים מורשים שיתנו לכם טיפול ומענה קרובים ואישיים יותר גם אם יקרים יותר ובעלי היצע מוגבל יותר של כרטיסים.

 • חשוב, אנו ממליצים בעיקר להזמין בויה גוגו כרטיסי E-Ticekt בעדיפות לכאלו עם אפשרות להורדה מיידית, על מנת לחסוך בעיות עם משלוח הכרטיס ו/או איסוף בעיר. בכל מקרה כרטיסים שניתנים לשליחה בדואר בלבד - לא מומלץ להזמין מהאתר לתיירים הישראלים (לא בגלל אתר ויהגוגו אלא בגלל דואר ישראל).

 • שווה לעיתים להמתין בהזמנת הכרטיסים דרכם עד שיעלו אופציות מכירה טובות - כיוון שלפעמים אנשים שתקועים עם כרטיסים, מורידים את המחירים שלהם כאשר אינם מצליחים למכור וסמוך לאירוע פתאום צצים הזדמנויות - אפשר להתייעץ עימנו על הנושא.

המלצות לקריאה נוספת:

שאלות שנשאלנו על החברה והתשובות שלנו:

מידע נוסף בעברית שלדעתינו רלוונטי:

 
  

חזרה למעלה

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לאירועי ספורט והופעות:

 • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של הקבוצות, סוכנים מקומיים או המפיצים של האומן הרלוונטי. מצד שני, באירועים וכרטיסים מבוקשים יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים - גם אם המחיר יקר יותר.  בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר להתייעץ עימנו).
 • יש לקחת בחשבון שישנם אירועים כאלו שבהם האופציה היא רק להזמין כרטיס יד שניה (לרוב כרטיס של מנוי שמוכר את כרטיסו במקרה של משחקי כדורגל או סוכן כרטיסים שקנה כרטיסים רבים למופע מסויים). זה מעצבן. זה ייקר יותר מאשר להזמין ישר מהמקור (האופציה שתמיד עדיפה) אבל יש אירועים רבים שזה המצב היחיד...
 • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות במשחק או בהופעה. לרוב לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים והאלומות השונים, מכיוון שככלל (למעט מקרים ייחודים) הם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר, ורובם נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה.שווה גם בנושא זה להתייעץ עימנו. 
 • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט או חבילה להופעה בחו"ל, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*

 

צריך עזרה בהזמנת חבילה לכדורגל, הופעה או בכלל? אנחנו יכולים לעזור!

arrow, left icon

הכנס פרטים בטופס המצורף
 


              
                                     
                                     
  

 

למה להשתמש בשירות שלנו?

השירות שלנו מעניק שילוב של המידע המפורט באתר "הכל על" עם המידע והספקת הכרטיסים של חברות אמינות כמו Ticketingo , TikTik ועוד איתם אנו עובדים כבר למעלה משלוש שנים.
 • דפי מידע מפורטים. באתר "הכל על" הזמנת כרטיסים, אירועים והופעות, כולל ייעוץ אישי לזקוקים לכך ראה פרטים
   
 • מידע על הכרטיסים ושירות לקוחות ומענה בעברית
   
 • אין "משחקי שיווק" - המחיר המפורט הוא המחיר אותו משלמים (בלי כל מיני תוספות מאוחרות כפי שקורה בהזמנה ממקומות אחרים). 
   
 • אמינות ואיכות הספקה.
   
 • מידע מקיף ומאורגן על ספורט והופעות ברחבי אירופה. 
   
 • שרות וזמינות. ההזמנה באתר החברה הינה פשוטה וקלה. בנוסף, כל הספקים שלנו מלווים את לקוחותיהם באמצעות קו טלפון המאויש באופן שוטף על ידי כונן (כולל שבתות וחגים) בכדי לתת מענה ללקוחות שרכשו כרטיס ונמצאים בעיר האירוע.
   
 • רכישה בטוחה. ניהול הרכישה באתר שלנו תואם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת המידע האישי ופרטי כרטיס האשראי שלכם.

הופעות לפי אמן

 
 
 
 
כדורגל והופעות לפי ערים: מידע על כרטיסים לכדורגל באירופה:
כרטיסים לצ'לסי
אמסטרדם כרטיסים לריאל מדריד
כרטיסים לארסנל
ברלין כרטיסים לברצלונה
 
 
 
 
 
 
מדריד  
 


 
 

Go Back  Print  Send Page

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
 
Yandex.Metrica