הכל על - טלפון וגלישה בספרד
 
דף הבית >> ניסיון לפיד >> חבילות גלישה ושיחות טלפון בחו"ל >> טלפון וגלישה בספרד

מידע נוסף על ספורט והופעות בחו"ל:


עוד מידע באתר על חבילות גלישה וטלפון בחו"ל:


עוד מידע באתר על תכנון חופשה עם הכל על:

פרסומות


 

 
 

טלפון ואינטרנט בספרד


למי שמחפש אינטרנט וטלפון בספרד ישנן מספר אופציות. מטרתו של דף זה היא להעניק לכם את המידע הדרוש על טלפון ואינטרנט בספרד.

טלפון ואינטרנט בספרד - טבלת ניווט מהיר
קניית מכשיר טלפון סלולארי בספרד
חבילות סלולאר וגלישה בספרד
חברות סלולאריות בספרד
שימוש במכשיר סלולאר ישראלי בספרד
הזמנת כרטיס SIM בספרד
הזמנת כרטיס SIM בינלאומי
כרטיס חיוג בינלאומי
אינטרנט בספרד
מידע נוסף: מטענים, תעריפים בספרד
מידע נוסף למטייל בספרד:
מלונות בספרד, השכרת רכב בספרד, כרטיסים לליגה הספרדית

מידע כללי

לנוסע לחופשה במדריד, ברצלונה, אנדלוסיה או שאר חלקי ספרד ישנן מגוון אפשריות שונות לשמור על קשר עם ישראל. בדף זה נפרט על מגוון אפשרויות אלו.

קניית מכשיר טלפון סלולארי לטיול בספרד

זו היא אופציה לא רעה למי שמתעתד להישאר זמן רב בחצי האי האיברי. העלות משתנה כמובן לפי סוג המכשיר, החברה ממנה הוא נרכש, והחבילה בה משתמשים. כדאי לוודא שהמכשיר שאתם מתכננים לקנות יכול לעבוד לכם גם בתדרים הישראלים (משמעותי במיוחד בקניית אייפון).

בכל מקרה, לאחר שקניתם מכשיר עליכם לבחור חבילת סלולאר מאחת מחברות הסלולאר הספרדיות.

חבילת סלולאר וגלישה בספרד

החבילות הפועלות בספרד מחולקות, כמו בכל מקום, לחבילות בהן הלקוח משלם סכום גלובאלי, חבילות בהן הלקוח משלם לפי השימוש בפועל וחבילות בהן תדרשו לשלם מראש עבור הטענת המכשיר שלכם בדקות שיחה (פריפייד).
למי שמעוניין בהזמנת חבילת טלפון סלולארי וחיוג בינ"ל בתוך ספרד ומספרד לישראל - ישנם מספר שיקולים חשובים שעליו לקחת בחשבון:
 • יעד ההתקשרות
 • הזמנים בהם מתבצעות שיחות הטלפון
 • כמה אתם מתכננים להתקשר ולדבר
 • כמה זמן  תבלו בספרד
 • האם תוכלו להסתפק בחלק מהזמן בשירותים חינמיים מבוססי אינטרנט כדוגמת סקייפ. 
פשוט בדקו את ההצעות של החברות הספרדיות המופיעות מתחת ובחרו את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם. 
חשוב לדעת שחלק מהחבילות לא מתאימות לתייר הממוצע אלא למי שנשאר זמן רב בספרד (חברות הטלפון השונות מבקשות התחייבות ויש גם קנסות יציאה!).

חברות סלולאריות בספרד

בספרד פועלות חברות סלולאריות רבות. הגדולות שבהן הן:

Movistar - אתר אינטרנט: http://www.movistar.com/   
Vodafone - אתר אינטרנט: http://www.vodafone.es/particulares/es/
Amena - אתר אינטרנט: http://www.amena.com/


שימוש במכשיר סלולאר ישראלי בספרד

כמעט כל מכשיר בו משתמשים בישראל מסוגל לנדוד בין הרשתות ולעבוד ברשתות בחו"ל, ובכמובן בספרד. בשימוש במכשיר הישראלי שלכם תוכלו לבחור האם להשתמש בחבילת חו"ל של הספקית שלכם, להשתמש בכרטיס סים ספרדי (ראה חבילות מקומיות) או להשתמש באחד השירותים הבינלאומיים המפורטים באתר שלנו (אומניסיםlocalphone).

טכנולוגיית הפלאפונים בספרד היא טכנולוגיית GSM - כלומר, כרטיסי ה-SIM של המכשירים שם ניתנים להחלפה ואפשר להשתמש במכשיר ישראלי עם כרטיס SIM ספרדי. 

אפשר כמובן להשתמש בחבילות חו"ל שמציעות החברות השונות (הן בדר"כ פחות משתלמות ולכן לדעתנו לא מומלצות), פשוט תבררו עם ספקית הטלפון הסלולארי שלכם.

הזמנת כרטיס SIM ספרדי

אם המכשיר שלכם חסום לסים זר, עליכם לשלם סכום מסוים לספקית הסלולאר שלכם לפני הטיסה על מנת לפתוח אותו (במידה וקניתם אותו בחנויות של הרשתות הגדולות בתקופה מוקדמת לפני שנאסר על החברות לסגור אותו לסים זר). השימוש בכרטיס ה-SIM המקומי הוא לפי תנאי החברה המקומית ויוזיל משמעותית את מחירי השיחות המקומויות שלכם ואת עלויות הגלישה. בספרד אפשר לקנות כרטיס SIM בכל מקום (קיוסקים, תחנות רכבת, דוכן עיתונים וכו'). בקניית ה-SIM המקומי תחסכו את העלות לגורם השלישי (הרשת המקומית שלכם בארץ), תקבלו מספר מקומי, ותשלמו מחיר רגיל כמו כל לקוח של הרשת המקומית הספרדית אליה משתייך כרטיס.

כדי למנוע בעיות, זיופים והונאות (מניסיון מר של גולשים שלנו):

 • שימו לב כשאתם קונים סים שהוא באריזתו המקורית, אל תתפתו לשום דבר אחר.
 • קבלו הסים ליד והוציאו אותו בעצמכם.

הזמנת כרטיס SIM בינלאומי

ישנם כרטיסי SIM של חברות בינלאומיות המאפשרים לנדוד בין ארצות לצורך תקשורת באירופה באמצעות המכשיר הסלולארי. היתרון הוא שאין צורך להחליף מכשיר או כרטיס. החיסרון הוא שלכל כרטיס SIM בינלאומי יש את המדינות שבהן הוא "חזק", ומדינות שבהן הוא מעניק כיסוי פחות טוב.

כרטיס חיוג בינלאומי

עם כרטיס זה תוכלו לעשות שימוש בטלפונים ציבוריים ובטלפונים בבית המלון (תוכלו לבדוק את שירות השיחות שמציע המלון בקטגוריות השונות, ראה מלונות בחו"ל). זו היא אופציה זולה יותר משימוש במכשיר סלולארי, גם אם מעט פחות זמינה ומסורבלת. ניתן להזמין כרטיסי חיוג לשיחות טלפון מספרד לישראל גם בספרד וגם בארץ באמצעות החברות לחיוג בינלאומי בישראל (קווי זהב, ברק, בזק בינלאומי וכדומה או בעזרת חברות בינלאומיות).

אינטרנט בספרד

למי ששוהה תקופה קצרה בספרד, כמעט בכל עיר גדולה בספרד ניתן למצוא רשת אינטרנט בקפה ובמלונות בהם קיים שירות Wi-Fi חינמי. (בערים הגדולות כמו ברצלונה ומדריד המודעות לאינטרנט אלחוטי יחסית גדולה יותר ואינטרנט הוא יותר ויותר עניין שבשגרה במלונות בערים הללו, אך גם במקומות ופרובנציות מרוחקות יותר). פשוט כדאי לבדוק קודם לפני הזמנת המלון. במערכת איתור המלונות שלנו תוכלו לוודא הימצאות של אינטרנט חופשי בחיפוש המלונות שלכם על ידי בחירת קטגוריה זו בלוח הקטגוריות בצד ימין (ראה למשל מלונות בספרדמלונות בברצלונה ומלונות במדריד.  

כדי למצוא נקודות חמות ספרד (ובכל מקום) בהם יש רשת Wi-Fi:
http://www.hotspot-locations.com/modules.php?name=HotSpots

מידע נוסף על טלפון וגלישה בספרד

 • מטענים:

   אם יש לכם מטענים בעלי שלושה חיבורים (חיבור הארקה) כדאי שתגיעו עם מתאם. בספרד משתמשים במתח חשמל של 220V (כמו בארץ) אך השקעים הם של 2 פינים עגולים (ללא הארקה).
 • תעריפים בספרד:

חשוב לדעת שלשיחות הטלפון בספרד ישנם חוקים שונים מאלו שאנו מכירים בישראל. למשל, עלות שיחת טלפון בספרד היא תמיד 0.12 יורו, ללא קשר לזמן השיחה שבוצע בפועל. אנו ממליצים לכם לבדוק את תעריפי השיחות בכל בחירה שתעשו.

המלצות ותגובות של גולשים על טלפון וגלישה בספרד:

 • מני: אני ממליץ בחום לקנות כרטיס חיוג באחד הדוכנים בערים הגדולות בעלות של 5 יורו. זה יוצא הרבה יותר זול מכל הדילים שמוכרות לנו חברות הסלולאר הישראליות - זה בדוק ומחושב!.
  לתגובות, ​הוספת עצה ומידע נוסף
 
 
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica