להזמין כרטיסים מראש או להזמין בעיר למשחקים בלונדון?

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

היי אוהד. מאתה רושם באתר “אפשר יהיה להשיג כרטיסים בעיר בימים הסמוכים למשחק והמחירים לא יהיו גבוהים מאוד”. מה זאת אומרת? אז למה שנזמין כרטיסים מראש?

**פרסומת**תשובה:

שלום.
זו שאלה מצויינת אנו מנסים לתת את כל המידע לכרטיסים בכדורגל בעיר לונדון ובכלל וזו סוגייה שממש חשוב לעסוק בה.

הזמנה מראש דורשת עלות נוספת (לא זולה) – יש פעמים שהיא חובה ויש לפעמים שרק מעניקה ראש שקט וניתן להשיג כרטיסים בדרכים אחרות זולות יותר (לעיתים בשלושים ארבעים אחוז).
בגדול הקבוצות הגדולות באירופה (בלונדון ובכלל) מוציאות את הכרטיסים שלהם בגלים – תחילה יש מנויים להם יש כרטיסים מראש למשחקי ליגה והזדמנות ראשונים לקנית כרטיסי גביע וליגת האלופות. אחר כך חברי הקבוצה (יש לקבוצות הללו מועדון חברים גדול מאוד שאינוי מנוי) ורק אחר כך לקהל הרחב. לכן בשלב ראשון תמצא בעיר ובחנויות הרשמיות ובאתרי הקבוצות בעיקר כרטיסים רשמיים ויקרים המיועדים לתיירים (עד שהם נגמרים) ואז לפני המשחק יפתחו למכירה כרטיסים נוספים במידה וישארו אחרי שחברי הקבוצה סיימו להזמינם.

בקרב סוכנים (כמובן אילו שנמצאים בתוך המערכת שלנו), תמצא כרטיסים מכל הסוגים בכל שלב – הם פשוט יהיו עם עמלת הסוכן שהיא גבוהה (שלושים – ארבעים אחוז) אך מוצדקת.

לכן,
בניגוד למשל לכדורגל בברצלונה, במדריד או ברומא, בכל האמור לכדורגל בלונדון (בסגנון שנוסעים רוב האנשים – משחקים של הקבוצות הגדולות בדגש דווקא על המשחקים המבוקשים יותר) אפשרות של הזמנה בעיר ו/או באתר הקבוצה בעייתית משום שזהו הימור – יכול להיות שלא תשיג כרטיסים במקום שאתה מעוניין בו או שלא תמצא כרטיסים צמודים לך ולחברך וכדומה. זה יותר מומלץ לאנשים שנוסעים לבד או לא מפחדים לקחת הימור, והמשחק הוא רק בנפיט לטיול שלהם בעיר וכך  אולי להשיג כרטיס טוב במחיר זול. מצד שני מי שנוסע לטיול בר מצווה, תיירים שהמשחק הוא מוקד החופשה שלהם, תיירים שרוצים כרטיסים טובים, או תיירים שמחפשים כרטיסים לשלושה ויותר ביחד  וכדומה – מומלץ להזמין מראש דרך סוכן.
בנוסף,במקרה של  המשחקים בליגה האנגלית וליגת האלופות של צ’לסי וארסנל האצטדיונים כמעט תמיד מלאים ומי שחשוב לו להשיג כרטיס רצוי להזמין מראש מסוכן, אבל במקרים של קבוצות קטנות יותר, משחקי גביע קטנים – לעיתים אין צורך להזמין מסוכן ולחסוך כך את מחיר העמלה.

אנו מאפשרים להתייעץ איתנו על משחקים ספצפיים ואתה יכול לעשות זאת גם.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בלונדון:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של הקבוצות. בלונדון המצב יותר בעייתי מאשר למשל בברצלונה, במדריד או ברומא. למשחקים של הקבוצות המבוקשות צ’לסי וארסנל, לא פשוט להשיג כרטיסים שאינם כרטיסים רשמיים ויקרים. לעומת זאת, במשחקים של טוטנהאם מדובר באצטדיון גדול שאינו מתמלא ובמשחקים של הקבוצות הקטנות יותר, בוודאי באלו של הליגה השניה, יש לא פעם כרטיסים פנויים שקונים ישר מאתר הקבוצה או בקופות האצטדיון. מצד שני, יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר בקבוצות הגדולות, ו/או במשחקים חשובים או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, אין ממש אופציות אחרות לרכישת כרטיסים. בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו).
  • בלונדון יש משמעות לא קטנה לסוג הכרטיס. אם בחרתם בכרטיס רשמי של הקבוצה, אתם משלמים יותר כסף (לעיתים עבור חווית צפייה פחות טובה), אך אתם עם ראש שקט. אם אתם מזמינים כרטיס יד שניה (לרוב כרטיס של מנוי שמוכר את כרטיסו), אתם יכולים לחסוך כסף ולשפר את רמת הישיבה, אבל אתם צריכים לעמוד בכללי התנהגות מסויימים ולהיות מוכנים שהסדרנים אולי ישאלו אתכם שאלות כאלו או אחרות. לדעתנו, לכל תייר יש את האופציה שמתאימה ביותר עבורו ואין פה נכון ולא נכון. אנו ממליצים מאוד לקרוא את עמוד זה – כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו לפני ההזמנה.
  • שימו לב! כמעט תמיד (אלא אם מצויין אחרת), הישיבה במשחקים בעיר היא עם אוהדי הקבוצה המארחת. יש להתנהג בהתאם וכמובן לבוא בבגדים מתאימים. לא נעים ואף יכול לגרור סילוק מהאצדטיון, אם למשל תגיעו לאצטדיון האמירויות (האצטדיון של ארסנל) עם חולצה של צ’לסי.
  • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות במשחק. לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים השונים, מכיוון שהם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר. כל האצטדיונים נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה. כדאי לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בלונדון לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בלונדון בעמוד זה: כדורגל בלונדון.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט בלונדון, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים, TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל