טיסות וחבילות לרומא עם נופש ישיר

מבט כללי על נופש ישיר

נופש ישיר היא אחת מהחברות החדשות והגדולות המשווקת שירותי תיירות בארץ ובחו”ל. החברה השייכת לקבוצת מגה (שמחזיקים למשל גם חלק באיסתא), מספקת שירותי תיירות בארץ ובעולם, מטיסות וחבילות פשוטות ועד לחבילות ספורט, צעירים וכדומה.

נופש ישיר היא חלק ממועדון לקוחות YOU (מה שמצדיק את הזמנת חברי המועדון דרך האתר שלהם). נופש ישיר עובדת כאמור עם איסתא (ראה חבילות של איסתא לרומא), השטיח המעופף (ראה השטיח המעופף לרומא) וחברות תעופה רבות כמו אל על, בריטיש איירוויז וכדומה, לכן היא מצליחה להשיג הצעות טובות מאוד הן לטיסות והן לחבילות (לפעמים משתלם להזמין חבילה ולפעמים לא – אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת). למעוניינים להזמין טיסה בנפרד ומלון בנפרד מומלץ להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם (ראה מלונות ברומא).

**פרסומת**סוגי חבילות של נופש ישיר לרומא

נופש ישיר מאפשרת הזמנת סוגים שונים של חבילות לרומא, מחבילות נושא (כדורגל ברומא, הופעות, נופש לצעירים וכדומה) ועד חבילות פשוטות הכוללות טיסה ולינה. החברה מתמחה בחבילות של הרגע האחרון שמשתנות לפי ההיצע הקיים ברגע נתון.

חברות הטיסה עימן עובדת החברה

נופש ישיר משווקת הן כחבילה והן כטיסות נפרדות לרומא טיסות של מספר חברות תעופה (נופש ישיר עובדת עם כל חברות הטיסה והמלונות איתם עובדות איסתא והשטיח המעופף), לדוגמה אל על (ראה אלעל לרומא), ארקיע, אל איטליה, ספיין אייר וכדומה.

המלונות המרכזיים איתם נופש ישיר עובדת ברומא

נופש ישיר עובדת עם השטיח המעופף, איסתא וחברות שיווק תיירות נוספות. היתרון הגדול שלה כאמור הוא במציאת מחירים זולים למלונות ולחבילות ברגע האחרון, על כן חברה זו עובדת עם מספר רב של מלונות (למידע על מלונות ברומאדירות ברומא, והמלונות המומלצים ברומא, לרשימת המלונות ולמידע נוסף לחצו על הקישור).

האם החבילות של נופש ישיר אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו חבילות של נופש ישיר לרומא יצאו ב-76% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של נופש ישיר

  1. אנו חושבים שמומלץ לחפש ולהזמין טיסות וחבילות באתר של נופש ישיר אך בכל האמור להזמנת מלונות בנפרד והשכרת רכב מומלץ להשתמש במערכות אחרות (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
  2. בטיסות בהן מופיע הכיתוב “רשימת המתנה” אין מקומות זמינים במחיר הנקוב נכון לרגע זה. קחו זאת בחשבון.
  3. למי שמזמין באתר של נופש ישיר (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל