הכל על מלונות בנתניה בשיתוף הוטלז

 

מידע כללי

נתניה היא בעבור רבים מאיתנו עיר סטנדרטית כמו כל עיר במדינת ישראל, אבל בשביל רבים נתניה שהינה גם בירת השרון משמשת כיעד לתיירות אשר מציע מגוון רחב וגדול של אפשרויות שונות ומגוונות, החל מאטרקציות ופעילויות לכל המשפחה ועד בתי מלון ברמות אירוח שונות אשר משמשים את אלפי התיירים, הנופשים והמטיילים המגיעים מסיבות כאלו ואחרות לעיר.

רוצה לשמוע עוד על בתי המלון המומלצים ביותר בבירת השרון נתניה..? הגעת למקום הנכון! צוות אתר האינטרנט הוטלז מלונות בנתניה שמח להציג לכם את כל האפשרויות השונות ללון ולהתארח בנתניה.

המלונות הכי מומלצים בנתניה

אז כפי שידוע לכם וכפי שהזכרנו בנתניה מגוון רחב של בתי מלון, ברמת החמישה כוכבים אתם יכולים למצוא מספר מצומצם של בתי מלון, והם:

מלון רמדה נתניה
זהו אחד מבתי המלון היוקרתיים ביותר בעיר שנבנה ונוסד בשנת 2011, המלון עצמו משמש בעיקר לאירוח של אנשי עסקים, תיירים ומשפחות ישראליות המגיעות לחגוג שבת חתן ברחבי העיר.

סוויטות איילנד
זהו מלון שכל חדריו הם סוויטות מפוארות המשמשות לאירוח ונופש, בדרך כלל תוכלו לראות את קהל התיירים הצרפתי המגיע לבקר ולתור בנתניה שוהה בבית המלון הנ”ל.

המלך שלמה נתניה
זהו אחד מהמלונות היותר פופולאריים וותיקים בעיר, המלון עצמו ברמת אירוח של 4 כוכבים ומציע אירוח וחוויה בלתי רגילה במרחק נגיעה מרצועת החוף של בירת השרון, רשת המלונות המלך שלמה מחזיקה בישראל מספר של מלונות ביעדי תיירות שונים, כגון: ירושלים, טבריה
ואילת.

בלו ביי נתניה
זהו מלון ברמת אירוח של 5 כוכבים שנחשב לתפארת, היופי והשלמות של העיר נתניה, מיקומו זה בחבצלת השרון שהינה שכונה הנמצאת על צלע הר בנתניה מעל “חוף בלו ביי” היוקרתי, מלון מומלץ מאוד לאלו הרוצים ליהנות מחוויות אירוח מיוחדת במינה.

מלון העונות
זהו מלון ברמת אירוח של 5 כוכבים שנחשב לאחד מהטובים בעיר, במלון 100 חדרי אירוח נקיים ומטופחים, היתרון המובהק של בית המלון הינו המיקום האסטרטגי שלו על רצועת החוף ובסמוך למעלית המרכזית המובילה אל חוף הים.

מלון קיו
מלון ברמת שלושה כוכבים שנמצא במרכז העיר, מומלץ מאוד לאלו הרוצים ליהנות מאירוח זול יחסית ובמחיר הוגן ביחס למלונות האחרים.

רשת מלונות רזידנס
זוהי רשת מלונות הפועלת בנתניה בלבד המחזיקה בשני בתי מלון, האחד הינו מלון רזידנס והשני הינו מלון רזידנס ביץ’ הנמצא על חוף הים, שני המלונות הינם ברמת אירוח של 3 כוכבים ונחשבים כיום למבוקשים מאוד במיוחד בגלל המיקום ובגלל המחירים הזולים יחסית ביחס למלונות האחרים.

מלון פארק
זהו מלון ברמת 4 כוכבים שלצערנו הרב מוכר לרובנו בגלל הפיגוע הנורא שהתרחש בו לפני המון שנים בליל ערב פסח, המלון עצמו נמצא במרכז העיר בסמוך לרצועת החוף שמעניק לו גם בין היתר את היתרון כאחד מהמלונות המובילים בבירת השרון, מומלץ מאוד וכדאי לבקר בו.

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל