הכל על - טלפון וגלישה בצ'כיה
 
דף הבית >> ניסיון לפיד >> חבילות גלישה ושיחות טלפון בחו"ל >> טלפון וגלישה בצ'כיה

מידע נוסף על ספורט והופעות בחו"ל:


עוד מידע באתר על חבילות גלישה וטלפון בחו"ל:


עוד מידע באתר על תכנון חופשה עם הכל על:

פרסומות


 

 
 

 

 

  
טלפון ואינטרנט בצ'כיה

 למי שמחפש אינטרנט וטלפון בצ'כיה ישנן מספר אופציות. מטרתו של דף זה היא להעניק לכם את המידע הדרוש על טלפון ואינטרנט בצ'כיה.
 

טלפון ואינטרנט בצ'כיה - טבלת ניווט מהיר
קניית מכשיר טלפון סלולארי בצ'כיה
חבילות סלולאר וגלישה בצ'כיה
חברות סלולאריות בצ'כיה
שימוש במכשיר סלולאר ישראלי בצ'כיה
הזמנת כרטיס SIM בצ'כיה
הזמנת כרטיס SIM בינלאומי
כרטיס חיוג בינלאומי
אינטרנט בצ'כיה
מידע נוסף: מטענים
מידע נוסף למטייל בצ'כיה:
מלונות בצ'כיה, הכל על פראג, השכרת רכב בצ'כיה

צ'כיה היא מדינה מתפתחת (אחד השווקים המצויים בצמיחה הגבוה ביותר באירופה), לכן כמו כל מדינה הנמצאת בשלבי פיתוח רציניים כגון אלו יש בה לא מעט פתרונות גלישה וטלפון (במיוחד בערים הגדולות והמתויירות כמו פראג). בדף זה נשתדל לתת מידע קצר על חלקם.  

קניית מכשיר טלפון סלולארי לטיול בצ'כיה

זו היא אופציה לא רעה למי שמתעתד להישאר זמן מסויים בצ'כיה. למעשה רבים קונים טלפונים חכמים בצ'כיה ומקבלים עליהם החזר מס בארץ. מרבית הפלאפונים בצ'כיה יכולים להכיל גם כרטיס סים ישראלי כאשר חוזרים לארץ (שימו לב רק לחוקי המכס).

חבילות סלולאר וגלישה בצ'כיה

החבילות הפועלות בפראג מחולקות לחבילות בהן הלקוח משלם סכום גלובאלי, חבילות בהן הלקוח משלם לפי השימוש בפועל וחבילות בהן תדרשו לשלם מראש עבור הטענת המכשיר שלכם בדקות שיחה (פריפייד).
למי שמעוניין בהזמנת חבילת טלפון סלולארי וחיוג בינלאומי בתוך צ'כיה ומצ'כיה לישראל - ישנם מספר שיקולים חשובים שעליו לקחת בחשבון:

 • יעד ההתקשרות
 • הזמנים בהם מתבצעות שיחות הטלפון
 • כמה אתם מתכננים לדבר ולהתקשר

חברות סלולאר וטלפון בצ'כיה:

http://www.o2.cz/osobni/en/ :אתר אינטרנט - O2

http://www.vodafone.cz/ :אתר אינטרנט - Vodafone

http://www.t-mobile.com/ :אתר אינטרנט - TMobil
 

שימוש במכשיר סלולאר ישראלי בצ'כיה

כמעט כל מכשיר בו משתמשים בישראל מסוגל לנדוד בין הרשתות ולעבוד ברשתות בחו"ל, ובכמובן בצ'כיה. הרשת הסלולארית בצ'כיה תומכת בטכנולוגיית GSM והיא עובדת בתדרים של 900 מה"צ ו-1800 מה"צ. (מרבית הטלפונים יעבדו בהם ללא בעיה, אך רצוי לבדוק זאת מול חברות הפלאפונים או היצרן). 

הזמנת כרטיס SIM צ'כי

זהו פתרון לא רע בכלל. תוכלו להזמין את הכרטיס המקומי של אחת החברות המופיעות למעלה ולהשתמש בביקור בצ'כיה במכשיר שלכם. אם המכשיר שלכם נעול לסים זר עליכם לשלם סכום לא מבוטל על מנת לפתוח אותו (במידה וקניתם אותו בחנויות של הרשתות הגדולות).

השימוש בכרטיס ה-SIM המקומי הוא לפי תנאי החברה המקומית ויוזיל משמעותית את מחירי השיחות. אפשר לקנות כרטיס SIM בערים הגדולות בצ'כיה בכל מקום (קיוסקים, תחנות רכבת, דוכני עיתונים וכמובן בשדה התעופה). בקניית ה-SIM המקומי תחסכו את העלות לגורם השלישי (הרשת המקומית שלכם בארץ), תקבלו מספר מקומי, ותשלמו מחיר מקומי. 

הזמנת כרטיס SIM בינלאומי

ישנם כרטיסי SIM של חברות בינלאומיות שמאפשרים לנדוד בין ארצות לצורך תקשורת באירופה באמצעות המכשיר הסלולארי. היתרון הוא שאין צורך להחליף מכשיר או כרטיס במעבר בין מדינות. החיסרון הוא שלכל כרטיס SIM בינלאומי יש את המדינות שבהן הוא "חזק", ומדינות שבהן הוא מעניק כיסוי פחות טוב.

כרטיס חיוג בינלאומי

בכרטיס זה תוכלו לעשות שימוש בטלפונים ציבוריים וטלפונים בבתי המלון. מומלץ לבדוק האם יש במלון בו תתאכסנו קו טלפון בחדרים או בלובי (ראה הכל על - מלונות בחו"ל). זו היא אופציה זולה יותר משימוש במכשיר סלולארי, גם אם מעט פחות זמינה ומסורבלת. ניתן להזמין כרטיסי חיוג לשיחות טלפון מצ'כיה לישראל גם בצ'כיה וגם בארץ באמצעות החברות לחיוג בינלאומי בישראל (קווי זהב, ברק, בזק בינלאומי וחברות בינלאומיות וצכיות). 

אינטרנט בצ'כיה

אין בעיה למצוא חיבור Wi-Fi בצ'כיה (בערים הגדולות). בצ'כיה החיבור של הרשת הוא מהיר כמו בישראל.

אנו ממליצים לבדוק האם המלון שלכם מאפשר גלישה חופשית בתוכו - תוכלו לעשות זאת בקטגוריות החיפוש שלנו (ראה מלונות בצ'כיה ומלונות בפראג).

כדי למצוא נקודות חמות בצ'כיה (ובכל מקום) בהם יש רשת Wi-Fi:

http://www.hotspot-locations.com/modules.php?name=HotSpots

למי שרוצה חיבור אינטרנט משלו, אפשר להזמין כרטיסים המתאימים לגלישה אינטרנטית לזמן מוגבל כמו ה-prepaid SIM, שיעלה לכם 10 יורו לשבוע.


מידע נוסף על טלפון וגלישה בצ'כיה

 • מטענים:

   רשת החשמל ברפובליקה הצ'כית עובדת במתח של 230 וולט ובתדירות של 50 הרץ. השקעים הינם עם שני חורים, כך שאם המטען שלכם הוא בעל שלושה חיבורים יש לקחת איתכם מתאם חשמלי.

המלצות של גולשים לטלפון וגלישה בצ'כיה:

 • נתנאל: אני ממליץ לקנות כרטיס סים מקומי (אני קניתי של חברת וודפון). הוא  עלה לי 200 קרונות (כ-40 ש"ח) והוא הספיק לכ-25 דקות שיחה לארץ. ניתן להטעין אותו (מינימום 200 קרונות בכל הטענה) או לקנות כרטיס חדש. בסוף כל שיחה מופיעה שורה המיידעת אתכם כמה כסף נותר לכם בכרטיס ואפשר להתכונן בהתאם. 
 • טל: אנחנו רכשנו מהמפעילה בישראל (012) חבילת גלישה של 1G לגלישה בחו"ל ב139 ש"ח למכשיר אחד בלבד, ופתחנו דרך המכשיר נקודה חמה לשאר הסמארטפונים. טחנו ווייז וגוגל מאפס, חיפוש בגוגל, ווטסאפ וכו' (אך נזהרנו לא להוריד סרטונים ומדיה) והספיק לנו לחמישה ימים מלאים.
  שיחות לארץ ושיחות נכנסות ביצענו באמצעות BPhone בעיקר על ה wi-fi של המלון והמסעדות בהן שהינו, אך כשהיה צורך השתמשנו ב BPhone גם בדרכים על ה 3G.
 • יבגני בריטבין: ​ קנינו בשדה התעופה כרטיס SIM מקומי של חברת  Vodaphone. אפשר לקנות לכרטיס זה חבילות גלישה בנפחים שונים. לנו 1Gb הספיק לכל הטיול בפראג ושלמנו רק 70 שקלים!.
 • שירן: ​ אני ממליצה לכל מי שנוסע לפראג לקחת סים אסטוני. כן נשמע מוזר אבל.למרות שבהתחלה חששנו לא הצטערנו. הסים עלה רק 150 שקלים, וכל השיחות הנכנסות לא עלו לנו כלל (הם עלו למי שהתקשר שזה בעיה שלו לא :)
המלצות לקריאה נוספת:
 
 
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica