מהי הדרך הכי נוחה להשיג כרטיסים של הרגע האחרון למשחק של ריאל?

שאלה:

חובבי הכדורגל שביקרו במדריד השמיעו קולכם!
מה הדרך הכי נוחה להשיג כרטיסים של הרגע האחרון למשחק של ריאל?
אנחנו זוג שרוצה ללכת לצפות במשחק ליגת האלופות שלהם ביום רביעי..

**פרסומת**תשובה:

ממליץ לקרוא את העמוד הזה בו אנו מסבירים על הדינמיקה של הכרטיסים:
http://www.hakolal.co.il/%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1…

כפי שאחרים כתבו בתגובות לפוסט זה, הדרך הזולה ביותר תהייה מהאתר של ריאל. סביר להניח שבמהלך הימים הקרובים יעלו אופציות נוספות לכרטיסים ותוכלו למצוא כרטיסים זוגיים. כאשר המכירה למנויים ולחברי מועדון תסתיים.

למי שנוסע למדריד במיוחד עבור המשחק, או למי שנוסע עם ילדים אני לרוב ממליץ לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין מראש – גם אם מדובר בתוספת של 30-40% למחיר הכרטיס. במקרה שלכם היות ואתם נוסעים גם כך למדריד, וגם מדובר במשחק לא מאוד מבוקש (אומנם ליגת האלופות – אבל רק שלב הבתים) – הייתי מחכה ומזמין באתר הקבוצה.

אם לא תמצא כרטיסים עד יום שלישי באתר של ריאל תמיד תוכל להזמין מהמערכת שלנו (שוב מדובר במערכת של סוכנים שלוקחים על כך עמלה).

בכל מקרה אני מפציר בכם להימנע מקניה של כרטיסים ממוכרים פרטיים ולא מוכרים שלעיתים מוכרים את הכרטיסים שלהם ליד האצטדיון או בעיר – לדעתי זו האופציה הרעה ביותר.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

כדורגל במדריד – אחת החוויות המבוקשות ביותר שיש בעיר (צילום מקורי)

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל במדריד:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו). בחלק גדול מהמקרים אפשר לבצע את ההזמנה ישירות דרך אתרי הקבוצות. גם למשחקים של אתלטיקו וגם למשחקים של ריאל, יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מהקבוצות. מצד שני, יש יתרונות בהזמנת כרטיסים מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלאסיקוכרטיסים לדרבי של מדרידכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת האלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, או כשרוצים לשבת יחד שלושה צופים ומעלה – במצבים כאלו אין אופציות אחרות. אנו ממליצים לקרוא על כך בעמוד המפורט כרטיסים לכדורגל במדריד ולהתייעץ עימנו.
  • לגבי הזמנת טיסות לעיר שבה מתקיים המשחק. לפעמים לקראת משחקים חשובים מחירי הטיסות עולים בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין את הטיסה מוקדם לפני שהמחירים עולים, או לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך וחזור. אפשרות נוספת היא לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד טיסות למדריד.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד האיצטדיונים השונים של העיר. הם רחוקים מהמרכז. אנו ממליצים לקרוא עמוד זה – מלונות במדריד לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש במדריד בעמוד זה – כדורגל במדריד.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט במדריד, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל