טיסות וחבילות לרומא עם דיזנהאוז

מבט כללי על דיזנהאוז

דיזנהאוז היא אחת מחברות שיווק התיירות הגדולות והחשובות בארץ ומהמובילות בשיווק של טיסות וחבילות לחו”ל. לחברה מערכת של טיולים מאורגנים ומודרכים ברחבי העולם והיא מספקת שירותי סאמר סקול בכל קיץ באירופה. רומא היא אחת מהיעדים המרכזיים והחשובים של החברה, שמשקיעה רבות בהצעות לחבילות נופש ברומא.

כמו כל חברות שיווק התיירות תוכלו כמובן להזמין חבילה באתר דיזנהאוז (לרוב משתלם אך לפעמים לא ואפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה דרכם ומלון בנפרד (אנו ממליצים לכם להיעזר בדפים על מלונות ברומא שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של דיזנהאוז לרומא

דיזנהאוז משווקת חבילות רגילות (מלונות הנעים בין שניים לארבע כוכבים) וחבילות נושא כמו חבילות למשפחות וטיולים מאורגנים באיטליה, שכוללות גם סיורים ברומא.

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

דיזנהאוז משווקת טיסות של אל על (במחירים רגילים כמו באתר החברה – ראה טיסות אל על לרומא), ארקיע וחברות תעופה זרות רבות המבצעות טיסה לרומא, כמו אל איטליה, פגסוס ולופטנזה.

המלונות המרכזיים ברומא איתם דיזנהאוז עובדת

רשימת המלונות המרכזיים ברומא איתם דיזנהאוז עובדת בחבילות הנופש שלה בעיר. (לכל מלון יש קישור למידע בעברית והשוואת מחירים להזמנתו בנפרד על מנת שתוכלו לחשב ולבחור האם להזמין חבילה או מלון וטיסה בנפרד). מידע זה יעזור לכם לבדוק את הצעות המחיר של דיזנהאוז ולוודא שהזמנת חבילה אכן עדיפה לכם על הזמנת מלון וטיסה בנפרד (לצפייה במידע על למעלה מ-1000 מלונות ודירות ברומא ראה מלונות ברומא. אנו ממליצים לכם מאוד להסתכל גם על דף מלונות מומלצים ברומא).

 • בטוג’ה אטלנטיקו (BETTOJA ATLANTICO HOTEL):

מלון ארבעה כוכבים מהמומלצים שבמלונות באזור הטרמיני. מצטיין במחיר טוב, צוות נחמד ומיקום מרכזי (אם כי רועש, המוני ולא תמיד נעים להליכה בלילה). מומלץ למי שמעוניין במלון נעים ונוח במרכז העיר במחיר טוב ומוכן “לסבול” את בעיות התחנה המרכזית. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

 • אנגלו אמריקאנו (ANGLO AMERICANO):

אחד המלונות הפופלאריים ברומא ולו רק בגלל מיקומו ליד הפונטנה די טרווי. המחיר קצת יקר והמבנה לא משופץ בכולו. להלן סיכום הביקורת על המלון על מנת להמחיש מדוע אנו מסתייגים ממנו: בשורה התחתונה הוא מתאים למי שרוצה לחסוך בחופשה. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

 • וילה טולרנו (VILLA TORLONIA):

  הוילה טולרנו הוא מלון ארבעה כוכבים שנמצא מצפון לעיר התיירותית (סמוך לתחנות טראם ומטרו כך שזה לא נורא). האזור יחסית שקט ויפה ושוכן סמוך לגן של וילה טולרנו. מתאים למי שרוצה ללון במחיר שפוי ומוכן להתרחק בשל כך ממרכז העניינים! (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

 • מלון בסט ווסטרן (BEST WESTERN BLU HOTEL ROMA):

  מלון זה הוא אחד המלונות הנעימים של העיר רומא. הוא אמנם רחוק קצת ממרכז העיר אך הוא עדיין סמוך לתחנת הטראם המרכזית והוא מפצה על היותו טיפה מרוחק בשירות טוב ובמחיר הוגן. מומלץ למי שרוצה ללון במחיר שפוי ומוכן להתרחק בשל כך ממרכז העניינים! (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

 • מלון פריסליה (PRISCILLA HOTE):

  מלון פריסיליה הוא מלון נחמד שנמצא במיקום טוב (לא רחוק מהמדרגות הספרדיות). מלון מומלץ! למי שרוצה ללון באזור שקט ונעים, הקרוב לעיר התיירותית, במחיר טוב. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

האם החבילות של דיזנהאוז לרומא אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו החבילות של דיזנהאוז לרומא יצאו ב-97% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של דיזנהאוז

 1. לחברת דיזנהאוז ישנם מספר רב של “טיולי נושא”. כדאי לבדוק שם האם קיים טיול המתאים לכם.
 2. דיזנהאוז מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים בהם דיזנהאוז נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
 3. נצלו את מערכת ההתאמה של דיזנהאוז שתעזור לכם במציאת ההצעה הטובה לכם.
 4. לאחר הכנסת פרטי הטיסה המבוקשת, המערכת של דיזנהאוז תציע לכם טבלת השוואה למציאת הטיסה המתאימה לכם – כדאי לנצל אפשרות זו.
 5. למי שמזמין באתר של דיזנהאוז (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות – 12$ לכרטיס בערך. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל