שאלות לקראת טיול בת מצווה בלונדון

שאלה עליה ענינו בקבוצת הפייסבוק לונדון למטיילים – London for travelers

שאלה:

הי,

אנחנו מגיעות ללונדון במרץ, שתי אימהות ושתי בנות מצווה. טיסה ומלון יש ועכשיו ניגשות לבנות את התוכנית. יש לנו כמה שאלות ונשמח לקבל תשובות ממי שכבר היה:

אטרקציות- האם שווה לקנות את הכרטיס המשולב שנותן 1+1? אם כן, מה שמו? האם הכרטיס מאפשר להזמין שעה שבה רוצים להגיע והאם ניתן להשתמש בו לתור המקוצר?
הגעה – נוחתים בתשע וחצי בבוקר. מה הדרך הכי נוחה להגיע למלון ולא במוניות ספיישל? המלון שלנו ליד כיכר טרפלגר.
נסיעות בתוך לונדון- חמשה ימים, איזה כרטיס הכי שווה לעשות?
הצגה- המלצה להצגה לשתי בנות 12, מבינות אנגלית. מהיכן שווה לקנות כרטיסים?
אולפני הארי פוטר – האם שווה לקנות את הכרטיס שכולל הסעה מלונדון או שהגעה עצמאית היא יחסית פשוטה?
סיורים- יש המלצות על מדריכים וסיורים שווים שיעניינו את הבנות?
אחרון חביב- על אילו אטרציות אסור לוותר?

תודה מראש!

**פרסומת**תשובה:

שלום,

ראשית מומלץ לקרוא עמוד זה – לונדון עם ילדים. יש בו הרבה מידע שיעזור לכן, כולל סקירה של נושא ביקור בעיר עם ילדים וסיכום תגובות והמלצות שעלו פה בקבוצה בנושא זה.

לגבי הכרטיס 1+1. את מדברת על טרוולקארד, אבל כשמזמינים אותו בנשיונל רייל עבור חמישה ימים של נסיעה, לרוב התיירים הוא משתלם. יש לקחת בחשבון שלא ניתן ב- 1+1 לדלג על התורים. שווה להציץ בעמודים הללו: תחבורה בלונדון ואויסטר או טראוול קארד.

לגבי מחזות זמר, את כל המידע את יכולה לראות פה: מחזות זמר בלונדון. מחזות מאוד פופלאריים הם מלך האריות ואלאדין שהוזכרו קודם, אך גם מומלץ להסתכל על  צ’ארלי וממלכת השוקלד ומרשעת, שגם הם מאוד מצליחים ומומלצים. ישנה גם ההצגה של המחזה החדש הארי פוטר והילד המקולל  – מחזה חדש – אך יש בעיה קשה של השגת כרטיסים להצגה כזו כרגע והיא מאוד יקרה.

אולפני הארי פוטר – אנו ממליצים לקרוא את כל המידע פה. השאלה ששאלת היא ממש אינדיבידואלית. אנו יכולים להגיד שהזמנת החבילה היא יותר פופולארית ויותר נוחה, אך כמובן יותר יקרה מנסיעה עצמאית (וגם יותר מגבילה אותכם בזמן הביקור). ההחלטה היא שלכן.

לגבי הגעה משדה התעופה. זה ממש תלוי באיזה שדה אתן נוחתות. ההגעה מרובם נוחה, אפשר לראות מידע מקיף על האפשוריות השונות להגעה והמלצות של חברי הקבוצה בעמודים הללו (לכל שדה יש עמוד נפרד) – שדות התעופה בלונדון.

לגבי אטרקציות שאסור לוותר וסיורים מודרכים – נשאיר לאחרים להביע את דעתם.

תמונה מתוך המחזה “מרשעת” שקטף את פרס הגראמי על המוסיקה, את פרס הטוני על התפאורה, התלבושות והאפקטים המיוחדים.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

תשובות נוספות שעלו לשאלה זו:

  • הכרטיס שמעניק 1+1 הוא טרוולקארד של נשיונל רייל. אי אפשר להזמין כרטיסים מראש לאטרקציות. לחמישה ימים אפשר את הכרטיס הנ״ל, או לקנות אוייסטר ולטעון בו סכום כספי של עד 6.80 £ ליום. הצגות, הייתי עם הילדים במלך האריות והומלץ כאן גם על אלאדין. אטרקציות שאולי יאהבו הן מאדאם טוסו, גשר המצודה עם הטיילת השקופה, אם מזג האוויר יאפשר, אפשר לקחת משם שייט עד לגריניץ׳. כמו כן , ליד הגשר יש את מצודת לונדון. מוזיאונים שווים הם הטבע, המדע והם חינמיים.

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים וכרטיסים משולבים בלונדון

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל