סמטאות ושבילים ברחבי שנגחאי: סיור הליכה בקבוצות קטנות

להזמנת סמטאות ושבילים ברחבי שנגחאי: סיור הליכה בקבוצות קטנות

סיור הליכה בן שעתיים בנונטאנג – הסמטאות והרחובות הצרים של שנגחאי, אליהם סיורים רגילים לא מגיעים. מדריך מקומי ואינפורמטיבי ילווה אתכם ותוכלו להתבונן בארכיטקטורה המיוחדת, העיצוב הייחודי והאמנות של הרחובות הישנים הללו, משנות ה-20 של המאה הקודמת. תבקרו עם המדריך בבית של דיירים ותיקים מהמקום כדי לקבל מושג מעמיק על החיים באזור זה של שנגחאי. לאחר מכן תגיעו לשוק אוכל מקומי ותוכלו לטעום מאכלי רחוב סיניים (עלות האוכל לא כלולה בעלות הסיור). סיור זה מתאים לקבוצות קטנות (לא יותר מ-10 אנשים).

להזמנת סמטאות ושבילים ברחבי שנגחאי: סיור הליכה בקבוצות קטנות

אם כבר טיילתם במקומות המתויירים של שנגחאיהבונד, גני יואן ומקדש עיר האלים – ואתם רוצים לחקור מעבר למקומות הפופולאריים – הסיור הזה מתאים לכם. תוכלו לקבל מבט מעמיק לחיים המקומיים בשנגחאי עם סיור רגלי מודרך בסמטאות הנסתרות של העיר.

בסיור זה, המותאם לקבוצות קטנות (לא יותר מ-10 אנשים) תוכלו לגלות את המקומות הפחות ידועים של העיר. תשמעו סיפורים מפי המקומיים ותקבלו מושג אמיתי את חייהם בשנגחאי.

נונגטאנג - הסמטאות הנסתרות של שנגחאי (צילום: liuhsiaofen, רישיון)נונגטאנג – הסמטאות הנסתרות של שנגחאי (צילום: liuhsiaofenרישיון)

**פרסומת**הסמטאות של שנגחאי, הידועות בשם נונגטאנג, הן מעברים אחוריים אשר משלבים את הארכיטקטורה המסורתית עם ארכיטקטורה מערבית מודרנית. באיזור אווירה עירונית ייחודית. רחובות אלו קיימים מאז שנות ה-20 של המאה הקודמת, והרבה מן הדיירים המקוריים עוד חיים במקום.

המדריך שלכם, בעל ניסיון של 5 שנים בהדרכת סיורים בעיר ומכיר אותה טוב, יקח אתכם לפגוש ולשוחח עם הדיירים הזקנים הללו בביתם. תוכלו לשמוע מהם סיפורים על הזמנים הישנים בשנגחאי, וגם סיפורים על החיים היומיומיים שלהם כיום, ותוכלו לראות כיצד ההתפתחות של העיר השפיעה על החיים של המקומיים.

חלק מהתושבים מקיימים את עצמם על ידי הפעלה של דוכני מזון בסמטאות הללו. תוכלו לבקר בדוכנים ולראות מה המקומיים קונים וכיצד הם מתפרנסים. תוכלו לטעום ממאכלי הרחוב המקומיים כמו תה ביצים – מאכל מקומי בו לוקחים ביצים מבושלות, סודקים מעט את הקליפה שלהן ומבשלים אותן שוב בתה ומרינדה (עלות המאכלים לא כלולה בסיור).

תה ביצים (צילום: Jessica Spengler, רישיון)תה ביצים (צילום: Jessica Spenglerרישיון)

מה כולל הסיור?

  • סיור הליכה ברחובות הישנים של שנגחאי.
  • תוכלו להתייעץ עם מקומיים.
  • הסיור ידידותי למשפחות.
  • המדריך יספר על כל מקום שתגיעו אליו בפירוט.
  • מדריך ידידותי, אינפורמטיבי ומקצועי.

הרחובות הצרים של שנגחאי

למי זה מתאים?

הסיור מוגבל לקבוצות קטנות, לא יותר מעשרה אנשים ולכן מתאים גם למשפחות, לזוגות וליחידים. מומלץ מאוד למי שכבר טייל במקומות המתויירים יותר של העיר. שימו לב שזהו סיור רגלי ולכן לא מתאים לאנשים עם מוגבלויות או לאנשים שלא יכולים ללכת הרבה, כמו נשים בהיריון למשל.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב