הכל על מלונות בטבריה בשיתוף הוטלז

 

מידע כללי

אלו שמחליטים לנסוע ולטייל באזור הצפון יודעים שכיום עומדים בפניהם מגוון אפשרויות שונות ומגוונות בכל הקשור ללינה והאירוח, בכל הצפון ובאזור טבריה בפרט שהינה הבירה של הצפון ישנם מגוון של צימרים, אכסניות וכמובן בתי מלון ברמת אירוח גבוהה שמאפשרים ללון ולהתארח באזור.

אתר על הכל בשיתוף חברת התיירות והנסיעות הוטלז שמחים לספק לכם את כל האפשרויות השונות בשביל לנפוש וללון באזור טבריה והסביבה.

כפי שהבנתם וכפי שאתם יודעים בטבריה ישנם מלונות שטובים פחות וישנם כאלו שטובים יותר, הבחירה בבית המלון חייבת להתבצע בעזרת סוכן נסיעות מקצועי ומיומן אשר יכול להמליץ לך על המלון הטוב ביותר בהתאם לאופי החופשה שלך, צוות אתר האינטרנט של הוטלז מלונות בטבריה ינסו לשפוך קצת אור על הדברים ולעזור לך במידע על בתי המלון השונים באזור.

המלונות הכי מומלצים שכדאי לשהות בהם בטבריה

טבריה כמו כל יעד תיירות בארץ ובעולם מציעה מגוון רחב של בתי מלון, חלק מהמלונות טובים יותר וחלק מהם טובים פחות, להלן רשימה חלקית בלבד של המלונות הכי טובים שתוכלו למצוא באזור, והם:

המלון הסקוטי

זהו אחד מהמלונות הכי יוקרתיים והכי מיוחדים בטבריה, המלון ברמת חמישה כוכבים וממוקם במרכז העיר, היתרון שלו זה האירוח שאינו כשר לאלו שאינם שומרים על דת וכשרות, בדרך כלל ניתן לראות תיירים שמגיעים מדי יום להתארח בבית המלון, מאחורי בית המלון עומדת היסטוריה ארוכה, הן בבית החולים שהיה בעבר במקום והן בגלל המבנה שהינו היסטורי בפני עצמו.

לאונרדו פלאזה טבריה

זהו מלון ברמת חמישה כוכבים גם כן, המלון נחשב כיום לאחד מהטובים בארץ, כאשר לא פעם ולא פעמיים מגיעים לבית המלון גם בתיירים מרחבי העולם וגם מטיילים ישראלים, המלון כפי שכבר הבנת שייך לרשת המלונות לאונרדו המנוהל על ידי רשת מלונות פתאל וכיום משחק תפקיד משמעותי בכל הקשור לאירוח ונופש בטבריה.

מלון חוף גיא

זהו מלון ברמת 5 כוכבים שנמצא על שפת חוף ים כנרת, המלון מיועד בעיקר למשפחות וזאת בגלל פארק המים המטריף שנמצא בבית המלון, לא פעם ולא פעמיים ניתן לראות מגוון רחב של משפחות אשר מגיעות למספר רב של ימים רק בגלל האופציות, האטרקציות והפעילויות שבית המלון מציע לכל המשפחה.

גלי כנרת

זהו מלון מומלץ עד מאוד ברמת חמישה כוכבים דלקס השייך לרשת מלונות רימונים, המלון מספק מגוון רחב של אפשרויות ואופציות בכל הקשור לנופש ואירוח, רשת רימונים מחזיקה בשני בתי מלון באזור שעל השני נדבר ממש אוטוטו, במלון תוכלו למצוא את כל השירותים והפעילויות הכי טובות שיכולות להיות בעבור משפחה המחפשת חופש ונופש.

רימונים מינרל

זהו בית המלון השני של רשת רימונים בטבריה, המלון הנ”ל הינו ברמת ארבעה כוכבים ונחשב גם למבוקש עד מאוד בקרב ציבור המטיילים והנופשים הישראלי, מומלץ מאוד לבקר ולהתארח בו הן בגלל השירותים שהוא מציע והן בגלל המחירים המיוחדים והמוזלים יחסית לעומת המלונות האחרים שנמצאים באזור טבריה והכנרת.

המלך שלמה

אחד מבתי המלון הישנים והקלאסיים ביותר זהו מלון המלך שלמה, שעד היום יודע לתת תמורה בעד האגרה, לא פעם ולא פעמיים תוכלו לראות ולהכיר את המלון ברחבי הרשת בגלל דו שיח גדול מאוד ובגלל ההיסטוריה העמוקה שעומדת מאחריו, כיום הרשת מחזיקה במספר מלונות בארץ בנוסף לטבריה, והם ב: ירושלים, נתניה וכמובן אילת המהממת.

קלאב הוטל

משפחות שרוצות להרגיש את החופשה על הצד הטוב ביותר חייבות וצריכות לבקר ולהתארח במלון קלאב הוטל טבריה, הרשת מחזיקה כיום בשני מלונות שהשני נמצא באילת, המלון נותן את האפשרות ליהנות מחדרים מרווחים, מטבחון מאובזר, צוות בידור ואירוח וכל האטרקציות והפעילויות הכי תוססות שיכולה משפחה לבקש לחופשה באזור טבריה.Booking.com

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל