מידע כללי

באופן כללי – אם אתם צמחונים או טבעונים רצוי שתעבירו את הלינה בלונדון בדירה, זאת מכיוון שרוב הדירות כוללות מטבח מאובזר כך שתוכלו לבשל אוכל שקניתם או הבאתם מהבית, לצד קרבה לאתרי התיירות הרבים וכמובן – למסעדות שחלקן אף יתאימו לכם (אם אתם רק צמחוניים זאת לא תהיה בעיה, טבעוניים עשויים להתקשות יותר במציאות מסעדות שמתאימות להם). תוכלו לנסות את: The Shiori ו PRINCI (ראה עוד תחת מסעדות בלונדון).

ההמלצה הזו הופכת משמעותית יותר כאשר מדובר במשפחה ששומרת על תזונה צמחונית או טבעונית – ראה מלונות למשפחות בלונדון.

דירות מומלצות לדוגמא – Arlington House ApartmentsThe RoseberyBlueprint Living ApartmentsPhoenix Heights By BridgeStreet.

**פרסומת**ניתן כמובן ללון גם בבית מלון שקיים בו מטבחון בחדר, אך להכין ארוחות יהיה קצת יותר קשה מכיוון ולרוב מדובר בקומקום, מיני בר וכיור ולא הרבה מעבר לזה. בנוסף זו לרוב אופציה יקרה יותר מדירה.

ישנם גם מלונות קטנים שמתאימים את המטבח שלהם לקהל של טבעונים וצמחוניים למשל TEMPLE LODGE CLUB שנמצא בפאתי אזור ריצ'מונד (מתאים למי שמחפש לינה במלון שקט ומוכן לוותר על מרכזיות וקרבה לאתרים), גם One Fanthorpe Street שנמצא לא רחוק ממנו הוא אופציה לא רעה. וגם Roseview Alexandra Palace Hotel שנמצא מצפון למרכז לונדון. אפשר להזכיר גם צימרים קטנים וחדרים בדירות שמופעלים על ידי תושבים טבעוניים בלונדון המעניקים אירוח הכולל לינה וארוחת בוקר למשל:

דירת אירוח של אן richardsonann2@gmail.com
דירת האירוח של Farrah – לפרטים.
חדר אירוח של Liz Heavenstone – l lizheavenstone@onetel.com

מלונות מומלצים לדוגמא – Novotel London WembleyClub Quarters St Paul's,Club Quarters – Trafalgar SquareClub Quarters Gracechurch HotelPark Plaza County Hall London.

ראה מידע נוסף ומפורט תחת דירות בלונדון ומלונות בלונדון.
סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל