שייט לילי בנהר הפנינה בגואנג-ג'ואו כולל הסעה פרטית

להזמנת שייט לילי בנהר הפנינה בגואנג-ג'ואו כולל הסעה פרטית

בסיור זה מדריך פרטי יתלווה אליכם בשיט על נהר הפנינה. תוכלו להעריך את האורות המנצנצים של קו הרקיע של העיר בזמן שהמדריך שלכם ישתף אתכם בפרטי מידע מעניינים על המקומות שתיראו בדרך. תוכלו לבחור לשוט מבריכת האווז הלבן לגשר גואנג-ג’ואו או למערת העגור הלבן, ובדרך תעברו מתחת לעשר גשרים ותיראו מקומות מפורסמים מוארים בלילה. הסיור כולל הליכה לאורך החוף והסעה מהמלון וחזרה.

להזמנת שייט לילי בנהר הפנינה בגואנג-ג'ואו כולל הסעה פרטית

האיסוף מתבצע מהמלון על ידי רכב פרטי, המדריך ילווה אתכם בשייט בן שעתיים לאורך נהר הפנינה – הנהר הגדול ביותר בגואנג-ג’ואו והשלישי בגודלו בכל סין. השייט יעבור בקדמת הנהר, יעבור במרכז העיר בה נמצא הנוף היפה ביותר לאורך החוף.

הסיור מתחיל בבריכת האווז הלבן, הידוע גם בשם “ירח הלילה מעל בריכת האווז” – אחד מהאטרקציות הידועות של גואנג-ג’ואו. המדריך יספר לכם את האגדה על מי הג’ייד העמוקים, אשר הקסימו מבקרים מימי קדם עם השתקפות האור על המים בלילה.

נהר הפנינה בלילה (צילום: Yosomono, רישיון)נהר הפנינה בלילה (צילום: Yosomonoרישיון)

**פרסומת**בזמן שתעברו ליד נקודות ציון היסטוריות, המדריך יספר לכם אנקדוטות על כל אתר. תיראו את אולם הקונצרטים של שינגחאי, מוזיאון האומנות של גואנג-ג’ואו ואת מוזיאון מעבר-לים הסיני של גואנגדונג – אשר ממוקמים כולם באי ארשה. תעברו גם ליד אחוזת אייקון המפוארת (מלון אייקון), בניין בגובה 64 מטרים, אשר היה פעם הבניין הגבוה ביותר בסין.

כשתעברו מתחת לגשר האייזו ותפנו צפונה תיראו את האורות של כיכר האייזו, אשר נקראה פעם “הלב האדום של נהר הפנינה”. המדריך יפנה את תשומת ליבכם אל טא יינג לו אשר נמצאת על החוף, ויספר לכם על השילוב של צורות הבניה השונות – הסיניות והמערביות – הקיימות בה. תיראו את כיכר השער הצפוני של סון יאט-סן ואת הארכיטקטורה המיוחדת של אי שאמיאן משתקפים במי הנהר.

לאחר שתעברו מתחת לכל עשרת הגשרים – כולל גשר גואנג-גו’או, גשר האייזו וגשר ג’יאפאנג – המדריך שלכם יתלווה אליכם להליכה לאורך החוף, ולאחר מכן יחזיר אתכם למלון ברכב פרטי.

מה כולל הסיור?

  • איסוף והחזרה מהמלון.
  • מדריך פרטי לחוויה אישית.
  • סיור בסירה – לצפות בנופים מהמים.

נהר הפנינה בלילה

למי זה מתאים?

מומלץ לזוגות, יחידים, משפחות עם ילדים וקבוצות קטנות.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב