כרטיסים למשחק של ארסנל נגד וויגאן

שבת, 12 אפריל 2014 17:00 –לונדון,  אנגליה – אצטדיון וומבלי.

ארסנל נגד וויגאן מידע כללי

חצי גמר הגביע האנגלי לעונת 2013/14 יפגיש באיצטדיון וומבלי את ארסנל נגד וויגאן, מחזיקת הגביע למי ששכח. ארסנל תנסה למנף את העונה הטובה שלה בליגה האנגלית ותנסה לעבור את המשוכה הנוחה שמנגד.

ארסנל, בעונה הטובה ביותר שלה בשנים האחרונות, אמורה לעלות לגמר הגביע לא בעיות מיוחדות.

כרטיסים מומלץ להזמין מראש מכיוון שמדובר בשלב מתקדם מאד בגביע האנגלי.

**פרסומת**טווח מחירים לכרטיסים וחבילות לארסנל נגד וויגאן

כרטיסים לוויגאן נגד ארסנל

שבת, 12 אפריל 2014 17:00 -לונדון,  אנגליה – אצטדיון וומבלי.

3000 ש”ח- 2700 ש”ח

שאלות ותשובות:

שאלה שנשאלנו במייל ב 24.12.

יואל ש: שלום האם הכרטיסים הם כולם כרטיסים רשמיים או כרטיסי מנוי? ואם לא, איך אני יכול להיות בטוח שהם בסדר?

שלום יואל, חלק מהכרטיסים הם כרטיסים שנקנים ממנויים וחלק מהכרטיסים הם הכרטיסים הרשמיים הכוללים את חבילות התייור של ארסנל (כולל גישה לחנות הקבוצה, תוכניה וכו’…)

הכרטיסים הרשמיים הם הכרטיסים בקטגוריה “כרטיס ליציע “Club Level” מאחורי השער, כולל משקאות במחצית, סיור במוזיאון הקבוצה ותוכניית משחק”  והם כמובן יקרים יותר.

לגבי הביטחון בכרטיסי המנוי אני מצרף אליך את המידע המופיע בדף העוסק בכרטיסים לארסנל מקווה שזה יעזור לך בהחלטה. כך בחשבון שאנו עושים זאת כבר שלוש שנים עם עשרות תיירים שעזרנו להם בכדורגל בלונדון ובאירופה – ולנו מעולם לא הייתה בעיה – כל אחד קיבל את מה שהוא הזמין ונהנה מהמשחק.

 • כרטיסים רשמיים לתיירים. מדובר בכרטיסים יקרים יותר עבורם משלמים מחיר גבוה יותר (הכרטיסים עצמם יקרים יותר כיוון שהם מיועדים לתיירים ולא לחברי מועדון ויש עליהם עמלת טיפול לסוכנים השונים). בנוסף, אלו כרטיסים לקטגוריה סגורה (לרוב באזור “Club Level”) שהיא אחת היקרות והטובות באצטדיון (היא כוללת גם סיור במוזיאון ומשקאות בהפסקה).
  יתרון – וודאות, הזמנה בטוחה וכרטיסים מצוינים.
  חסרון – מחיר.
 • כרטיסי מנוי. כרטיסים אלו בעייתיים יותר. למעשה אלה כרטיסים השייכים למנויים, המוכרים את הכרטיסים שלהם לתיירים. הספסרות בתוך אנגליה היא דבר אסור, והקבוצות האנגליות דורשות רישום ומעקב על מכירת הכרטיסים האלה. ניתן לקנות אותם בפורומים שונים ובסוכנויות שונות (כולל אלה שאנו עובדים איתן). הבעיה מתחילה כשמזמינים מאתר לא רשמי או מפורומים חסרי בקרה, כיוון שאז לא ניתן לדעת האם הכרטיסים יגיעו או לא.
  שימו לב – יש בקרה חמורה של סדרנים על כרטיסי המנוי. כל מי שמזמין אותם חותם על טופס הכולל דרכי התנהגות במגרש (לא להגיע עם צבעי הקבוצה היריבה, כיצד להסביר מאיפה הכרטיסים הגיעו וכדומה).
  בנוסף, לכל מי שמזמין כרטיסים כאלה וחושש מבעיות כאלה או אחרות – יש שירות מענה חירום (לאחר ההזמנה בלבד) עד שעה 23:00 בלילה, שבעה ימים בשבוע.
  יתרון – מחיר זול יותר, ללא צורך בחבילות תיירות.
  חסרון – יש צורך לחתום על כללי ההתנהגות.

דף זה, הוא חלק ממידע והזמנה של אירועי ספורט והופעות בחו”ל שיתוף פעולה של אתר הכל על עם חברת ticketingo ו TikTik

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל