הכל על - onlineticketexpress
 
דף הבית >> תכנון חופשה עם הכל על >> ספורט והופעות >> חברות תיירות לאירועי ספורט והופעות >> onlineticketexpress


מידע נוסף על חברות ואתרי תיירות:
פרסומות

 


כרטיסים להופעות ואירועי ספורט - onlineticketexpress

על חברת onlineticketexpress::

onlineticketexpress היא אחת החברות הראשונות שהתחילו בשיווק כרטיסים לאירועי ספורט ומוסיקה דרך הרשת. החברה מוכרת דרך האתר שלה כרטיסים לאירועים בספרד, איטליה ואנגליה - כולל משחקי ליגת האלופות, הליגות המקומיות, ואירועי ספורט כמו אלימפיאדות ומונדיאלים.

חדש!

שימו לב לעדכון על מעצר הבעלים של החברה והחקירת המשטרה - בעניין - כאשר יהיו תוצאות ברורות יותר (האם הם ימצאו זכיים או לא) נעדכן מחדש את המידע בעמוד. 


למידע נוסף: 

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4524162,00.html

http://news.walla.co.il/?w=%2F10%2F2750274יש גם שהשקיעו ועשו סרטון מרוב אכזבה:
הערה שנכתבה לאור תלונות רבות שהגיעו אלינו על החברה 
אנו מפרסמים את המידע כמו שהוא... וכל אחד יבחר את שמתאים לו. 

מצד אחד, ישנן הרבה תלונות על החברה, דרך התנהלותה ועל הכרטיסים אותם היא מוכרת לדוגמא :

http://www.trustpilot.com/review/www.onlineticketexpress.com

http://www.reviewcentre.com/reviews247322.html


http://www.facebook.com/groups/115908031775254/


ראו גם תגובה שגולשים שלנו הגיב בתחתית העמוד (אילו לא התגובות היחידות).

 
מצד שני, למרות כל הביקורת וכל התלונות. לפני הקמת אתר "הכל על" היינו בעצמנו לקוחות של החברה וזכינו לשירות מצוין (ראינו את רבע גמר ליגת האלופות של ברצלונה מול ארסנל בקאמפ נאו) וזכינו לחווית שירות מצויינת.

מאז הוקם האתר היו לקוחות רבים שהשתמשו בשירותי החברה וקנו דרך פרסום באתר שלנו כרטיסים מהחברה בעיקר לכדורגל בברצלונה. מלבד תלונות על הגעה של הכרטיסים ביום המשחק (עליה מודיעים בחברה מראש) בכל האמור ללקוחות שהגיעו דרכינו או גולשים שעזרנו להם בתכנון חופשת הכדורגל לא היו בעיות מיוחדות. אנו גם מכירים כמה לקוחות קבועים של החברה שמזמינים דרכה כרטיסים על בסיס קבוע.

אם אתם רוצים כרטיסים בראש שקט (ובעברית) ומוכנים לשלם על כך עוד 5-15% לכרטיס הזמינו דרך Ticketingo (לרוב זהן ההפרש לאחר ניקוי דמי הטיפול הגבוהים שיש להוסיף בקניית כרטיסים ב-onlineticketexpress).
 
למעבר לאתר onlineticketexpress


הערה חשובה בלי קשר לדיון על "כן או לא" עוקץ: המחיר הסופי אותו אתם משלמים בהזמנה דרך החברה, אינו המחיר הכתוב על "באנר" המשחק. אתם מוספים על כל כרטיס דמי טיפול (בסביבות 20-30 יורו, מצוין בסוף תהליך הקנייה) המחיר עדיין זול יותר מחלופות אחרות ברשת - אבל כדאי לדעת זאת. שיטת שיווק זו אינה אהבוה עלינו אך היא קיימת גם בקרב אתרים וחברות נוספות בתחום (למשל VIAGOGO

יתרונות בהזמנת כרטיסים דרך onlineticketexpress:

1. המחירonlineticketexpress מתחייבת למחיר הזול ביותר ברשת והיא עומדת בזה כמעט תמיד.
2. שירות לקוחות טוב. כלקוחות עבר של החברה, וכמי שמכרו כרטיסים דרכה, אנחנו יכולים לומר שהשירות היה תמיד יותר ממאה אחוז (זמינות, אמינות, אדיבות), 
מלבד אירוע אחד בו היה חוסר הבנה של לקוח לגבי קבלת הכרטיס.
3..הזמנה בטוחה - אתר החברה מאובטח ומאפשר קנייה בטוחה ומסירת מספרי כרטיסי אשראי בלי חשש לדליפת המידע. 

חסרונות בהזמנת כרטיסים דרך onlineticketexpress:

1. המחיר - (כן, כן, לא טעינו) לרוב האירועים להם אנו מזמינים כרטיסים מראש דרך האינטרנט ניתן להשיג כרטיסים במקום, במחיר נמוך בהרבה. מי שמוכן לקחת את הסיכון ולנסוע לברצלונה למשל, בלי כרטיס למשחק, יוכל כנראה לקנות כרטיסים במקום ולחסוך 10-30 יורו.
2. קנייה באנגלית - באתר של onlineticketexpress לא ניתן לבצע רכישה בעברית.
3. מבחר כרטיסים מצומצם למשחקי כדורגל - האתר של onlineticketexpress מאפשר לבחור שלושה סוגים שונים של כרטיסים (A,B,C) מבחינת מחיר הכרטיס והקרבה למגרש. זאת לעומת אתרים אחרים המציעים מבחר גדול יותר ובהם ניתן לבחור את מקום הישיבה המדויק.
4. דמי הטיפול לכרטיס שמתגלים בסוף תהליך הקנייה (שיטה שיווקות די מעצבנת).

כמה נקודות חשובות לפני הזמנה של כרטיסים דרך onlineticketexpress:


א. הכרטיסים למשחקי כדורגל מגיעים יום לפני המשחק או אפילו בבוקר המשחק עצמו (לכתובת המלון אותה תמסרו במהלך ההזמנה). 
ב. רצוי לברר לפני הקנייה שאתם מבינים בדיוק היכן מקומות הישיבה אותם הזמנתם, כדי להימנע מעוגמת נפש. 
ג. לשים לב לדמי טיפול שצריך להוסיף (לרוב בסכום של 30 יורו לכרטיס ולחשב אותם במחיר עלות של הכרטיס) 

ד. שוב אנו מפצירים בכם לקרוא את התלונות ולבצע את ההחלטה המתאימה לכם, מצד אחד אנו לא נתקלנו בבעיות עם החברה - אך ריבוי תלונות כזה מעורר חשד

תגובות המלצות וטיפים של גולשי האתר:
  • שוכי: לא להזמין דרכם!!! הזמנו כרטיסים לאתלטיקו - ברצלונה, חודש וחצי לפני המשחק. והם ביטלו לנו ביום 5 ימים לפני המשחק במייל שנאמר בו " מצטערים על עגמת הנפש - אך אין לנו כרטיסים לספק". בושה וחרפה, ממש!
     
  • ליאת רבינוביץ: בשום אופן לא לקנות דרכם. ההזמנה וקבלת התשלום נעשו במהירות וביעילות, אבל שנייה לאחר מכן אין עם מי לדבר. הנסיונות הכושלים להשיגם מעצבנים ומתסכלים. חברה שמכבדת את עצמה תענה ללקוחותיה בטלפון או במייל. הם מבטיחים לשלוח את הכרטיסים שלושה עד חמישה ימים לפני המשחק. הזמנו כרטיסים למשחק כדורגל בלונדון ובימים שלפני המשחק ניסינו להתקשר בטלפון או במייל, ולא ענו. עד יום המשחק הכרטיסים לא הגיעו למלון. ביום המשחק ביקשנו מהמלון שיתקשרו אליהם (כי לנו, כאמור, לא ענו) וממשרד הכרטיסים אמרו שיגיעו עד 12 בצהריים. בשעה אחת ביקשנו מהמלון להתקשר שוב, ואז הם אמרו שיגיעו בשעה חמש. בסופו של דבר הגיעו כרטיסים, אלא שהמקומות היו בקטגוריה זולה יותר מזו שהזמנו. בקיצור, כל התלונות עליהם מוצדקות. שווה לשלם יותר לחברה אמינה מאשר לשים את הכסף על קרן הצבי.
     
  • Yaron Moshe חבורה של נוכלים- לא לרכוש דרכם. קניתי דרכם כרטיסים לקלאסיקו בברצלונה , לא פעם ראשונה שאני קונה כרטיסים לאירועים , פעם ראשונה איתם. הם פשוט התעללו בי ו והוליכו אותי שולל הלוך ושוב , את הכרטיסים קיבלתי בסוף , אבל בערך בשורה האחרונה באיצטדיון מאחורי השער עלות כל כרטיס כ550 יורו .לא סתם הרשת מלאה בטענות עליהם, ראו דף פייסבוק online ticker scoom
  • jacob gutman למדתי על בשרי וכיסי אובדן של 550 יורו עוגמת נפש ובזבוז של שיחות טלפון וזמן מחשב יקר חבורה של נוכלים שבאתרים בחול מופיעים כל התגובות על מעלילהם ואני מאמין שצריך לפנות למשטרה או לאינטרפול למצוא את החברה האלה שמפילים עשרות אנשים בפח אם לא מאות או אלפים.
 
 
 
 
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica