סיור פרטי: המיטב שיש לראות בעיר גואנג-ג'ואו

להזמנת סיור פרטי: המיטב שיש לראות בעיר גואנג-ג'ואו

בסיור זה אפשר לחוות את גולות הכותרת ההיסטוריות והתרבותיות של גואנג-ג’ואו, בסיור פרטי באתרים התיירותיים של העיר המרתקת הזאת. בטיול ברכב וברגל, מקבלים מבט מעמיק על נקודות ציון עתיקות, קולוניאליות ומודרניות עם מדריך מומחה. בסיור זה מבקרים בכיכר הואצ’נג ובאי שאמיאן, וצופים במייצגים במספר מוזיאונים – מוזיאון האמנות העממית בגואנג-דונג, מבנה הקבורה של המלך נאניואה, ובמוזיאון גואנג-ג’ואו. הסיור בעיר מקיף הרבה, והוא מושלם לאנשים המבקרים בה בפעם הראשונה או לאלו הנשארים לזמן קצר.

להזמנת סיור פרטי: המיטב שיש לראות בעיר גואנג-ג'ואו

מדריך מקומי אוסף את המשתתפים ברכב פרטי ממלון בגואנג-ג’ואו, ובנסיעה נעימה ברחבי העיר העתיקה והמרתקת יעצור על מנת לבקר ולדון בנקודות הציון ההיסטוריות והתרבויות.

התחנה הראשונה – כיכר הואצ’נג – נקודה מרכזית בחלק המודרני של העיר. בביקור בכיכר אפשר לספוג את האווירה המרגיעה וליהנות מהירוק העשיר של הצמחייה תוך כדי הליכה. המדריך יצביע ויסביר על נקודות ציון ארכיטקטוריות מודרניות כגון ארמון הילדים, בית האופרה של גואנג-ג’ואו ומגדל הקנטון בן 37 הקומות – המגדל הגבוה בעולם.

כיכר הואצ'נג בלילה (צילום: G.Ela, רישיון)כיכר הואצ’נג בלילה (צילום: G.Elaרישיון)

**פרסומת**בתחנה הבאה נוסעים לאי שאמיאן, אי שקט עם בניינים היסטוריים אשר יוצרים חלון אל התקופה של הקולוניות האירופאיות. המדריך יספר על המבנה של העיר ועל ההשפעות של אנגליה וצרפת על הארכיטקטורה הניאוקלאסית של המקום.

משם, מגיעים לאקדמיית שבט הצ’ן, מקדש אקדמאי מתקופת שושלת צ’ינג, בו התכוננו תלמידים לבחינות הקיסריות שלהם בעבר הרחוק. תוכלו להתפעל מהקישוטים המפורטים שעוצבו לתוך הקורות, העמודים והקירות של המבנה.
בפנים, תוכלו לבקר במוזיאון האומנות העממית בגואנג-דונג, עם מיצגים ראויים-לציון של אומנות קנטונזית מתקופות שונות של מחוז גואנג-דונג – מדיו סינית ורקמה מסורתית להדפסים אומנותיים יחודיים וקרמיקה.

בסביבות חצות היום, המדריך יציע מקומות בהם אפשר לסעוד ארוחת צהריים.

לאחר מכן, מגיעים למבנה הקבורה של המלך נאניואה – קבר משומר היטב מתקופת שושלת האן – לפני 2,000 שנה, עם ציורי קיר צבעוניים ויותר מ-1,000 חפצי קבורה.
תוכלו לחקור את הקבר עם מדריך הסיור ולראות מספר רב של שרידים תרבותיים עתיקים, בניהם לבוש הקבורה של המלך ג’אוו, העשוי מיותר מ-2,000 חתיכות ג’ייד (אבן ירקן) המחוברות בניהן בחוט משי – פריט יחיד מסוגו בעולם!

מכאן ילווה אתכם מדריך הסיור לפארק יואשיו, הפארק הגדול ביותר במרכז גואנג-ג’ואו, בו אפשר ליהנות מאווירה שלווה של ציפורי שיר, צמחים שופעים ומספר אגמים בדרך למגדל זנהאיי – הקרוי גם “פגודת חמש הקומות”.
מגדל זנהאיי נבנה בשנת ,1830 בתחילתה של שושלת מינג וכיום משמש כמוזיאון של גואנג-ג’ואו. המדריך מעניק סיור פרטי ברחבי המוזיאון בו תוכלו לגלות פרטי אומנות עדינים המציגים את ההיסטוריה, התרבות, האומנות והמקורות הטבעיים של גואנג-ג’ואו.

בסיום הסיור תוחזרו למלונכם בגואנג-ג’ואו.

מה כולל הסיור?

  • דמי כניסה לכל המקומות הרשומים.
  • הסעה הלוך וחזור למלון.
  • היכרות מצויינת למבקרים פעם ראשונה בעיר.
  • מדריך פרטי לחוויה אישית יותר.
  • ארוחת צהריים.

סיור קצר באי שמיאן

למי זה מתאים?

מומלץ לזוגות, יחידים וקבוצות קטנות (עד ארבעה אנשים). מתאים גם למשפחות עם ילדים בוגרים.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב