טיסות וחבילות לרומא עם השטיח המעופף

מבט כללי על השטיח המעופף

השטיח המעופף היא אחת החברות הוותיקות בארץ המספקת שירותי טיסות וחבילות לכל העולם, כאשר רומא היא אחת מהיעדים המרכזיים שלה.
תוכלו כמובן להזמין חבילה באתר השטיח המעופף (לפעמים משתלם ולפעמים לא, אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה ומלון בנפרד באתר השטיח המעופף (אנו

ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם, ראה מלונות ברומא).

**פרסומת**סוגי חבילות של השטיח המעופף לרומא

השטיח המעופף משווקת חבילות רגילות (מלונות הנעים בין שניים לארבע כוכבים), חבילות נושא כמו חבילות ספורט, הפלגות וטיולים מאורגנים. בנוסף משווקת השטיח המעופף חבילות של הרגע האחרון לערים רבות, שרומא היא אחת המרכזיות שבהן.

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

השטיח המעופף משווקת הן כחבילה והן כטיסות נפרדות לרומא טיסות של מספר חברות תעופה (חלק מהטיסות מגיעות כחלק מחבילה בלבד). כמובן שאפשר להזמין טיסות אלעל לרומא (אלעל מוציאה כ-11 טיסות בשבוע לעיר), וארקיע, אך גם חברות זרות כמו אל איטליה, סוויס אייר וטיסות שכר שונות מבצעות טיסות לעיר.

המלונות המרכזיים ברומא איתם השטיח המעופף עובדת

רשימת המלונות המרכזיים ברומא איתם השטיח המעופף עובדת בחבילות הנופש שלה בעיר. (לכל מלון יש קישור למידע בעברית והשוואת מחירים להזמנתו בנפרד על מנת שתוכלו לחשב ולבחור האם להזמין חבילה או מלון וטיסה בנפרד). מידע זה יעזור לכם לבדוק את הצעות המחיר של השטיח המעופף ולוודא שהזמנת חבילה אכן עדיפה על הזמנת מלון וטיסה בנפרד (לצפייה במידע על מעל 1000 מלונות ודירות ברומא ראה מלונות ברומאמלונות מומלצים ברומא).

ארקדיה (Arcadia):

מלון קטן וממוצע שנמצא מחוץ לחלק התיירותי של רומא. מתאים למי שמעוניין לחסוך בחופשה ולגור במלון נעים. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

סנטר 1-2-3 (Center 1-2-3):

מלון סנטר 1-2-3 נמצא ליד תחנת הטרמיני והוא מלון קטן ונוח שנמצא באזור לא מוצלח במיוחד (מרכזי אך לא נעים). מתאים למי שרוצה ללון בתוך העיר במחיר שפוי ומוכן להתפשר מעט על המיקום! (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

מלון פריס (Paris Hotel):

מלון קטן ופשוט שנמצא במקום מעולה בין הפונטנה די טרווי לטרמיני (ראה מלונות ליד הטרמיני). המלון עצמו נחמד וזוכה לציונים בינוניים מהמבקרים בו. מתאים למשפחות ולזוגות שרוצים ללון במקום טוב ובמחיר נמוך. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

מלון קינג (King):

מלון שלושה כוכבים פשוט ונחמד (בדקנו אותו באופן אישי ואני ממליצים על הצוות ועל המיקום שנמצא ממש בסמוך למדרגות הספרדיות ולכיכר ברבריני). מלון מומלץ למי שרוצה לגור באזור שקט ויפה אך מרכזי, ליד האתרים המרכזיים של העיר ולא מעוניין במלון מפואר. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

האם החבילות של השטיח המעופף אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו חבילות של השטיח המעופף לרומא יצאו ב-79% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של השטיח המעופף

  1. השטיח המעופף מצטיינים בעיקר בחבילות שלהם (החבילות הרגילות וחבילות הנושא). בנוסף יש להם הצעות מצוינות לטיולים מאורגנים. מצד שני, בתחום הטיסות בנפרד אין להם יתרון על החברות האחרות.
  2. השטיח המעופף מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים בהם השטיח המעופף נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל