מה המחיר לכרטיסים למשחק ליברפול נגד ארסנל? איפה אוספים את הכרטיסים?

שאלה שנשאלנו במייל ביולי 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
יותם

משחק/הופעה/אירוע:
ליברפול נגד ארסנל 4/8 וומבלי

**פרסומת**תשובה

שלום יותם,

קיבלתי את פנייתך באתר הכל על.
על כמה כרטיסים מדובר?
האם מדובר על כרטיסים למשחק בלבד או על חבילה הכוללת כרטיסים למשחק, מלון וכרטיסי טיסה?

שאלה


היי אני רוצה לקנות 2 כרטיסים למשחק בין ליברפול למנצסטר 4/8 באיצטדיון וומבלי
מאיזה מחיר זה מתחיל?
אני לא רואה שיש מקומות מסויימים אלא רק אזור אז איך יודעים איפה נשב בדיוק?
ואיך מקבלים את הכרטיס? הבנתי ששולחים לבית מלון-ואם לא נקבל מה עושים? זה סכום כסף משמעותי…
האם ביום משחק או יום יומיים לפני ניתן פשוט לקנות בקופה של איצטדיון?יש דבר כזה?

תודה מראש

תשובה


היי יותם,

את המחירים אפשר לראות אונליין פה
המחירים יחסית יקרים כיוון שהמשחק הזה הוא סופר מבוקש.
אין מיקום מדוייק אלא התחייבות לאזור. הישיבה תהיה באזור אותו בחרתם.
קבלת הכרטיס הינה בעיר האירוע, הכרטיס נשלח למלון כברירת מחדל. ישנה השתדלות להשיג כרטיס אלקטרוני, אך לא תמיד ניתן להתחייב על כך במשחקים הללו.
אם הכרטיס לא מגיע? אין דבר כזה. לכן יש שירות לקוחות זמין עד הלילה עם כל החברות המפרסמות במערכת שלנו. בעיקרון אם קורה מקרה שהכרטיס לא מסופק (ולא קורה) הם מחוייבים בפיצוי של 150%.
קופת האצטדיון במשחק הזה לא תיפתח לדעתנו, כי הוא יהיה מלא לחלוטין. אולי תנסו דרך חבר מועדון להשיג כרטיס באתר הקבוצה – זה יכול להיות אפשרי.

אצטדיון וומבלי (צילום: ALOBA)אצטדיון וומבלי (צילום: ALOBA)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בלונדון:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של הקבוצות. בלונדון המצב יותר בעייתי מאשר למשל בברצלונה, במדריד או ברומא. למשחקים של הקבוצות המבוקשות צ’לסי וארסנל, לא פשוט להשיג כרטיסים שאינם כרטיסים רשמיים ויקרים. לעומת זאת, במשחקים של טוטנהאם מדובר באצטדיון גדול שאינו מתמלא ובמשחקים של הקבוצות הקטנות יותר, בוודאי באלו של הליגה השניה, יש לא פעם כרטיסים פנויים שקונים ישר מאתר הקבוצה או בקופות האצטדיון. מצד שני, יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר בקבוצות הגדולות, ו/או במשחקים חשובים או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, אין ממש אופציות אחרות לרכישת כרטיסים. בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו).
  • בלונדון יש משמעות לא קטנה לסוג הכרטיס. אם בחרתם בכרטיס רשמי של הקבוצה, אתם משלמים יותר כסף (לעיתים עבור חווית צפייה פחות טובה), אך אתם עם ראש שקט. אם אתם מזמינים כרטיס יד שניה (לרוב כרטיס של מנוי שמוכר את כרטיסו), אתם יכולים לחסוך כסף ולשפר את רמת הישיבה, אבל אתם צריכים לעמוד בכללי התנהגות מסויימים ולהיות מוכנים שהסדרנים אולי ישאלו אתכם שאלות כאלו או אחרות. לדעתנו, לכל תייר יש את האופציה שמתאימה ביותר עבורו ואין פה נכון ולא נכון. אנו ממליצים מאוד לקרוא את עמוד זה – כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו לפני ההזמנה.
  • שימו לב! כמעט תמיד (אלא אם מצויין אחרת), הישיבה במשחקים בעיר היא עם אוהדי הקבוצה המארחת. יש להתנהג בהתאם וכמובן לבוא בבגדים מתאימים. לא נעים ואף יכול לגרור סילוק מהאצדטיון, אם למשל תגיעו לאצטדיון האמירויות (האצטדיון של ארסנל) עם חולצה של צ’לסי.
  • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות במשחק. לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים השונים, מכיוון שהם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר. כל האצטדיונים נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה. כדאי לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בלונדון לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בלונדון בעמוד זה: כדורגל בלונדון.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט בלונדון, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים, TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל