סיורים ואטרקציות באזור נבונה

חסכון ברומא - קולוסיאום, רומא עתיקה והרנסנסית

פיאצה נאבונה (Piazza Navona) היא כיכר מרכזית בלבו של האזור התיירותי של רומא הנוצרית ושוכנת בסמוך למבנה הפנתאון. בתקופת האימפריה הרומית שימשה הכיכר כאתר ספורט של מרוצי סוסים והיא מהיצירות היפות שיש ברומא מתקופת הבארוק.

למי שמעוניין להכיר את הכיכרות והמזרקות המרכזיות של העיר אנו ממליצים על סיור מודרך בעברית. למידע נוסף ראו להכיר את רומא: סיור בעברית בכיכרות ומזרקות רומא וסיורים מודרכים ברומא בעברית.
חסכון ברומא - קולוסיאום, רומא עתיקה והרנסנסית

חסכון ברומא - קולוסיאום, רומא עתיקה והרנסנסית

מושלם עבור המבקרים בפעם הראשונה, 3 שעות בבוקר, הסיור מתחיל עם טיול עדין במעלה הגבעה ומאפשר ליהנות מנופים בלתי נשכחים של קולוסיאום – רומא העתיקה.

לפרטים והזמנה

חצי יום סיור - ברומא העתיקה

בקרו בקולוסיאום, פורום רומי וברומא “Centro storico” (מרכז היסטורי) 3 וחצי שעות סיור רומא מציע המבוא המושלם להיסטוריה הסוערת של העיר. לשמוע סיפורים על הקרב גלדיאטורים  תוך בחינה של הרובד הראשון והשני של קולוסיאום; ללמוד על מונומנטים כמו הרג’יה בתוך הפורום הרומי; וליהנות מעצירות צילום באטרקציות הגדולות של רומא כמו מזרקת טרווי, פיאצה נאבונה ועוד!

לפרטים והזמנה

סיור רגלי - פנתאון, פיאצה נבונה ופונטנה די טרווי

בסיור תוכלו לראות את הטוב ביותר שיש לרומא להציע. את הכיכרות המפורסמות ביותר שלה, אנדרטאות, מזרקות ויצירות אמנות במסע הליכה של אחר הצהריים של שעה וחצי. תוכלו להיות מוקסמים על ידי עיר הנצח, לטייל בסמטאות הציורית של רומא  ולמצוא כמה מן האתרים המפורסמים ביותר בעולם, כולל הפנתיאון, פיאצה נאבונה, מזרקת טרווי ואת המדרגות הספרדיות. תוכלו לנסוע דרך הזמן ולהתפעל מחלקים ברומא  שחובה לראות, אמנות ואדריכלות, ועוד..

לפרטים והזמנה

**פרסומת**סיור לילי ברומא

אתם מוזמנים לצעוד אחורה בזמן אל ימי האימפריה הרומית! 3 שעות הליכה ברומא בלילה. תוכלו לגלות את האטרקציות העיקריות של העיר, כגון מזרקת טרווי (Trevi Fountain), פיאצה נאבונה (Piazza Navona) והפנתיאון. לשוטט מתחת לחורבה הרומית העתיקה בפורום על גבעת הקפיטול, ולהתפעל מהקולוסיאום האדיר. פעילות מושלמת לפני ארוחת הערב, זה 3 שעות סיור מודרך הליכה והדרך האידיאלית לחוות את המראה המפורסם של רומא ואווירה בלילה. לחוות את הרומנטיקה והיופי של רומא כמו השמש שוקעת ואת אורות הערב! מוזמנים להאיר את העיר…

לפרטים והזמנה

סיור קולינרי ברומא - קפה, גלידה וטרמיסו

תוכלו ליהנות מחוויה קולינרית המוכרחה להתחיל במסע  אספרסו והליכה  ברומא. הסיור בהנחיית מדריך לאוהבי מזון! הסיור בקבוצות קטנות וילמד אתכם את הסודות שמאחורי התמחויות איטלקיות אלו. נלמד על תהליך צליית הקפה כפי שאתה מבקר את בתי הקפה המפורסם Sant’Eustachio ו Tazza ד ‘אורו. לאחר מכן, התענגו על טירמיסו תוצרת בית וג’לאטו טעים בכמה מהחנויות הטובות ביותר בעיר. המספרים מוגבלים ל -12 אנשים ולכן מבטיחים תשומת לב אישית לכל מבקר.. 

לפרטים והזמנה

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל