מופע אופרת סצ'ואן וארוחת ערב בסגנון סיר-חם סצ'ואני

להזמנת מופע אופרת סצ'ואן וארוחת ערב בסגנון סיר-חם סצ'ואני

חבילה זו כוללת ערב בצ’נגדו, צפייה באופרת סצ’ואן וארוחה חמה בסגנון סצ’ואן. המשתתפים יגלו את המנהגים של סצ’ואן ויצטרפו לחגיגה של התיאטרון הסצ’ואני המסורתי. המופע כולל אקרובטיקה, מוזיקה, הומור, ותרבות מקומית.

להזמנת מופע אופרת סצ'ואן וארוחת ערב בסגנון סיר-חם סצ'ואני

הסיור כולל צפייה באופרת סצ’ואן, מיצג מופלא של תרבות ואמנות סצ’ואנית. בערב זה בצ’נגדו מקבלים המשתתפים סקירה מענגת של המנהגים הסצ’ואנים, כולל ארוחה סצ’ואנית טעימה ומיצג מעורר השראה של אומנות ויז’ואלית.

לאחר האסיפה מהמלון המשתתפים נלקחים למסעדת סיר-חם ליהנות מארוחה סצ’ואנית טעימה עם חברים חדשים. “סיר-חם” היא עוד אחת מצורות הבישול הנהדרות הידועות בסצ’ואן. במרכז השולחן יש סיר מתכת עם ציר מבעבע (חריף או לא חריף), המחכה שיזרקו לתוכו את המרכיבים הרצויים: מגוון סוגי בשר, ירקות פירום ים ועוד. סעודת סיר-חם היא חוויה חברתית – זמן לשיחה עם השכנים לשולחן בעוד המרק הטעים נוצר.

מתוך המופע - צילום מערכתמתוך המופע – צילום מערכת

**פרסומת**בתחנה הבאה, מגיעים המשתתפים לבית התה שופנג יאיון בפארק התרבותי של צ’נגדו בכדי לצפות באופרת סצ’ואן. ההופעה עמוסה בשנינות, הומור, דיאלוג מרענן, אקרובטיקה מדהימה, ריקוד, משחק, בובות ומוזיקה החוגגים את ההיסטוריה היצירתית של סצ’ואן באמנות הבמה. רוב המופעים לקוחים מרומנים, אגדות וסיפורי-עם סיניים קלאסיים. האופרה הסצ’ואנית ידועה בתפאורה ותלבושות מהממים, ובשני מופעים מובחנים: הפנים המתחלפות והאור המתגלגל.

באור המתגלגל אמן מבצע מגוון תרגילים כמו קפיצה מעל ספסל או ריקוד עם צופה, תוך שהוא מאזן על ראשו קערה עם אש! בפנים המתחלפות, אולי המופע הפופולרי ביותר, השחקנים מחליפים איפור במהירות על הבמה תוך כדי שהם מבצעים מגוון תעלולים מלהיבים. בתרגיל המסובך ביותר השחקנים מחליפים את המסכות המיוחדות שלהם הקרויות מסכות דמאסק, מבלי שהקהל ישים לב תוך כדי שהעלילה מתפתחת.

לאחר המופע, אשר נמשך 90 דקות, המשתתפים מוסעים בחזרה למלון.

עוד על ההיסטוריה של סין.

התיאטרון הסצ'ואני (צילום: gill_penney, רישיון)התיאטרון הסצ’ואני (צילום: gill_penneyרישיון)

מה כולל הסיור?

  • ארוחת ערב בסגנון סצ’ואן.
  • איסוף והחזרה למלון חינם.
  • ידידותי למשפחות.

תרגיל הפנים המתחלפות באופרת סצ’ואן

למי זה מתאים?

מומלץ למשפחות עם ילדים, מתאים גם ליחידים וזוגות.

המלצות כלליות

  • ארוחה חמה וייחודית, מדריך אינפורמטיבי וידידותי. המסעדה משקיפה על נוף מדהים. מופע האופרה קסום.
  • אומנם אין צורך בסיור על מנת להגיע לאתרים המדוברים (אפשר להגיע אליהם די בקלות באופן עצמאי) הסיור מאפשר הגעה קלה לאתרים ומעניק מדריך שמפרש חלק מהסמלים באופרה שלא ניתן להבין ללא עזרה, כמו כן הוא עוזר בבחירת המנות בארוחה.

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב