הכל על מלונות בהרצליה בשיתוף הוטלז

 

מידע כללי

רבים מגיעים להרצלייה כיום בשביל לבלות וליהנות בסופי השבוע בעיר, אבל האם ידעתם שבעיר ישנם מספר בתי מלון שמשמשים בעיקר אנשי עסקים ואת אלו המגיעים מאזורים רחוקים בישראל (בעיקר הצפון והדרום הרחוק).
חשוב מאוד לציין שמספר המלונות הנמצאים בהרצליה הוא מצומצם יחסית, במידה ומשווים זאת ליעדי התיירות האחרים בישראל, כגון: אילת, תל אביב ואפילו נתניה שנחשבת למתחרה הסמויה של הרצליה כיעד לתיירות.
אתר “הכל על” שמחים בשיתוף חברת התיירות והנסיעות הוטלז מלונות בהרצליה להציג לכם את כל בתי המלון ומקומות הלינה הכי מומלצים שיש.

המלונות הכי מומלצים בהרצליה - הפנינה של השרון

אז כפי שציינו בהרצליה מספר מצומצם של בתי מלון, להלן רשימה של המומלצים שבניהם שבהם תוכלו להתארח במהלך השהייה בעיר, והם:

דניאל הרצליה
המלון הטוב ביותר באזור ברמת 5 כוכבים הממוקם על רצועת החוף של הרצליה, המלון עצמו מנוהל על ידי רשת מלונות תמרס המחזיקה בשני מלונות בעיר, אחד בת”א והאחרון בעין בוקק, עליו תוכל לקרוא במאמר של הכל על מלונות ים המלח.

הרודס הרצליה
זהו מלון השייך לרשת המלונות הרודס שמחזיקה במספר מלונות בארץ, המלון חשוב לציין הינו ברמת אירוח של 5 כוכבים ונחשב כיום לאחד מהמובילים בעיר.

דן אכדיה
זהו מלון המנוהל על ידי רשת מלונות דן ונחשב כיום לאחד מהטובים בעיר ובאזור בכלל, המלון ברמת חמישה כוכבים וממוקם על שפת הים, מה שמעניק לו גם את היתרון בהבאת אורחים רבים המעוניינים לשהות באזור החוף.

מלון השרון
זהו מלון ברמת חמישה כוכבים גם כן שנחשב למצוין ואיכותי במיוחד, המלון מציע 173 חדרי אירוח מפוארים שלא מביישים אף מלון באזור, במלון בריכת שחייה וירידה ישירה לחוף הים.

מלונות אוקיינוס
רשת מלונות אוקיינוס הינה רשת הפועלת בהרצליה בלבד, לרשת 2 מלונות בהרצליה הנמצאים זה ליד זה, האחד נקרא “אוקיינוס במרינה” והשני נקרא “אוקיינוס סוויט” שהינו ברמת אירוח גבוהה יותר ומפנקת הרבה יותר.

מלון תדמור
רבים מכירים את בית המלון כבית הספר הגדול בישראל לשפים וטבחים, אבל חשוב לציין שהוא משמש גם כבית מלון ברמת אירוח של 3 כוכבים המספק חווית אירוח מפנקת ומצוינת, במלון בריכת שחייה, חדר אוכל גדול וכל מה שאתה רוצה לקבל באירוח הכי מפנק שיש, חשוב לציין שהמלון נמצא בחלקו הצפוני של העיר.

לסיכום

כפי ששמת לב בהרצליה אין יותר מדי בתי מלון, אך חשוב מאוד לציין שבסופו של דבר יש מספיק בשביל עיר בגודל שלה, מרבית מאלו המגיעים להתארח בעיר הם בעיקר אנשי העסקים המגיעים מחו”ל וזה בגלל תעשיית הייטק הגדולה שקיימת באזור וכמו כן גם ישראלים המגיעים מהצפון הרחוק והדרום הרחוק.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל