טיסות וחבילות לרומא עם הדקה ה-90

מבט כללי על הדקה ה-90

הדקה ה-90 היא החברה הראשונה בארץ שנכנסה לתחום הזמנת הטיסות של הרגע האחרון דרך הרשת. תוכלו להזמין דרך האתר טיסה לרומא או חבילה במחירים של הרגע האחרון (לפעמים משתלם להזמין חבילה ולעיתים לא, אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה בנפרד ומלון בנפרד (אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של הדקה ה-90 לרומא

הדקה ה-90 משווקת טיסות וחבילות של הרגע האחרון לעיר לפי הצעות פנויות.

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

הדקה ה-90 משווקת הן כחבילה והן כטיסות נפרדות לרומא טיסות של מספר רב של חברות תעופה רבות, מאל על (ראה טיסות אל על לרומא) וארקיע ועד חברות בינלאומיות כמו ספיין, אייר סוויס אייר, בריטיש אירוויז ועוד).

המלונות המרכזיים ברומא איתם הדקה ה-90 עובדת

הדקה ה-90 עובדת עם מגוון רב של מלונות ברומא על בסיס מקום פנוי (למידע על המלונות ראה מלונות ברומאמלונות מומלצים ברומא ודירות ברומא).

האם הטיסות של הדקה ה90 אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו הטיסות של הדקה ה-90 לרומא יצאו תמיד שוות או זולות יותר מטיסות דומות באתרים אחרים. החבילות של הדקה ה-90 לרומא יצאו זולות יותר ב-85% מהפעמים מהזמנת מלון וטיסה דומים בנפרד. יש לקחת בחשבון שהדקה ה-90 מושפעת מאוד מביקוש והיא זולה בעיקר ב

טיפים לשימוש יעיל במערכת של הדקה ה-90

  1. לדקה ה-90 יש מערכת הזמנות יעילה במיוחד להזמנת טיסות ברגע האחרון.
  2. הדקה ה-90 מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות וחבילות של הרגע האחרון שבהם הדקה ה-90 נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
  3. למי שמזמין באתר של הדקה ה-90 (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות שיכולים להגיע ל-25$.

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל